10 günde sadece 700 gr mı ?? :(((

d vitanim 3 şu an. bunun da etkisi var sanırım . daha da hırslandım. kaçamak falan yok artık

Doktorum damla şeklinde verdi günde 10 damla. her gün böyle içmek zaralı olmaz mı çünkü ampülleri 2 aydan aya alınıyormuş sanırım neden bu günlük alınıyor? siz daha iyi bilirsiniz tabi.
Ampuller aydan aya alinmiyor
Ben ilk 1 hafta gun asiri aldim
Sonra uc dort gunde bir
Sonra haftada bir
damla ampule gore daha hafif ve etki etmesi daha uzun surdugu icin her gun aliniyor

Günde 10 damla şaka gibi bir rakam, zaten kış ayındayız 10 damla senin günlük ihtiyacını karşılamaz bile sanırım,3ü yükseltmeyeceģine eminim ama

Günde 10 damla şaka gibi bir rakam, zaten kış ayındayız 10 damla senin günlük ihtiyacını karşılamaz bile sanırım,3ü yükseltmeyeceģine eminim ama

aslında o damla bile iyi geldi eskisi gibi değilim. bir ara öfke krizleri geçiriyordum sürekli depresyon modundaydım ve kaliteli uyku alamiyordum.

Konu sahibinin izniyle bir sey sormak istiyordum size :) bende d vitamini eksikligi var mi bilmiyorum ama gun icerisinde pek gunes alamiyorum. Ben d etam bugun d vitamini takviyelerini arastiriyordum. Tablet seklinde mi alayim sizce yoksa bahsettiginiz sekilde mi alayim :) genelde her vitaminim eksik cikar, hipotroidim de var.uzun suredir baktirmadim sonuclarima. D vitaminimde eksiklik yoksa fazlasinin zarari olur mu ki sizce :)

Tablet seklindeki hakkinda bi bilgim yok ama en kesin ve etkili yolu d-vit ampul kesinlikle.
Bu devirde hicbir insanin takviyesiz sekilde d vitaminin yuksek olmasi mumkun degil heleki kış aylarinda
Ben daha test yaptiripta 20nin ustunde cikan gormedim
Takviye almakta bi sorun olmaz yani, ama yinede olcturmekte fayda var tabii merak gidermece :)
Olcen doktor bulmak lazim bi de, insanlar d vitamini konusunda yeni yeni bilinclenmeye baslayinca doktorlarin zoruna gitti niyeyse
Cogu tersleyip gonderiyor d vitaminini olcturecek yer bulmak da zor
Karatay seven bi doktor bulmak lazim :)

Bende bazen haftada 300, 600 800 gibi rakamlar veriyorum. Tabi bazen tam kilo olarak da gidiyor. Bence 700 gram vermek sağlık açından çok iyi, hemde 1 gün kaçamak ile

Regl olacağın için sıs veya ödem tuttuğu için belli olmaz şu an kilon. Regl bittikten sonra tartil canim. Birde regl zamani metabolizma daha hızlı çalışıyor. Eger dikkat edersen daha fazla kilo bile verebilirsin. Birde d vitaminine dikkat et. D vitamini eksikligi kilo vermeyi olumsuz etkiliyor.

Ağzımdan aldın depresyon da yapar diyecektim
Bende bazen haftada 300, 600 800 gibi rakamlar veriyorum. Tabi bazen tam kilo olarak da gidiyor. Bence 700 gram vermek sağlık açından çok iyi, hemde 1 gün kaçamak ile

hatta bazen dayanamayıp peynir ekmek zeytin yedim . şimdi de canım çekti. ben bu kiloyu 3 yılda aldım. lönk diye veremem bunu kabullendim. bir de d vitamini eksikliğim var. bu da kilo verememekte etkiliymiş. ama daha da hırslandım :)

evet regl oldum . aşırı şekilde şişim şu an. d vitaminine daha cok dikkat edeceğim bundan sonra. metobalizmanın bu dönemde hızlandığını bilmiyordum daha da dikkat edeyim

Kuzu KK da cuma zayıflama yarışları var, katıl sende motive olursun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…