10 günde sadece 700 gr mı ?? :(((

Nasıl besleniyorsun anlatır mısın biraz?

ya birşey diycem ama kızma cidden amacım dalga geçmek değil benim iştasız bi yapm var bilemyorum belkide o yüzdendir ama akşam yemek yemeyip yatsam 500 gr verdiğimi biliyorum siz nasıl veremiyounuz anlamıyorum bide troidine baktırdın mı yavaş çalışıyo olbilir mi benim ki hızlı çalışyo mesela

Fazla olur toksik olur zehirlenirsin diyen arkadaşlar olmuştu,elbette iyi niyetle beni uyarmak istediler, benimki bir örnek olsun 13 lerde bir değer gün aşırı içilen 6 ampulle 64e çıkıyormuş

Fazla olur toksik olur zehirlenirsin diyen arkadaşlar olmuştu,elbette iyi niyetle beni uyarmak istediler, benimki bir örnek olsun 13 lerde bir değer gün aşırı içilen 6 ampulle 64e çıkıyormuş
Aralık ne bu ölçümde?

Bir de devamlılık sağlarsın inşallah . Ben sağlayamıyoruz yanı bırakınca değer düşüyor gene. Sanırım Güneş'ten hiç faydalanamadığım için. İyi ki hatırlattın. Eczaneye uğrayacaktım üç beş ampul alayım.

Canım şu linkte öneri 15 tam senin aradığın şey.

Ben tam Karataycıyım o yüzden bana göre normal değerin. Bu noktada biraz dur ve bir iki ay sonra bir baktır değerine. Linki oku da sonra konuşalımç

Benim değerim 22 idi. Doktor bana kalçadan 1 ampul verdi sonra iki ay boyunca 5 er damla günde.
Halbuki senin yöntemin bana daha mantılı gelmişti.

http://woto.com/oneriler#Öneri 15

ÖNERİ 15 D VİTAMİNİ MEĞERSE NE KADAR ÖNEMLİYMİŞ!

Takip ediyorum canım okan bey ve nurcin hanim favorim, facedeki gruplarına da üyeyim

Aralık derken, anlamadım o kısmı, 20 altı düşük 100 üstü toksik diyo bu testler ama.toksik vaka bildirilmemiş hiç

Ben de aynen takipteyim.
Onlar da gün aşırı yaptırmış. Sorun olacağını sanmıyorum ben.
60 çok iyi bir rakam.
Değişimler nasıl peki 60 ı yakaladıktan sonra?

Bi kere kemik ağrılarım geçti,uyku halim yok olmasa da azaldı, şeker sıkıntım var onu da aşıcam inşallah B12 de 827 şu an

80 ve 800 diyor burda..

Ağlamak istiyorum. Böyle süper değerleri olan var mı ki

ananotherlife alkali su için. yani 2 lt. suya 2 tatlı kaşığı bildiğimiz karbonatı ekleyin. Gün içinde içeceğiniz su hep alkali olsun. 2 litreden fazla içmeyin. Mide rahatsızlığınız varsa yapmayın. Alkali su ile ghem kilo verir hem de gençleşirsiniz.

Konu sahibi, benim durumumda olsan ne yapardın bilmem. 1 aydır diyet yapıyorum ve deli gibi spor. 1 kilo dahi veremedim. Üç kilo vermem lazım ama azmimden bişi yitirmedim.

Tek farkımız sen çok gençsin ve metabolizman çok hızlı olmalı bana göre..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…