%100 Detoks Diyeti Deneyimlerimiz

kızlar bir soru gebelik denemeleri yapıyoruz şuan hamile olabilirim belki bu diyetin bi sakıncası varmı ???

bence bi zararı olmaz çünki için de zararlı bişi yok:KK1:hamile kaldını anladığın da bırakırsın zaten 2 gün sürüyo.geçmiş sayfalar da sanırım vardı senin gibi çalışma yapı ta bu detoksu yapan

bence bi zararı olmaz çünki için de zararlı bişi yok:KK1:hamile kaldını anladığın da bırakırsın zaten 2 gün sürüyo.geçmiş sayfalar da sanırım vardı senin gibi çalışma yapı ta bu detoksu yapan

geçmişe biraz daha bakayım barim 2 gün yapayım 1 kilo 1 kilodur :)))

geçmişe biraz daha bakayım barim 2 gün yapayım 1 kilo 1 kilodur :)))

2 günde bence 1 kg fazla verebilirsin yapabilirsen üst üste.kolay gibi gözüküyo cimcime ama inan ki zor .hayret ben gecen sene nasıl yapmışım tebrik ettim kendimi:KK1:bugün baya bi zorlandım açıkcası.bir de günümüz çarşamba sanıyodum ben salıya alınmış bizim gün.p.tesi-salı yaprım detoksu diyodum ama yarın gün var.şimdi millet orda güzel güzel mamaları yerken ben ayran çorbasımı içiyim demi:KK1:ama yine de ölçülü yiycem azcık azcık.öğlen gitmeden,akşama doğru ve akşam yine içerim ayranlı çorbadan.çünki 2 günlük haşlamıştım nohutu,bulguru ve mercimeği:KK9:

2 günde bence 1 kg fazla verebilirsin yapabilirsen üst üste.kolay gibi gözüküyo cimcime ama inan ki zor .hayret ben gecen sene nasıl yapmışım tebrik ettim kendimi:KK1:bugün baya bi zorlandım açıkcası.bir de günümüz çarşamba sanıyodum ben salıya alınmış bizim gün.p.tesi-salı yaprım detoksu diyodum ama yarın gün var.şimdi millet orda güzel güzel mamaları yerken ben ayran çorbasımı içiyim demi:KK1:ama yine de ölçülü yiycem azcık azcık.öğlen gitmeden,akşama doğru ve akşam yine içerim ayranlı çorbadan.çünki 2 günlük haşlamıştım nohutu,bulguru ve mercimeği:KK9:

:)))))))))) olsun canım haftaya yeniden başlarsın zamanı ayarlayarak :)))

şu an 5 günde 5 kilo diyetinin ikinci günündeyim, biter bitmez cumartesi ve pazar bu diyeti yapacağım. Ama hiç kilo veremiyorum umarım veririm. sizleri görünce motive oldum, sağolun kızlar:)))

cumartesi sabahı ben de aranızdayım artık :))

evet bugn ben de başladım :)))
şöle 1.5 kilo kadr versem süper oluck
kahvaltımı ettm braz ayran da içtm umarım bitireblrm bu kadar ayranı.tadı o kadr kötü değil ama ben soğuk ayran çorbasını sevmezdm bunu içmeye çalışıorm zar zor

evet masumcum yaoğurt yağsız olcak.bu hafta içi bir gün de olsa deniycem.2 gün yapmada zorlanıyorum.1 gün yapınca da yaklaşık 1 kg civarı gidiyo.

tşk ederim venharr cvp için
bend e kaçırıdm şu 3 günde toparlamak için yapıcamm yarın

4 er yemek kaşıgı bakliyatı 2 lt ayran içine hazırlayıp içiyoruz degilmi
herseferinde 4 er kaşık yemiyoruz yani

Gecen hafta bir güblügüne yapmistim,800 gram vermistim.Bugün yine yapiyorum tek günlük.Valla benim hosuma gitti.Hic acikmiyorum.Hatta patliyorum.Tadida güzel.Tavsiye ederim.

