10 günde sadece 700 gr mı ?? :(((

Ben de ilk damla aliyordum ama ampulun vucuda gecmesi daha hizli oluyor
Canim d vitamini yagsiz alinirsa bir ise yaramiyor zeytin yagi da en yararli yag o yuzden tavsiye ettim
ustteki mesajda gordum regl tarihin yaklasmis
Bosuna sıktın canini
Suan sislikten dolayi en az 1kilo fazla cikiyorsun tartida
Reglden tahmini 5-6 gun once ve 5-6 gun sonra tartilma bosuna motivasyonun duser

ben yurtta kalıyorum zeytin yağını bulamam. artık yağsız içerim

evet ben bu kiloyu tam 3 yılda aldım sınav vs derken. hemencecik veremem. çünkü hemen almadım. bakalım sabredeceğiz
Azimle işeyen duvarı delermişo_O .(kadınlar kulübü sakın yasaklamayın :110:rahmetli ATA'larımızın sözü ben küserim :63:yasak yersem ATA'larımızında kemikleri sızlar benden demesi :KK53:

5 km yürüyorsunuz bence yağdan gitmiş kilonuz. Devam edin sonra bi anda düşmeye başlar kilonuz vücudun bir kırılma noktası var önce bi direnç gösteriyor sabret devam et. Öyle bir haftada üç beş kilo verenler seni yanıltmasın genelde çoğunlukla su ve kasdan veriyorlar.

5 km yürüyorsunuz bence yağdan gitmiş kilonuz. Devam edin sonra bi anda düşmeye başlar kilonuz vücudun bir kırılma noktası var önce bi direnç gösteriyor sabret devam et. Öyle bir haftada üç beş kilo verenler seni yanıltmasın genelde çoğunlukla su ve kasdan veriyorlar.

gözle görünür bir incelmem var. o yüzden çok hayal kırıklığı yaşadım. 1 haftadır aralıksız yürüyorum bazen 8 km yürüdüğüm oldu. evet kaçamaklarım oldu ama hep dengeledim aksam belli bir saatten sonra yemedim.

4 ayda verdim ama ben leslie sansone videolariyla verdim yuruyus yapmak bende nedense ise yaramadu her sabah 5 km yuruyodum gram gitmedi... lesli videolari baya etkili tavsiye ederim

ben okul olmadığında dışarda yürüyorum. diğer günlerde leslie 4 mile yapıyorum. vücudum tipe girdi. artık kambur yürümüyorum göbeği küçüldü. tartıda hayal kırıklığı yaşadım

Cok odem atman gerekiyorken gercekten az vermissin.
Kilona gore 10 gunde 1.5 2 kilo gitmesi gerekirdi normalde
Tabiiki d vitamininin etkisi var
Eczaneden D-vit ampul al. 2 lira tanesi
Eczaci verirken sikinti cikariyor ben butun eczaneleri gezip bi torba topluyorum
Uc dort gunde bir yemek kasigina kir ustune zeytin yagi damlat ic

Bence doktoriks gibi kesin yargilar vermeyelim arkadasim sonuçta karsimizdakinin sagligina uymayabilir ona zarar verebiliriz daha yüzeysel yorumlar yapmaktan yanayim ben aslinda arkadasim her seyi yapiyor gereken başlamış moral versek ona kafi bence yine sen bilirsin uyurmak istedim

Bence doktoriks gibi kesin yargilar vermeyelim arkadasim sonuçta karsimizdakinin sagligina uymayabilir ona zarar verebiliriz daha yüzeysel yorumlar yapmaktan yanayim ben aslinda arkadasim her seyi yapiyor gereken başlamış moral versek ona kafi bence yine sen bilirsin uyurmak istedim
Uyardiginiz icin tesekkurler ama ben ilac tavsiyesi vermiyorum ve arastirmadigim bir seyi asla ve asla kimseye onermem
D vitamininin kullanilis sekli bu sekilde
Vucuda gore degisiklik gosteren, vucudun tepki verecegi bi sey degil
Kaldi ki konu sahibinin d vitamini seviyesi 3

