10 haftalık hamileyim çok ağrım var

hko_8

Allahım sağlık ver oğluma
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2008
705
0
Arkadaşlar 10 haftalık hamileyim. Çalışıyorum, dinlenemiyorum. Sağ tarafımda beni oturtmayacak derecede ağrım var bir kaç gündür ve bacağıma da vuruyor. Bazen nefesimi kesiyor ağrı. Kalp atışlarını da hissedemiyorum daha bu normal mi? Kontrolüm mart sonu.Ne yapayım korkuyorum bir öneriniz var mı?

seni korkutmak istemem ama buna benzer bir durum teyzem hamileyken olmuşdu hep siyatik sancısı sandı meger bel fıtıgıymış.bence fazla yorma kendini eger fıtıksa gebeliğin ilerleyen zamanlarında çok daha agırlaşıyo durum.

canım ben de fıtıktan şüphelenmiyrum değil ama şuan gitsem ne yapabilirler ki diye düşünüyorum. İlaç kullanamam biliyorsun ama dayanamıyorum bazen özellikle geceleri ağırlaşıyor sanki yattığım yerden kalkmam imkansız gibi üstelik daha bu tür şeyler için erkenken...mirmirmirmir

Canım benimde oluyor arada ama çok fazla değil... Bende çalışıyorum dinlenemiyoruz ya heralde ondandır... Doktorum kanama yoksa normal demişti... Ama yine de bi telefon etsen doktora... ((

evet haklısın şimdi fıtık oldugunu bilsen bile bişey fak etmicek ne emar çektirebilirsin nede ilaç kullana bilirsin dediğim gibi tek yapman gereken yatmak.allah korusun çok kötü oluyo teyzemin bebeği 7.5 aylıkken almak zorunda kaldılar artık dayanılmaz oluyodu ve dogumu sezeryan olmasına ramen o akşam fıtık ameliyatını oldu.bebekde 15 gün küvezde kaldı.o da önemsemedi ilk başlarda siyatikdir diye hiç dinlenmedi bu hale geldi amann sakın dinlenmek çok önemli bende şimdi hamileyim 7 haftalık ve bende öyle şikayetler olmamasına ragmen onu öyle gördüğüm için korkudan çok dikkat ediyorum

bana da ağrın çok olursa gel izin veririm demişti ama bilemiyorum ne yapsam... Allah sizlere de bebeklerinize de sağlık versin inşallah.

cnm bence izin al benimde aynı senin gibi oldu sağ tarafım ama boylu boyunca bacaklarım yanlarım kolum sağım o şekildeydi böbrek büyümesi olmuş bendede hatta dahada büyürse stent takılcak malesef inş gerek kalmaz dua eidyorum ama ihmal etme en azından rapor al ben gittim hemen bi 5 günlük aldım istirahat çok işe yaradı geçti çünkü bi 10 dakka ayakda kalsam sağ bacagımı ileri atamıyordum basmıyordu şimdi düzeldim çalışıyorum çok şükür çok geçmiş olsun tatlım birde kalp atışlarını duyamazsın yada hisedemezsin zaten bebeginin ama 3 aylıkken falan hareketlerini az biraz hissedersin o iyidir merak etme bu tarz şeylerden onlar etkilenmiyor çok şükür:))

bende 8 haftalık hamıleyım ve aynen benımde cok agrım var sebebını bende bılmıyorumm.

canim oncelikle gecmis olsun aklina kotu seyler getirme biseyin yoktur insallah yorgunluktandir valla bravo calisipta hamile olmak ben cok calistim bekarken evlenincede kisa bir sure calistim ama bebis dusununce calismayi biraktim ki birakmasam bas donmesi bulanti kusma uyku hali derken nasil dayanirdim bilmem belkide calismak zorundasin ama sunuda unutma bebeginin ve senin sagligin onemli canim ihmale gelmez bende 9 haftalik hamileyim nasip olursa kasim annesi olcaz ikimizde benimde idrar yollarinda yanma var simdi su ic dedi dr ama kusmam var su icersem daha cok oluyo ne yapcam bilmem yani dayanmaya calisiyorum zor gercekten bide seni dusundumde anliyorum az cok ne yasadigini Allah hepimizin yar ve yardimcin olsun canim kotu seyler dusunme tamam dualarimiz seninle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…