Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri 10 günde 3cmlık büyüme:))

göğüslerim büyür mü bilmem ama ben bunu bi süre dinlesem kafamın büyüyeceği kesin bu ne berbat bi ses yaa kafam şişti :KK47:

çok şaşırdım ve ilk sayfaları okudum tabi sayfa çok son sayfaya geçtim herkes deneyeceğini yazmış bu nasıl bir mantık arkadaşlar dinle ve prolaktin salgılansın imkansız hadi diyelim öyle ben ebeyim çocuk servisinde çalıştığım sıralarda on beden büyümeliydi yani mantığı yok idda ettiğiniz şekliyle prolaktin salgılanıyor diyesim yok ya diyelim bu emzirmeyen,gebelik döneminde olmayan bir kadın için zaten riskli bir durum hiperprolaktinemi tedavi gerektiren bir durum hiperprolaktinemi ara kanamaları, sık adet görme, adet kanamasının azalması ve diğer tüm adet düzensizliklerine de neden olabilir. Adet düzensizliğinin en muhtemel nedeni adet döngüsünde yumurtlamanın olmamasıdır.

Yumurtlamanın olmaması kadında gebe kalamama sorunu ortaya çıkarabilir. Gebe kalamama nedeniyle başvuran kadınlarda yapılan araştırmalarda %5-10 oranında prolaktin hormonu yüksekliği saptanabilmektedir.

yani olması gereken hormon dengemizin ne amaçla olursa olsun bozulmasından yana değilim benim göğüslerimde çok küçük bilgi almak için forumları okuyorum ama hormanal bir takviyeye asla diyorum gögüs kası için egzersialer,masajlar kabulüm ama bu çok mantıksız...

Bayagi yorumlari okudum bnde heveslendim ya yani sira hayit cayina basladim 4 gecedir iciyorum bunuda cebime indirip kulaklikla dinliyeyim 25 sefer gün icerisinde umarim etki eder nez den baska fayda görüp bûyutebilenler nerde inme oldumu ? Tum yorumlarida okuyamadim tabi ama merak ediyorum faydasini goren arkadaslar arttimi

ya kizlar sizin söylediginiz melodi baska telkinli ses dosyasindaki melodi baska hangisi dogru simdi?

kızlarr samimiyetimle söylüyorum ki zayıflamak için sabahları aç karnına elma sirkeli su içiyorum ılık şekilde gram zayıflatmadı ama iki faydasını gördüm.
1- bağırsakları süper çalıştırdı
2- göğüslerimi büyüttü.

yaklaşık 3 aydır kullanıyorum. bağırsaklar için kullanmaya devam edecem

kızlarr samimiyetimle söylüyorum ki zayıflamak için sabahları aç karnına elma sirkeli su içiyorum ılık şekilde gram zayıflatmadı ama iki faydasını gördüm.
1- bağırsakları süper çalıştırdı
2- göğüslerimi büyüttü.

yaklaşık 3 aydır kullanıyorum. bağırsaklar için kullanmaya devam edecem

Sirkeyi ne icebildim ne sacima uyguluyabildim cok berbat ya baska hicbiseyden igrenmem yapabilene ne mutlu ona bi bn yapamadim

on gunu gectı daha yenı cnm kalıcımı degılmı onu ılerde gorecem ancak:KK34: Evet devam edıyorum bı on gun daha dınleyecem bakalım devam edecekmı buyume:KK76: Onu bende bılmıyorum cnm ara vermek gerekmı acaba etkısının gecıcı oldugunu ne sekılde yazmıslar pekı

Canım şimdi ne durumda seninkiler hala dinlemeye devam ediyo musun :)

arkadaslar bu telkinin içeriğinde bebek ağlama sesi var tabi biz duymuyoruz bu sayede annelik iç güdüsü devreye giriyor ve prolaktin hormonu salgısı artıyor. Bu prolaktin de süt bezlerini uyaran hormon, doğum yapan kadınların göğsü büyür ya işte bundan dolayı.

Gelelim sonuca ben dinledim 2 cm büyüttü ama şunu söylim geçici hem de kısa sürede sönüyo. Göğsünüzün büyük haline alıştığınız için sönmüş hali sizin moralinizi bile bozar. Tavsiyem dinlemeyin nasılsa eski haline dönecek. Bir de sonuç aldım diye çok dinlerseniz hormon yapısı bozulur prolaktin artar ve anne olup olmayın göğüslerden beyaz akıntı yani süt gelmeye başlar.

arkadaslar bu telkinin içeriğinde bebek ağlama sesi var tabi biz duymuyoruz bu sayede annelik iç güdüsü devreye giriyor ve prolaktin hormonu salgısı artıyor. Bu prolaktin de süt bezlerini uyaran hormon, doğum yapan kadınların göğsü büyür ya işte bundan dolayı.

Gelelim sonuca ben dinledim 2 cm büyüttü ama şunu söylim geçici hem de kısa sürede sönüyo. Göğsünüzün büyük haline alıştığınız için sönmüş hali sizin moralinizi bile bozar. Tavsiyem dinlemeyin nasılsa eski haline dönecek. Bir de sonuç aldım diye çok dinlerseniz hormon yapısı bozulur prolaktin artar ve anne olup olmayın göğüslerden beyaz akıntı yani süt gelmeye başlar.

:KK5: çok üzüldüm buna

X