10 günde sadece 700 gr mı ?? :(((

Kesinlikle en az bir ay bekle öyle tartıl çünkü bazı dönemler var vücut duruyo duruyo bir ay oldu mu ya da geçtiği zaman birden bikaç kilo gidiyo bir günde bende spor yapmıştım hergün yapıyordum hatta yaklaşık bir ay sonra tartıldım 1kilo bile gitmemişti moralim acaip bozulmuştu sonra 2gün sonra tekrar tartıldım neredeyse 4 kilo vermişim nasıl olur demiştim ama oluyor vücudun bir düzeni var 10gün az bir süre az daha sabret sonucunu inşallah görürsün :KK66:

Aa çok güzel . Sabır işi kilo vermek. Bundan sonra daha çok dikkat edecegim

Onemli olan diyet veya tartidaki rakam degil, bence spor ve saglikli beslenmeyi hayatimizin bi parcasi yaparsak sorun kalmaz. Az az ve sık beslenin metabolizma devamli calissin. Cok spor yapan insan yagi kasa cevirir ve bu nedenle kilo verimi olmayabilir. Ayrica diyetlerde ne kadar cabuk kilo verirsen o kadar alirsin. Benim babam biraz spor ve aksam 6dan sonra yemegi kesti 1 sene verdi kendine ve 13 kilo verdi. Kac senedirde verdigi kiloyu korudu. Tabiki disardan yediginiz gunler olabilir ama o tur yiyecekleri kendinize ödül olarak gorun ve 1-2 haftada bir tuketin.

Haklısınız hızlı verilen kilo hızlı alınır. Ayda kilonun yüzde 5 nin verilmesi normalmis. Benim de 4 çıktı .

5 gün diyet 2 gün ara zaten böyle böyle 3 ay yaptım en sonunda otobüste bayıldım :) ve bıraktım diyeti şimdi de fazla yiyemiyorum zaten. Sonrasında doktora da gittim degerlerimin hepsi normal çıktı yani bu diyetin bana bi kötülüğü dokunmadi:) ama hiç bi şekilde diyet günlerimde kaçamak yapmadım kendi yaptığım yemeklerin tadına bile bakmadım. Ayrıca spor da yapmadan verdim o kiloları. Eğer gerçekten zayıflamak istiyorsan seni motive etmek isterim
Canım ya çok teşekkür ederim çok iyisin:)) Yarın bu diyete başlıycam.inşallah istediğim kiloya gelirsem mutlaka haber vericem sana ve dua edicem.aslında kilo vermek kolayda korumak zor..bu konuda tecrübelerinden yararlanmak isterim cnm:))

Bir diyetisyen olarak diyete başlamadan önce kan tahlili yaptırmanızı öneririm. TSH hormonu ya da insulin ile ilgili bir problem yaşıyor olabilirsiniz. Lütfen sağlığınızı ihmal etmeyin diyet yapmak basit bir iş değil kilo vereyim derken sağlığınızı ve psikolojinizi bozmayın.

Canım ya çok teşekkür ederim çok iyisin:)) Yarın bu diyete başlıycam.inşallah istediğim kiloya gelirsem mutlaka haber vericem sana ve dua edicem.aslında kilo vermek kolayda korumak zor..bu konuda tecrübelerinden yararlanmak isterim cnm:))

Tabiki bebegim her zaman yazabilirsin. İnşallah verirsin ama etkisini göreceksin bundan emin olabilirsin:) yine takıldığında bişey olursa yaz ama.

Bir diyetisyen olarak diyete başlamadan önce kan tahlili yaptırmanızı öneririm. TSH hormonu ya da insulin ile ilgili bir problem yaşıyor olabilirsiniz. Lütfen sağlığınızı ihmal etmeyin diyet yapmak basit bir iş değil kilo vereyim derken sağlığınızı ve psikolojinizi bozmayın.
Yaptırıp da başladım

hanımefendi zaten hamurişini ekmeği abur cuburu yesem gelip sızlanmam ki. yemediğim için böyle hayal kırıklığı yaşadım. günde 3 litreye yakın su içiyorum. her gün en az 5 km yürüyorum.
canım sık diyetten yapan ve yüzlerce kitap okuyna biri olarak diyebilirimki vücut sağlıklı beslenmeye alışma evresinde ve kendini kapamış şu an beyin acil durum ilan etmiş kıtlık çıktı dikkatli yakın yağları diyor.hatta ne girerse vücuda depo edin uyarını yaptı bile.ben bırak vermeyi aldığımı bilirim on günde.ilk iş beyin kabul edicek artık vücuda giren kalorinin azaldığını.kolaymı onunda bi düzeni vardı ve siz bozdunuz şu an.bırakın alışssın biraz.sonra bırak on günü bir gecede iki kilo verdiğin zamanlar olacak tutup tutup kırılma noktası gibi kilolar pıtır pıtır gidecek pes etme yeterki

şu an ilacım var sabah tok karnına on damla. 10 günde 3 defa içtim sadece ihmal ettim ama yarından itibaren düzenli içeceğim. sağolun bilmiyordum ben . neden zeytinyağı peki?
zeytinyağının içinde daha kolay mideye gidiyor ve emilim hızlı oluyor öle direk ağzına damlattığından on kat daha etkili.kesinlikle yağ ile iç

yorumlari okumadan yazayim

D vitamini cok önemli, doktora görünün damla versin.
bi arkadasima kadin doktoru demisti d vitamininiz cok az böyle Kilo veremezsiniz zaten diye.

X