Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri 10 günde 3cmlık büyüme:))

ya hemen herkes yapmaya baslamıs ama bunun bir bilimsel açıklaması falan yokmu?

Var canım olmaz mı hiç. Araştırabilirsin de.:KK61:
Arkadaşımız aşağıdaki yazıda anlatmaya çalışmış umarım faydası olur. :KK62:

HAYIR CANIM SAKA DEGIL GERCEK DENE ISTERSEN:KK9:

Cep telefonu melodileri ile insan vücudu arasındaki bağlantıyı ortaya koyan ilk uzmanlardan biri olan Doktor Hideto Tomabechi, bir bebek ağlamasının bilinç altı sesini içeren bir melodiyi tasarlamak için 15 yılını harcamış.

Doktora göre, kadınlar bu sese hem duygusal hem de fiziksel bir tepki veriyor ve göğüsleri büyüyor.
Bu melodi bebek ağlama sesinin gizlendiği bir arka fona sahip beyin onu çocuk ağlaması olarak algılıyormuş. süt emzirmek için prolaktin hormonu salgılayarak göğüsün yağ dokusunun artmasına ve süt bezlerinin gelişmesine neden oluyor sanırım. günde 20 defa dinleyerek 10 günde 3 cm göğüslerin büyümesi mümkünmüş. sanırım bunun 20 sini bir anda değil de günün belli zamanlarına bölmek gerekiyor.

youtubedekini dinliyorum ...... 3 gün oldu dolgunlaşma hissediyorummm... 10 gün sonra diğerine geçicemmmmm :KK66::KK66:

aynen bende 3 gündür dinlyorum bi ara da bi kaç gün dinlemiştim bi daha dinleyemedim şimdi her boş anımda acıyorum dinliyorum ve göğüslerimde acaip derecede sızlama var etki ediyolar sanırım :KK61:

sağol canım:KK54: umarım bırakıncaaa fosssss diye sönmezler ...o kadar gıy gıy dinliyozzz o kötü müziği göğüs büyütme uğruna.:KK60::KK60::KK60:......inşallah geri küçülmezlerrr

Dolgunlaşması geçiyor canım üzgünüm. Sadece cm olarak kalıyor. :KK53:
Bende 4 cm büyümüştü. Ama yinede bırakma derim. Başlamışsın devamını getir.
Bitirince de telkin melodisine kesin dinlemeni tavsiye ederim. :KK61:

aynen bende 3 gündür dinlyorum bi ara da bi kaç gün dinlemiştim bi daha dinleyemedim şimdi her boş anımda acıyorum dinliyorum ve göğüslerimde acaip derecede sızlama var etki ediyolar sanırım :KK61:

Sızlamsı büyüyüdüğüne işaret canım. :KK64:

arkadaşlar bu melodiyi nerden indirebilirim? tüm sayfaları dolaşmak zor geldi :/ nette de araştırdım ama bulamadım.

kizlar aciklamayi ben yapayim ..

dinledigimiz melodi icerisinde evet bebek aglamasi var, ve tahmin edin bu bebek ne istiyor ?

bildiniz bebegimiz ac ve sut icin agliyor:KK69:

dinlediginiz bebegin sut icin aglayisi, sut bezlerinizi proveke ediyor, ve gogusleriniz sizin bu halinize dayanamayip, bu ac bebek icin sut uretmeye basliyor..

canli bir bebegin sut icin agalyisinida surekli her gun belirli araliklarla dinlerseniz ayni sonucu elde edersiniz..

ama vercegim haberle uzulebilirsiniz, cunku sarkiyi dinlemeyi kestiginizde, sut bezleriniz , sut uretmeyi kesip, eski haline geri donecek..dolayisi ile gogusleriniz de.

ayri cok dinlememeye ozen gosterin, gogsunuzden atilamayan sutler, orda kist olusturabilir..

opuldunuz..:KK54:

Son düzenleme:
ayyh durun ne 3cm büyümüs neresini büyütüyomus :kk77:ya anlamadim jetonum tangir tungur yuvarlaniyo ama bitürlü yerine düsmedi :KK54:

ha tamam simdi anladim yazilanlai iyice okuyunca :92: insanin orasi burasi muzikle siser büyürmü yaa Allahinizi severseniz muzik sisirseydi estetik uzmanlari yolda bitlerini ayiklarlardi :KK9:

X