%100 Detoks Diyeti Deneyimlerimiz

mrb kızlar, detoksu haftasonu yapacağım. Yağ, su, kas ölçen tartım var. Sonucu yazarım burada, umarım yağdan veririm.

mrb kızlar, detoksu haftasonu yapacağım. Yağ, su, kas ölçen tartım var. Sonucu yazarım burada, umarım yağdan veririm.

pengu yapsın ona göre yaparım bende
kaslardan giderse iyi değil
sporda kas oranımı arttırcam diye canım çıkıyorkaydirigubbakcemile2

pengu yapsın ona göre yaparım bende
kaslardan giderse iyi değil
sporda kas oranımı arttırcam diye canım çıkıyorkaydirigubbakcemile2

Canım daha önce 2 kez yaptığım için fikrimi söylemek istiyorum.
Bu bir diyet değil detoks.
Vücudun fazla suyunu atmak için zaman zaman 2 gün yapılıyor.
Birinde 1,5kg. ikincisinde hiç vermedim.
Demek ki 2.sinde vücudumda fazla su yokmuş diye düşündüm.

once yenı gelen arkadaslarımız ıcınnn dıyetımızzzzz şu şekıldedır;--------------------------------------------------------------------------------

ARKADAŞLARRR:bir arkadasımın dıyetısyenı obez olanlar ıcın ayda 2 kez olmayanlar ıcın sadece 1 kezlık uygulanması gereken bır kür vermiş.ve kür sonucunda sadece yag verıyorsunuz ANCAK DIKKAT AYDA SADECE 1 VEYA 2 KEZ kılonuza gore!!!!(her ay uygulanabılır ama dıkkatt)
2 gunluk bır kürdür:KK43: 1,5-2 KG VERILMEKTEDIR BIZZATTTT DENENMISTIR..dıyet bıtınce tartılın ılk gun asla degıl :))
1. ve 2. gün beslenme aynı sekıldedır.
sabah saat 09-10 kahvaltı: 1 dilim kepek ekmek,1 yumurta,az mıktarda beyaz peynır ve (bolca yenebılır) domates,salatalık,yeşıllık.
2 saat arayla en son saat 21-22:00
1,5-2 lıtre yagsız ayranın ıcıne (gunluk hazırlanacaktır eger ıstenırse hazır ayran ılede yapılabılr) ;2 adet salatalık(rendelenecek) , 4 yemek kasıgı haslanmıs bulgur,4 yemek kasıgı haslanmıs nohut ve 4 yemek kasıgı yeşil mercımek eklenecek,ıstenırse baharatlar konulup her 2 saat arayla bır corba kasesı ıçılecektır.yesıl cay-cay-su serbest sınırsız(ıstenırse)...kafeınlı asıtlı sekerlı ıcecekler ve tuz yasaktır :) ve kesınlıkle baska bırsey yenmeyecektır.
2.gunde aynı sekılde beslenılecektır
.
kolay gelsınnnnnnnnnn :) bu dıyet şok dıyet degıldır vucudumuzda bırıken artıkları uzaklastırma dıyetıdır(abur cubur gıbı hihi )

bu arada sayfa 63de ozamana kadar kılo verenlerın lıstesı mevcut tabıkı yenı eklenenler harıç :)

arkadaşlarrrr konumuz kılıtlendığı ıcın buradan yazmaya devam edelım...benım bugun 2.gunum yaın sonucu bıldırecegım sızlerınde sonuclarınızı beklıyorum :)
Arkadaş ilk paragrafta yağdan gittiğini yazmış, eğer doğruysa çok güzel olacak.
Neyse haftasonu anlayacağım kısmetse.

Canım daha önce 2 kez yaptığım için fikrimi söylemek istiyorum.
Bu bir diyet değil detoks.
Vücudun fazla suyunu atmak için zaman zaman 2 gün yapılıyor.
Birinde 1,5kg. ikincisinde hiç vermedim.
Demek ki 2.sinde vücudumda fazla su yokmuş diye düşündüm.

ne biliyim şimdi o kadar çok diyet detoks yöntemi var ki insanın aklı karşıyor
benim kilom zaten fazla
hani bi de yanlış bişey yapıp da kendime iyice zarar vermeyeyim

ne biliyim şimdi o kadar çok diyet detoks yöntemi var ki insanın aklı karşıyor
benim kilom zaten fazla
hani bi de yanlış bişey yapıp da kendime iyice zarar vermeyeyim

Yok detoksun bir zararı olmaz. zaten 2 gün yapılıyor ve malzemeler sağlıklı.
Kendinde şişkinlik hissediyorsan veya kilo vermen durduysa deneyebilirsin.
İki günde 1-2 kg. yağdan vermek mantıken de mümkün değildir.
Diyet konusunda motivasyon açısından buradaki bir gruba girmeni öneririm.
İlk sayfaları okuyup sana en uygun olana devam edebilirsin.
Paylaşımın çok yararı oluyor.:hulya:

