Makyaj Ürünleri 11.ünlü makyajı yarısması

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

11.ünlü makyajı yarısması

• Ankete Katılan
    314
  • Anket Kapalı .
yaa şu yarışmadan 2 tane birinci çıksın eşime hava atcam kızlarrr tek derdim ookaydirigubbakcemile3:roflol:eek:lsan olsan sonuncu olursun diyor uyus bana:roflol:

şimdi şöyle bi ikilemde kaldım.
2 numara türkan şoraya çok benzediği için önde gidiyo.
ama esas makyaja bakarsak daha çok emek verilmiş makyajlar var.
ufff iyisi mi ben oy kullanmayayımboshayallersmile

Evet ilarzucum bir tek senin makyajın iddialı olmuş gibi geldi bana...
Diğerleri sank kolaya kaçılmış gibi geldi.
Tekrar söylüyorum lütfen kızmayın, ben farklı beklentiler içindeydim o üzden şimdi böyle düşünüyorum sanırım...
Tekrar tebrikler...

Yaa kızlar bana kızmayın ama ben daha farklı şeyler beklemiştim.. Çok basite kaçılmış sanki...
Ben şöyyyle ağır bir ebru gündeş, abarrrtılı bi bülent ersoy, köftedudaklı sezen aksu, vamp ajda pekkan, pembe sedefli rujuyla postişiyle banu alkan, kopkoyu özlem tekin falan beklerdim..
Ne bileyim daha iddialı makyajlar bekliyordum... Takma kirpik eyeliner oldu sana türkan şoray ee bide buna allah vergisi benzerlik eklenince zaten açık ara fark atılıyor, ama bana çok da emek sarfedilmiş gibi gelmedi...

Ne olur kızmayın bana, benim beklentim fazlaydı o yüzden hayal kırıklığına uğradım biraz..

vereliniortak

şimdi şöyle bi ikilemde kaldım.
2 numara türkan şoraya çok benzediği için önde gidiyo.
ama esas makyaja bakarsak daha çok emek verilmiş makyajlar var.
ufff iyisi mi ben oy kullanmayayımboshayallersmile

öndemi gidiyoo hani nirdeee.......çok emek var çokk sadece benzerlik olsa daha ne ki webcamden çekildiği için detayları belirtemedim yuksa bende makyaja emek verdim yapmayın bacılar:hulya:

Evet ilarzucum bir tek senin makyajın iddialı olmuş gibi geldi bana...
Diğerleri sank kolaya kaçılmış gibi geldi.
Tekrar söylüyorum lütfen kızmayın, ben farklı beklentiler içindeydim o üzden şimdi böyle düşünüyorum sanırım...
Tekrar tebrikler...

sen katıldın mı bebem?bilmiyorumkismile

yarışma konusuna bi bakınca canım gerçekten zor

bakıyorsun ünlü makyajına bi tek makyaj olmuyor saçına başına takısına tukuusuna

ebru gündeş bülent abla makyajları evet çok ağır ama birine saçın uymuyor diğerine kaşın

uğraşıldı yani herkes kendi çaıpında uğraşmış bence gül reçelim

ebru gündeş cidden hiç aklıma gelmemişti nasıl atladım ben onu yaaaa tühhh

elbette herkes emek vermiş uğraşmış.
katılmak bile yeter, biz onu da yapmadıkbilmiyorumkismile
hepinizin eline koluna sağlık..kaydirigubbakcemile5
en iyi olan kazansınolumunekankayizsmile

Tabii ki ben de katılmadığım için hariçten gazel okuyorum şekerparelerim...
Mutlaka emek harcandı, yarışaya katılmak bile mesela sizi benden kaaç adım öne çıkarıyor...
Elerinize kollarınıza sağlık

2 ye verdim oyumu seçerken çok zorlandımm hepsi çok güzel olmuş boshayallersmile

DATLUMM HEPSİNİ AÇIKLAMIŞIN 2 NUMARAYA HAKSIZLIK OLMASIN AMA:jeyyar: ONUDA AÇIKLAYI VERİN BENCE ŞÜKRAN ŞORAYI:roflol:

açıkladım canumcum. dedim ya türkan şoray hep çeker beni diye. olumunekankayizsmile

gerçekten hepsi ayrı güzel yapılmış. herkese başarılar a.s.

Hepsi birbirinden güzel ellerinize sağlık profesyonel olmuşsunuz hepiniz bravo valla alkisalkisalkis

Zorda olsa kararımı verdim :dance:

Hepiniz çok başarılısınız kızlarropuyorumnanaktan

X