tşk ederim venharr cvp için
bend e kaçırıdm şu 3 günde toparlamak için yapıcamm yarın

4 er yemek kaşıgı bakliyatı 2 lt ayran içine hazırlayıp içiyoruz degilmi
herseferinde 4 er kaşık yemiyoruz yani

evet cnm sadece yaparken 4 er kaşık koyuyosun bakliyatı.ama ayranı 1,5 lt yap çünki fazla oluyo 2 lt.biz geçen sene yapmıştık ark.larla ordan biliyorum.hem de 2 gün üst üste yapmıştım.hem de 2 kez.kendime hayran kaldıvalal.şimdi cesaret edemiyorum.ama o zaman topluca yapmıştık gaza geldim belki de ondan yapmışımdır.

merhaba arkadaşlaaaar:KK71:
buradaki olumlu yorumlardan sonra bende bu detoksu yapmaya karar verdim.
kalkınca ; 1 bardak su
1 dilim ekmek,
bir fincan çay,
bir haşlanmış yumurta,
üzerine limonsuyu ve az zeytingyagı eklenmiş 1 adet soyulmuş domates
iki çatal peynir,
bir çatal zeytin ezmesi
1 bardak portakal suyu

şu anda ilk parti çorbamı içiyorum. salatalığı içerisinde taze olarak dogruyorum içerken. yogurdu da su ile bir miktar ısıttım hazırlarken çünkü çiğ yogurt bende uyku yapıyor. onun harici ilk mesajdaki tarife uydum.
çizelgemi cumalar değiştirdiğim için aşağıda farklı görünür ama şu an sabah tartıldığımdaki kilom 71.800 gr. dır. sonuçları yazacağım.:KK9::KK9::KK9:

Son düzenleyen: Moderatör:
merhaba arkadaşlaaaar:KK71:
buradaki olumlu yorumlardan sonra bende bu detoksu yapmaya karar verdim.
kalkınca ; 1 bardak su
1 dilim ekmek,
bir fincan çay,
bir haşlanmış yumurta,
üzerine limonsuyu ve az zeytingyagı eklenmiş 1 adet soyulmuş domates
iki çatal peynir,
bir çatal zeytin ezmesi
1 bardak portakal suyu

şu anda ilk parti çorbamı içiyorum. salatalığı içerisinde taze olarak dogruyorum içerken. yogurdu da su ile bir miktar ısıttım hazırlarken çünkü çiğ yogurt bende uyku yapıyor. onun harici ilk mesajdaki tarife uydum.
çizelgemi cumalar değiştirdiğim için aşağıda farklı görünür ama şu an sabah tartıldığımdaki kilom 71.800 gr. dır. sonuçları yazacağım.:KK9::KK9::KK9:

çok sevindim cnm bnm.ben şimdi bir diyet yapıyorum 2haftalık,1hafta bitsin ben de bunu denemek istiyorum bakalım.

çok sevindim cnm bnm.ben şimdi bir diyet yapıyorum 2haftalık,1hafta bitsin ben de bunu denemek istiyorum bakalım.

tubicim ben ilk sonuçları aldım 70.800 gr ma düşmüşüm yani bir günde bir kilo !
oleey ama geri almaktan korkuyorum ya:26::26::26: çook dikkat edicem.

off bugün hiç doymuyorum. saati filan beklemeden yedim çorbaları. ama yetmedi.
iki adet kepekli etimek ekliyorum bugünlük. yoksa hepten bozucam

olsun cnm bnm,dikkat edersen de geri almzsın:KK61::KK61::KK61:
valla tubicim akşam şimdi eve geldim bir tanede az tuzlu salatalıkla bir kupa tarhana çorbası içtim. akşama dogru tansiyonum düştü tuzlu ayran içtim.
bir dahakine bir günlük yapacam, o tuzsuz lapayı içmek hiç kolay değilmiş.
kilo farkı dün sabah kilom akşam tartılmamam lazım ama kilom 71.30 bakalım sabha ne çıkıcak

Son düzenleyen: Moderatör:
X