Yok detoksun bir zararı olmaz. zaten 2 gün yapılıyor ve malzemeler sağlıklı.
Kendinde şişkinlik hissediyorsan veya kilo vermen durduysa deneyebilirsin.
İki günde 1-2 kg. yağdan vermek mantıken de mümkün değildir.
Diyet konusunda motivasyon açısından buradaki bir gruba girmeni öneririm.
İlk sayfaları okuyup sana en uygun olana devam edebilirsin.
Paylaşımın çok yararı oluyor.:hulya:

öyle bi gruba girmiştim bi ara ama takip edemedim sonrasında
bide benim sorunum yemekle ilgili değil metobolizmam çok yavaş troidlerim çalışmıyo ve şekerim yüksek
olabilecek en kötü şeyler var yani :çok üzgünüm:
spor yapmam lazım tek çarem bu
ona da her zaman gidemiyorum

merhabalar
bende bu detoksu bugün yaptım
ama yarın yapsam mı diye düşünüyorum

yapmalımıyım sizce

arkadaşlar yarın bu detoksa başlıyorum inş. 2 gün yaparım.Pazartesi günü sonucu yazarım.Kilo vermem durdu o yüzden yapmak istiyorum bakalım artık ayrıca hergün pilates yapıyorum.

merhaba arkadaşlar...
biz eşimle dün detoksa başladık. 2şer ltre ayranla yaptık ama 1i neredeyse olduğu gibi duruyor.
yenisini yapmamız gerekiyo mu? yoksa dünkünü içebiliyo muyuz?

Yarin bende baslayayim buna en iyisi.Cok nefis bir corbadir eminimki.Zaten tatsiz tuzsuz diyetleri yapamiyorum ben.Sonucu sonra yazarim.Allah'im insallah iki kilo veririmmmmmmm

yapanlar yazsada kilo veren varmı bilsek
ben iki haftadır cumartesileri çalışıyorum oyüzden yapamadım
çalışmadığım bi hafta mutlaka denicem

1-diyeti 2 gün yaptım
2- diyete uyumum %60 diyebilirim, kafama göre değiştirdim (aslında büyük oranda)
3- kilom 60larda ve 600 gram kadar eksilme oldu. ama ben buna sevindim, 11 kilo verdikten sonra uzun süredir kilo veremiyordum, direnci kırmak için iyi oldu.
4- sağlıklı ve lezzetli bir diyet ve ayda 1 defa yapmayı düşünüyorum.
5-hipotansiyon problemim olduğu için içine tuz ekledim
6-ilk yememde ve anaöğünlerde doymadığım için anöğünlerde 2şer kase aralarda 1 kase tükettim. araöğünü atladığım oldu.
7- sabahlara ve akşamdan sonraya meyve ekledim, bence diyetin tek eksiği meyveydi.
8-listede çorbadan başka bir şey olmasa da eklediğim başka bir şey de salata ve yağsız lahana yemeği (çocuk emziriyorum da doymuyorum napayım)
9- ben çorbayı ayranla değil yoğurtla yaptım ve içine ketılda su ısıtıp ılık çorba haline getirdim tavsiye ederim.
10- 2 gün 4-5 km lik yürüyüş yaptım, diyeti yaparken kilo verme konusunda acayip motive ouyorsunuz, sonuçta sadece 2 günlük.
11- bir daha ki sefere yağsız yoğurt kullanmayı düşünüyorum. 700-800 gram yoğurdun yeteceğini düşünüyorum. yoğurdu çırpıp tahıl ve kurubaklagillerini ekleyeceğim. sıcak su ile ılıtacağım yine.

vevrdiğim kilo çok değil ama kesinlikle tavsiye ederim.

uzuuunn bir aradan sonra ben de yarın telrar yapıcam bu detoksu.çok heycanlıyım.:KK1:daha önce 2 kez yapmıştım.ilkin de 1.400 gr ikincisinde de 1,500 gr vermiştim.küçücükte olsa kaçamaklarım olmuştu.geri aldım mı evet 500 gr geri aldım 1-2 hafta içerisin de ama bu benden kaynaklanıyodu sanırım.çünki dikkat etmedim ki tabi ki alırım geri.ama bu sefer öyle yapmıcam inş

kimsecikler uğramamış ama olsun belki okuyanlar olur diye yazcam ben gelişmeleri.az sonra içicem ilk kase çorbamı.aslın da 9 da kahvaltı edip 11 gibi içmem lazım dı ilk kasemi. ama geç kalktım.artı kahvaltımı da 11:30 da bitirdim.normal de 2 sat sonra yani 13:30 da içmem lazım ama o zaman da son kaseyi çok geç içmiş olcağım için ilk kaseyi 1 saat erken içeyim dedim.yani 5-10 sk sonra ilk kase mi içicem.inş geçen seferdekiler gibi veririm kg.o zamanlar pek dikkat etmemiştim.az da olsa kaçamak yapmıştım ama bu sefer hiç yapmıcam inşş

ben regl donemimde belki deneyebilirim.gelismeleri okuyorum.bakalim ne kadar vericeksin.takip ediyorum....ins.guzel verirsin ve geri almazsin.....

X