1 Yıllık eşimden darbe

bunun içinde beni aldattın dediğimde bire bir kimseyle görüşmedim ki sadece izledim diyor
Sen kafada affetmissin burdakilere neyi soruyosun ki? O bahsettigin uygulamada millet tanisip dısarda bulusuyor reel bi uygulama yani sen o kismi gorememissin esin ne sıkarsa ona inaniyorsun inanmak istiyorsun affetmek istiyorsun peki bu da bi seçimdir affet. O zaman neden konu açtın burdakilere sormak istedigin nedir ?

Merhaba bende bugün yakaladım 4 aylık hamileyim yeni evliyken de yakalamış kendi aileme rezil etmiştim bugün de arayıp onun ailesine rezil ettim direkt babasını aradım çünkü her konuda benim ailemi arayıp beni şikayet ediyordu sigarayı bırakmıştım belki sabah bu yana 2 paket içtim o kadar kötü hissediyorum ki aradığı şeyler fetişt şeyler türbanlı videolar gizli çekim zorla videolar vs vs daha fazla terbiyemi bozamayacağım iki güne bir ilişki yaşadığımız halde bugün çıldırdım içimde affedemiyorum bi akıl verin bana..

Benim eşimde beni aldattiginda kızla gidip yemek yemiş gizli instangram açmış önüne gelene yazmış ve yakaladığmda ful inkar gelmişti kanıt olduğu halde ve bu 7 yıl önce oldu ve dikiş tutmadı ister istemez bende bosanma asamasindaym başka bir sebepten diyeceğim o ki şans ver ama lütfen çok dikkatli ol emin ol affettigin suredeb 1 2 ay sonra yine yapacak çünkü esim yine yaptı bazı sebeplerden affetmek zorunda kaldım

Bir kere görmüş affetmişsin. İkinciyi de affetmişsin. Eşinin yerinde olsam aman gene affeder der geçerim hiç de ciddiye almam anlaşmalı boşanma tehdidini. Kusura bakma ama öyle. Adam arkadaşlık sitesine üye olmuş kanlı canlı manita arıyor. Yakında bulur birini o sildirir üye kaydını. Sen de benim için sildi diye sevinir durursun.

Cani buram buram isterken sen dedin diye yapmasa ne olacak? İçinde bi bosluk yaratacak onun hayaliyle duracak daha mi iyi sanki.

Bir kiz evladim var yemin ederim artik buyuyunce evlenmesini istemiyorum. Boyle soysuzlar yuzunden.Gitsin okusun calissin yesin icsin gezsin. Nefret geldi evliliktende erkektende artik.
Eski annelerle şimdiki annelerin duasına bakın ne biçim bir toplum olduk , aldatılmayan kadın yok.
Canım ciğerim bir kız kardeşim var 21 yaşında, aldatıldı, bir yıldır yeni toparlıyor. Yengeç burcu ve çok duygusal. İnşallah diyorum evlenmez.
Erkek ister fakir olsun ister zengin dindar bilmem ne. -fırsatını- bulduğu anda al da tır. Çok iyi tecrübe ettim gerek kendi açımdan gerek çevremden.

Konu sahibi için boşan demekten başka yorumum olmayacak.

2 paket sigara içen hamile birine akıl veremem. Ana baba rezilsiniz ikiniz de.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…