%100 Detoks Diyeti Deneyimlerimiz

kızlar bugün bu detoksta 2.günüm dün başladım ve bu sabah 1 kilo gitmişti gerçekten ama dün öyle kötü oldum ki yatarken vazgeçmişti bugün devam etmekten ma sabah tartıyı görünce bugün hafifleterekte olsa yapmaya karar verdim yeniden,yarın sonucu yazarım inş.

benim başlama tarihim biraz ötelendi:KK43: haftaya çarşamba perşembe yapıcam etkisiinden çok tadını merak ediyorum:)

Kızlar birşey sormak istıyorum..
öncelikle bu pişiriliyormu ? yani yoğurt çorbası gibi mi olacak ?
yoksa nohutları haşlayıp ayranın içine mi katacağız?
birde gerçekten işe yarıyormu hayır şiştiğimle kalmayayım...
enfazla kaç gün yapılıyor? bir hafta yapabilirmiyiz mesela??

canım iki gün yapılıyor, birda ayda bir kez
4 kaşık nohutu geceden ıslat kaynar suyla ( nohut geç piştiği için )
sabah tencereye koy haşlansın yanına dört kaşıkta mercimek 4 kaşık bulgur
bir tarafta 2 litre ayran yap normal tuzsuz iki salatalık rendele bakliyatlarıda kat
istersen baharat ve sarımsak koyabilirsin
ben ilk defa yapıyorum sabah görcem sonucu bakalım artık

kızlar merhaba,benim detoks bitti ve sonuç dünle aynı malesef yani 2.gün gram bile gitmemiş neden böyle oldu anlamadım oysa ilk günkü sonuca bakarak çok umutlanmıştım.sağlık olsun 1 kilo bir kilodur napalım:))

evdeyseniz bu detoksu uygulamanız hiç zor değil ama misafirlikte falan kabus bin tane şeye cevap vermek zorunda kalıyorsunuz. dün öğlen içip anneanneme gittim teyzemler falan gelceklermiş herkes ikramları götürdü ben oraya buraya kaçtım yememek için tabi herkes anladı neden rejim yapıyosun bilmem ne ay ay insanlara laf anlatmak ne zor ben çayımı bile şekrsiz içerken onlar bana sütlaç yedircekler şeker pirinç allahım allahım tabi yemedim gizli gizli içtim ayranı ama tam ölçüsünde olmadı tabi akşama kadar iyi gitti derken günün sonuna doğru halsizlik başladı yürüyüşe gidemedim bugün 2.günüm 1 kilo gitmiş ama 62 dim dün 61 bakalım yarın ne olcak kahvaltımı yaptım biraz kendime geldim allahtan 2 günlük:)

Merhabalar, ben de bugün başladım...Aslında çok fazlam yok bu nedenle 2 kilo verip veremeyeceğimi merak ediyorum...Ama kış aylarında 2-3 kilo aldım bunu vermek için deniyorum bu diyeti..Sonucu ben de yazarım iki gün sonra yapmak isteyenlere fikir olur belki..

Çorbamı yaptım işe getirdim, tek sorun herkesin içinde bunu içmek olacak ama napimm gülen gülsün diyorum :)

bugn 2. günüm sabah şoktaydım 62,5la başladığım detoksun 2. gününe 64 ile başladım yaaa nasıl olur anlamıyorum detoksun dışına çıkmadım ki:KK43: fikri olan var mı

Son düzenleme:
Canım ya bozma sen gene de diyet bitince fark edecektir belki de bilemiyorum ki..Ben de bozmadım bu sabah 1 kilo 100 gram gitmişti bile valla...

bugn 2. günüm sabah şoktaydım 62,5la başladığım detoksun 2. gününe 64 ile başladım yaaa nasıl olur anlamıyorum detoksun dışına çıkmadım ki:KK43: fikri olan var mı

çorbayı akşam geç saatlerde yediysenki burda gece 22ye kadar yazıyo,ben yaptığım zaman akşam 8de yemiştim en son,bence ondan olabilir,geç yendiği zaman faydası olucana zararı olur ,benim fikrim bu tabi,bide reglin yakınmı o şişlik yapmış olabilir,asıl kilon değildir,veya bol su içtinmi detox süresince vücut su tutmuştur belki,ne biliyim yaa başka bişey gelmiyo aklıma:KK31:

çorbayı akşam geç saatlerde yediysenki burda gece 22ye kadar yazıyo,ben yaptığım zaman akşam 8de yemiştim en son,bence ondan olabilir,geç yendiği zaman faydası olucana zararı olur ,benim fikrim bu tabi,bide reglin yakınmı o şişlik yapmış olabilir,asıl kilon değildir,veya bol su içtinmi detox süresince vücut su tutmuştur belki,ne biliyim yaa başka bişey gelmiyo aklıma:KK31:
en son 8 de içtim çok su içmedim ama bol wcye çıktım bugün bol su tüketiyorum bakalım 62,5a dönecek mi:KK43:

Günaydın herkese :))

Ben dün akşam detoksu bozdum, akşam 6 gibi midem bulanmaya başladı çorbayı görünce bende dayanamadım akşam 3-4 yemek kaşığı kadar makarna yedim...Ana gene de 1800 gram vermişim :)) Umarım hemen geri almam.

Günaydın herkese :))

Ben dün akşam detoksu bozdum, akşam 6 gibi midem bulanmaya başladı çorbayı görünce bende dayanamadım akşam 3-4 yemek kaşığı kadar makarna yedim...Ana gene de 1800 gram vermişim :)) Umarım hemen geri almam.
maşallahh :nazar: ben kilo vermek bi yana kilo aldım 63ü biraz geçiyodu ama ödem attığına eminim belki bu hafta 2 kilo verip arayı kapatırım:)

X