Uyardiginiz icin tesekkurler ama ben ilac tavsiyesi vermiyorum ve arastirmadigim bir seyi asla ve asla kimseye onermem
D vitamininin kullanilis sekli bu sekilde
Vucuda gore degisiklik gosteren, vucudun tepki verecegi bi sey degil
Kaldi ki konu sahibinin d vitamini seviyesi 3

Ben tesekkir ederim cevremde rastladigim bir kac olah oldu yanlış yönlendirme yuzunden ozellikle zayıflama konusunda o yuzden zor gunler yasayan yakinlarim oldu biraz hassasim kendimi tutamadim yazdim iyi aksamlar

Ben tesekkir ederim cevremde rastladigim bir kac olah oldu yanlış yönlendirme yuzunden ozellikle zayıflama konusunda o yuzden zor gunler yasayan yakinlarim oldu biraz hassasim kendimi tutamadim yazdim iyi aksamlar
Yok yok hic problem degil :)
Ben de cok karsiyim oyle seylere
Ama dedigim gibi emin olmadigim, zarari olabilecek bi seyi asla onermem d vitaminim 3 cikti diyince mudahale ettim cok kotu bi rakam cunku

Ben 6 ampul kullandım gün aşırı,13dü benim d vitaminim,tekrar test yaptırdım sonucu bekliyorum, ben d vitamini alarak spor yaparak ve Karatay tarzı beslenerek 1 ayda 2 kilo verdim doğum öncesi kiloma 1 kilo kaldı 1.64 54üm şu an

Yok yok hic problem degil :)
Ben de cok karsiyim oyle seylere
Ama dedigim gibi emin olmadigim, zarari olabilecek bi seyi asla onermem d vitaminim 3 cikti diyince mudahale ettim cok kotu bi rakam cunku

Evet d vitamini etkiler takviye almalısın

Doktorum damla şeklinde verdi günde 10 damla. her gün böyle içmek zaralı olmaz mı çünkü ampülleri 2 aydan aya alınıyormuş sanırım neden bu günlük alınıyor? siz daha iyi bilirsiniz tabi.

D vitamini eksikligi kilo vermenin onunde en buyuk engellerden biri ne yazikki. Birde diyetisyenimin bir uyarisi olmustu fazla kilolar ideal kiloya ne kadar yakin ise kisi o kadar zor kilo verir. Ornegin 40kilo fazlasi olan bir insan bazen saglikli bir sekilde ayda alti kilo verebilir fakat 10kilo fazlasi olan biri vucut savunmaya gectigi icin 2kilo verebiliyor. Birde diyetin etkisini gormek icin en az 4 hafta sabir etmek gerekir. Lutfen motivasyonunuzu dusurmeyin. Sureklilik saglarsiniz basariya ulasirsiniz.

Ben 6 ampul kullandım gün aşırı,13dü benim d vitaminim,tekrar test yaptırdım sonucu bekliyorum, ben d vitamini alarak spor yaparak ve Karatay tarzı beslenerek 1 ayda 2 kilo verdim doğum öncesi kiloma 1 kilo kaldı 1.64 54üm şu an

benimki damla olanından. artık düzenli kullanacağım. unutuyordum sürekli.

Doktorum damla şeklinde verdi günde 10 damla. her gün böyle içmek zaralı olmaz mı çünkü ampülleri 2 aydan aya alınıyormuş sanırım neden bu günlük alınıyor? siz daha iyi bilirsiniz tabi.

Damla bebek ve çocuklar için hele hele 3 gibi bir rakam günde 10 damlayla yükselmez, sonucum çıkınca yazarım.gün aşırı.6 ampul 13 ü kaca çıkarmış pazartesi ya da salı çıkar

X