1 yillik iliskim ve supheler lutfen yardimci olun

Anlayamazsın diyoruz nasıl anlarım diyorsun. O zaman başka bir erkek ayarla sevgiline bu şekilde yaklaşsın bakalım kabul edecek mi o zaman anlarsın işte oldu mu ece yener?

Sapını merak ettim tövbe yarabbim.
Muhtemelen bir şey yoktur. Aşko cano diye dalga geçiyorlardır.

Abla yoktur dimi( yani deminde aradi bni yani arayip soruyor cok seviyor biliyorim beni kaybetmekten cok korktugunuda biliyorim ama sadece mesela biz kiziz kiz arkadaslarimiza deriz seni seviyorumm askiim kalpler opucukler atarz ama bir erkek birbirine demez bnce ne bilim( yanimda ariyor cocuk o yanjmda acar hep hoparlore verir yani erkek gibi arkadas gibi konusuyorlar bi problem gormuyorm ama cok sık konusuncada bunlar diyormm ne yanii nedir bu suphelerim oluyor

Anlayamazsın diyoruz nasıl anlarım diyorsun. O zaman başka bir erkek ayarla sevgiline bu şekilde yaklaşsın bakalım kabul edecek mi o zaman anlarsın işte oldu mu ece yener?

Kardes ne buu atarr!! Kiz anlamaman imkansiz demis anlaman imkansiz dememis bi duzgun oku onceee Allah Allah ya .

Kardes ne buu atarr!! Kiz anlamaman imkansiz demis anlaman imkansiz dememis bi duzgun oku onceee Allah Allah ya .

O zaman ben de anlayamazsın diyorum oldu mu?
Atarı yapan sensin.
Sen de konunu doğru düzgün aç o zaman kopyala yapıştır ile kimi kandırıyorsun?

O zaman ben de anlayamazsın diyorum oldu mu?
Atarı yapan sensin.
Sen de konunu doğru düzgün aç o zaman kopyala yapıştır ile kimi kandırıyorsun?

Ya kardesss tamamm tamammmm! Allah Allah ya bugun actik diyorum hesabi sirf bu konuyi paylasmak icinnn hersey cok karisik gorunuyor anlamadim cozemedim tam yardim alip konu acmaya calistim bu kadar olduuu yazma cevap banaaa tamam mi acamamisim konu ugrasipta yazma bosverr

Yok yahu yok bu yaptıklarıyla gay olduğunu söylemek imkansız.
Zavallı çocuk.
Benim eski sevgilimin kankası vardı benden daha yakındı. Erkek onlar muhabbetleri daha açık saçık ve farklı olur.
Ben de onu benden çok seviyorsun derdim heee aşığım ona der gülerdi. Benim eski sevgili de sapına kadar erkekti adı batasıca.
Ama gaylik değildi ayrılma sebebimiz onu da söyleyeyim de bir sıkıntı olmasın.

Bakın konu sahibesi son kez yazıyorum.
Artık kıskançlıktan nereden ne çıkaracağınızı şaşırmışsınız. Niye onunla konuşuyor. E ne yapsın çocuk? Sabah akşam gündüz gece sadece sizinle mi konuşsun.
Bu çocukluk yahu hatta çocukluğun da dibi.
Belli ki ilişki yaşayacak olgunlukta değilsiniz bu çok açık. E yaş küçük.
Bu konuya odaklanmak yerine derslerinize, kendinize ve kişisel gelişiminize yönelin.
Gay olmak sadece fiziksel olarak erkeklerle birlikte olmak değildir. Gay erkek bir kadınla sevgili olup yakınlaşamaz.
Kavramların anlamlarını öğrenmekte fayda var.
Oy vallahi başıma ağrılar filan girdi.

Cok sagolasinn ablaa bu benim ilk iliskim yani ilk derken digerleri sadece konusurdum askim bile demedim takio buna kadar 1 bucuk yil oldu. Cok sagol ablaa fikirlerin icin

Abla bu hesabi actim sirf bu konuda bilginizi fikirlerinizi almak icin. Cocuk degilim 20 yasindayim ama dedigim gibi ilk iliskim. Ilk defa biriyle ciddiyim oda ciddi ama suphelerdim vardi acikcasi sagolun abla icimi rahatlattiniz.

Abla bu hesabi actim sirf bu konuda bilginizi fikirlerinizi almak icin. Cocuk degilim 20 yasindayim ama dedigim gibi ilk iliskim. Ilk defa biriyle ciddiyim oda ciddi ama suphelerdim vardi acikcasi sagolun abla icimi rahatlattiniz.

Paniğe gerek yok. Sakin sakin zamana yayarak, yavaşça diğer önemli şeyleri kenara atmadan (okul, ders, aile, diğer arkadaşlar) tanıyın birbirinizi.

Ben bu okuduklarımda hiç süphelenecek bi durum göremedim
Anlatmadığınız başka şeyler de mi var ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…