11.günde negatif çıkıp sonra değeri yükselen var mı

ANASTASYA

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2008
169
14
39
arkadaşlar dün 11.günümdü ve sonuç malesef negatif...fakat benim asıl gebelik tarihim bundan 5 gün sonra yani transferden sonraki 16.güne gün verdiler dondurulmuşlardan koyuldu neden geç tarih verdiler bilmiyorum dün lekelenmem olunca gidip test yaptırdım değer 2 çıktı bugün doktorumu aradım bana ilaçları kesmememi ve 16.günde tekrar test yaptırmamı söyledi değerler sonradan yükselebilirmiş...hiç böyle bi şey duymamıştım 11-12. günlerde bakılır normalde ve negatifse negatiftir...hiç böyle bir şey yaşayan ya da duyan var mı aranızda? ne olur cevap yazın...dün öğrendiğimde ağlayamadım bile ve hala şoktayım 6.gün lekelenmem olduğunda doktorum gebe kaldığımı söylemişti hatta iddaya bile girerim dedi o kadar umutlandım ki...şimdi de aynı duruma düşmek, ümitlenmek istemiyorum 4 gün nasıl geçer ki şimdi.....

Canım çok üzüldüm. Tüp bebekte ben hiç doktorun 16.gün test istediğini duymadım. Ama belki bir bildiği vardır o yüzden 16.güne test yapmanı istemiştir. İnşallah 16.gün yapacağın testte değerin yükselir.

Son düzenleme:

canım keşke her şey istediyin gibi olsa ama 11 kan tahlilinde olsa çıkardı buhakka çıkardı degerin 10 filan çıksa decem ola bilir ama 2 çok düşük her şey gönlünce olsun

canim test tarihin bugunse bugun yaptir bir kere daha...peki sen adet olmadinmi bu zamana kadar...???

canım test tarihim bugün değil 4 gün sonra yani önümüzdeki pazartesi adet günümse bugün ve adet olmadım ama zaten progesteron kullanırken hastalanacağımı zannetmiyorum...

bende senin durumundayım suan sonucun ne oldu peki,,

benim 20 mayısta transferim yapıldı 7 hücreli tek bir embriyo konuldu 1 haziranda kan testi yaptırdım 13,8 cıktı 3 haziranda yaptırdım 12,87 cıktı doktorum kimyasal gebelik dedi değer düşüyo gitgide 5 haziranda bi daha yaptır dedi ama benim bütün dünyam başıma yıkıldı sanki hamile olmadığımı bu defa da olamadığımı kabullendim anında umudumu yitirdim 9 yıllık evlilikte (aşılamalar, rahim filmleri, miyom ameliyatı vs vs) hep negatif gördüm direk olarak bu defa umutlanır gibi olmuştum ama olmadı hayırlısını dilemekten başka elden ne gelir Rabbim hakkımızda hayırlısını nasip eylesin inşallah

inşaallah canım Rabbim en kısa zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar nasip eder. çok çileli, yıpratıcı bir yol. sen de çok yorulmuşsun. ama asla pes etme. sebep noktasında elinden geleni yap. her defasında daha güçlü olarak devam et canım. herşey Rabbimin ol demesine bakıyor. inanıyorum ki bir gün hepimiz bu duyguyu yaşayacağız inş.

Merhaba kızlar transferimin 9.günü kan testi yaptım 1.20 değer çıktı salı günü yani ayın 15 inde test tarihim acaba yükselme ihtimali varmı bu durumda olan varmıydı acaba ?

Merhaba sonucunuz ne cıktı acaba yukselme oldu mu bnm bugun 9.gunum test 2,04cıktı moralim cok bozuk doktorum ılacları devam ettir 3gun sonra tekrar yaptır dedı

Sizin sonucunuz ne olmuştu acaba merak ettim üstünden çok zaman geçmiş ama olsun şuan bende aynı durumdayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…