10.000 FATİHA okuyacagim şifam olsun mucizem nasip olsun inşallah

günaydın canımm. bende okumak isterim. herhangi bir sayı var mı kişi başı düşen?
allah razı olsun canım benim herhangi bi sayı yok okuya bildikce brnde bekliyorum allah razı olsun arkadaşlar da yardim ediyor cookkk sevinirim çok teşekkür ederim ALLAHIM gönül muradini nasip etsin inşallah inşallah da minigini meleğini rabbimiz kucağına almayı nasip etsin AMİNNNN insallahhhh

A
arkadaşım 50 tane daha okudum Rabbim hayırlısıyla melegine kavuştursun sana ve tüm isteyenlere yavrularını kucaklamayi nasip etsin inşallah
Saracoğlu Hoca nin soğan kurunu tavsiye ederim canım bi arastir ben ve birkaç arkadaşım faydasını gördük ışteyim çok uzun yazamıyorum net ten bulabilirsin tarifini şifa Rabbim den elbet bunu da bir deneyiver Allah yar ve yardimcim olsun en kisa zamanda yüzünü güldursun insallah
Allah razı olsun canım benim çok teşekkür ederim inşallah soğan kurunude yapmak isterim yapacağım ALLAHIN izniyle
Allahım gönül muradini nasip etsin cooooooooookkkk teşekkür ederim

Okunan .... 9.270 ..... Okuyan herkezden allah razı olsun çok teşekkür ederim ALLAHIM gönül muradinizi nasip etsin AMİNNNN insallahhhh
:KK200::KK200::emir_bebek::KK200::KK200:

Okunan 9.280 okuyan herkezden allah razı olsun cooooooooookkkk teşekkür ederim ALLAHIM gönül muradimizi nasip etsin AMİNNNN AMİNNNN insallahhhh
:KK200::KK200::emir_bebek::KK200::KK200:
:KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71:

allah razı olsun canım benim herhangi bi sayı yok okuya bildikce brnde bekliyorum allah razı olsun arkadaşlar da yardim ediyor cookkk sevinirim çok teşekkür ederim ALLAHIM gönül muradini nasip etsin inşallah inşallah da minigini meleğini rabbimiz kucağına almayı nasip etsin AMİNNNN insallahhhh
Allah senden de razı olsun canımm. bugün okuyabildiğim kadar okur sana sayıyı bildiririm o halde :KK36:

Okunan 9.340 okuyan herkezden allah razı olsun allahım sifami versin mucizem nasip olsun AMİNNNN insallahhhh

ayseygt1453 ayseygt1453 canım 60 tane okudum. Rabbim tez vakitte meleğini nasip etsin inşaallaahhh. okudukça yazmaya devam ederim.
Cooooooooookkkk teşekkür ederim :KK71: allah razı olsun canım benim çok sevindim çok mutlu oldum helede hamile duasını aldım ....
Rabbimiz tüm isteyenlere nasip etsin inşallah:KK19:

Okunan 9.400 okuyan herkezden allah razı olsun cooooooooookkkk teşekkür ederim ALLAHIM gönül muradinizi nasip etsin AMİNNNN insallahhhh

Ablacim 100 tane daha okudum inşallah hayırlı haberlerini duymak nasip olsun
Cooooooooookkkk teşekkür ederim allah razı olsun :KK71: inşallah güzel haberler vermek nasip olsun allahım gönül muradini nasip etsin mucizen nasip olsun...
Rabbimiz tüm isteyenlere nasip etsin AMİNNNN insallahhhh :KK19:

Okunan....... 9.500 ......... Okuyan herkezden allah razı olsun allahım gönül muradinizi nasip etsin AMİNNNN insallahhhh inşallah da mucizem nasip olsun
Rabbimiz tüm isteyenlere nasip etsin AMİNNNN AMİNNNN insallahhhh

Okunan....... 9.500 ......... Okuyan herkezden allah razı olsun allahım gönül muradinizi nasip etsin AMİNNNN insallahhhh inşallah da mucizem nasip olsun
Son 500 kalmis 100 tanesini alim :) hepsini alcaktm ama degisik agizlardanda dua al kimin duasinin kabul olcagni Allah bilir

Canım 30 tane daha okudum Rabbim dualarını kabul etsin mucizene kavusmaya vesile kilsin inşallah Amin

Son 500 kalmis 100 tanesini alim :) hepsini alcaktm ama degisik agizlardanda dua al kimin duasinin kabul olcagni Allah bilir
Allah razı olsun canım benim allahım gönül muradini nasip etsin AMİNNNN insallahhhh inşallah vesile olur minigim meleğim mucizem nasip olur
Rabbimiz tüm isteyenlere nasip etsin inşallah

X