10 kişilik Hacet grubu

Özel günlerde okunabiliyor dimi? Abdestli demişsin ya ?
Valla canım salavat ozel gunlerde okunuyor da ayetel kürsi fılan okunmuyor. Yanı ben oyle bılıyorum sadece korunmak ıcın okunur ozel gunlerde. Bunu arkadaslarla toplu olarak konusalm.. Su sekılde olabılır hasta olan olursa o hafta ıcın listeden devre dısı olur yerıne 1 haftalık baska bırı gecer en mantıklısı bu ama herkesle konusmak lazım

Benim bildiğim kadarıyla salavatta okunabiliyo özel günlerde ama tabi diğerleri de ne der fikirlerini söylesinler

Dualar özel günlerde ezberden okunabiliyor..Yanlızca günü gelen arkadaş önce hacet namazını kılmak isterse özel günü bitene kadar sırasını devreder yada özel gününe yakınsa önceden haber verir onun okuması öne çekilir.

Evet okunmuyormuş bilmiyordum araştırdım gördüm o zaman ne yapalım ben çıkayımmı?
Yerıne vekaleten bırını yazarız hem o arkadasımız ıcınde dua etmıs oluruz.. Hastalıgın bitince tekrar aynı yerıne yazarız senı olurmu

Mintimint nıyetın ıcın duaları okudum canım Allah kabul etsin hepsinin ardından 46 adet de ya veliyy celle celalühü cektım Rabbim dualarını kabul etsın hersey gonlunce olsun

O zaman ya veddud 400 tane ya cami ekliyelim 12.996 10kişiye bölüşünce çok az düşüyo hepimize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…