10 kişilik Hacet grubu

Mintimint Mintimint
MoonfacedMom MoonfacedMom
Morrmeneksee Morrmeneksee
Yorgunkus Yorgunkus
Ssevincli Ssevincli
namaste21 namaste21
Magnifiaque Magnifiaque
K karamelli001
O oziko_53
@SoLeiL12

Kızlar bi toplanın biz regl dönemini hesaplamadık zaten 10 günlük bi çember olduğu için sıkıntı olacak mutlaka. Bende yeni adet oldum. İsterseniz duayı değiştirip adetli ikende omunacak bi tesbih yapalım ilk gün bana okundu benden sonrakilere o duayı okuyalım
1000 salavat
1000 estağfirullah ve eklemek istediğiniz varsa
Dogru hic düşünemedik 🤭
Özel gündede okunabilir şekilde olsun kizlar
Ben her turlu uyarım

Bence değişmesn adet olanın yerine biz okuyalım sayıdan düşelim veya herkese eşit bölelim
O zaman canım sen müsaitsen benim fatiha,ihlas,ayetel kürsimi al bende senin salavatını alim okiyim. Yani sen 62 adet 3 süre yi tek oku salavatı hiç okuma bende 2000 adet salavat çekim adetim bitene kadar sanada uyarsa

O zaman canım sen müsaitsen benim fatiha,ihlas,ayetel kürsimi al bende senin salavatını alim okiyim. Yani sen 62 adet 3 süre yi tek oku salavatı hiç okuma bende 2000 adet salavat çekim adetim bitene kadar sanada uyarsa
Olur canm neden olmasn

Ben yukarıda da fikrimi beyan ettim aslında.. Bu hafta Yorgunkus Yorgunkus ıle Mintimint Mintimint özel günündeyse sızın yerınıze vekaleten 2 kısı alalım yukarıdaki arkadaslardan.. Hem onlarda faydalanmıs olur

Kizlar beni yanlis anlamazsanız beni listeden çıkartabilirmisiniz benim yerime başkası girebilir.
Bende bekliyorum regl olmayi çünkü liste iyice karışmasın başka dua grubunda buluşuruz inşallah.
Hakkınızı helal edin ❤

Son fikir.. 😃 Hastalık ortalığı baya karıstırcak belliki... Salavatı fatih çekmeye ne dersenız? Cok kıymetli ve faziletli bır salavattir. Cok fazla olumlu seyler yazan var ya fettahda oldugu gıbı.. (tabı Allahın her adı her suresı her salavatı hepsı bırbırınden guzeldır de) cok duydum bu salavatı

Son fikir.. 😃 Hastalık ortalığı baya karıstırcak belliki... Salavatı fatih çekmeye ne dersenız? Cok kıymetli ve faziletli bır salavattir. Cok fazla olumlu seyler yazan var ya fettahda oldugu gıbı.. (tabı Allahın her adı her suresı her salavatı hepsı bırbırınden guzeldır de) cok duydum bu salavatı
Baktım şimdi duasına oda biraz uzun benim pek vaktim olmayabilir bide 10kişiyiz fazla düşer Salatı tecrifiye gibi

Kizlar beni yanlis anlamazsanız beni listeden çıkartabilirmisiniz benim yerime başkası girebilir.
Bende bekliyorum regl olmayi çünkü liste iyice karışmasın başka dua grubunda buluşuruz inşallah.
Hakkınızı helal edin ❤
Tamam canım sende helal et başka arkadaşı eklerim yerine🌸

Son durum ne? Okumaya başlayacaktm ama belli olmadı mı?

KIZLAR SAKİN😜

Adet olanda devam eedebilecekşu şekilde. Mesela ben dün regl oldum sağolsun MoonfacedMom MoonfacedMom arkadaşımla anlaştık ben onun salavatlarını okucam obenim ihlas,fatiha,ayetel kürsimi. Sizdende adet olan aynı şekilde başka nir arkadaşıyla değiltirecek 10 gün sonu başka adetliykende çekilebilecek bi liste hazırlıcaz. Grup yeni karışıklık olması normal. Düzene oturunca çorap söküğü gibi gider inşallah

MoonfacedMom MoonfacedMom
Yorgunkus Yorgunkus
Ssevincli Ssevincli
namaste21 namaste21
Magnifiaque Magnifiaque
K karamelli001
O oziko_53
SoLeiL12 SoLeiL12

X