10 günlük su orucu

Yoğun bir 20 lik diş ağrısı nedeniyle 10 günlük serüvenim bir gün olarak bitmiş oldu
dünde bu sebeple başlamamıştım ağrı düne nispeten hafif olduğu için sabah o berbat sülfatı içtmiştim içmez olaydım velhasıl Benimki başlamadan bitti bu sefer

Çok geçmiş olsun. Fakat kendi adıma üzüldüm.

Bu orucu 2 yasinda ki cocuguna uygulatan bir akil yoksunu anne cocugunun ölümüne sebep olmustu. Siz bari yapmayin. Onun yerine ketojenik diyet yapin daha iyi.

3. Gün (5 Aralık/ 20.42)
Bugün gerçekten çok zorlandım. Enerjim yerlerdeydi. Hatta az kalsın bayılcaktım. Zaten çok yavaş hareket ediyordum. Saat 19.00 civarında artık dayanamadım. Yarım tabak yemek yedim. İçecek olarak da su ve kahve içtim. O bile beni aşırı tıkadı. Şuan kendimi gayet enerjik ve mutlu hissediyorum. :) Bu diyeti bitirmiş değilim sadece küçük bir ara verdim. Yarın tam gaz devam.
Bugüne puanım 5/10

Bu orucu 2 yasinda ki cocuguna uygulatan bir akil yoksunu anne cocugunun ölümüne sebep olmustu. Siz bari yapmayin. Onun yerine ketojenik diyet yapin daha iyi.
Şunu kaçırıyorsunuz. "2 yaşındaki çocuk..." o bebekle benim metabolizmam, bağışıklığım en basitinden vücudumuzdaki yapım olayları bile bir değil. O yüzden yanlış bir karşılaştırma yaptığınızı düşünüyorum.

Çok teşekkür ederimmm
Diyetin sonunda -10 olmasa da -5 görmeyi umut ediyorum.
görürsünüz
Her gün 200 kalori alarak bir ayda -20 olan bi arkadaş vardı ama metabolizma yönünden sıkıntı olabilir vücudu şaşırtmak lazım metabolizmanın hızının düşmemesi için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…