terkettim ama çok mutsuzum

İnsanlar duygusal bosluklarinda kendilerine yakin olan kisiye asik olurlar

Misal kari koca kavgalidir koca is yerinden arkadasiyla dertlesmeye baslar ona asik olur

Misal yine kari koca kavhalidir kadin is yerinden arkadasiyla dertlesmeye baslar ona asik olur

Sizde de boyle bir durum olmus olabilir

İsil sevgilinle dertlesiyormus ya

Ya (eski) sevgiline mi kaldi elalemin evliligini kurtarmak

Herkes kendi hayatina baksin :KK14:

Son düzenleme:
bi gelişme olursa yaz canım
bence peşine düşücektir senin

hafta sonu kapıya geldi az aşağı in diye. indim nasılsın napıyorsun dedi. iyim arkadaşlar gelecek dedim. (bozuldu)
sen nasılsın dedim iyim dedi. neyse faturası çıkmış onun dökümanını getirmiş. onu vermeye çağırmış.
istemiyorum dedim.
suratı beş karış sanki ben suçluymuşum gibi davrandı.
neyse ben bi şey uapmadım o yüzden özür dilemiycem bişeyde yapmıycam dedi.
sadece al bunu dedi bak gör.
ben istemiyorum buda son görüşmemiz diyince sesi çatallaşdı. ağlamaya başladı işte.
sarıldık :KK43:
neyse geçen hafta içi annesi ameliyat oldu biliyordum ama aramadım inadımdan. çok bozulmuş neden aramadın dedi. basit bi ameliyattı ama kötü geçmiş ve hala hastanedeymiş.
sonuç olarak dökümanları almadan ayrıldım yanından. aynı akşam mesaj attı mailine gönderdim dökümanları diye. bide çok sevdiğin arkadaşalrın gitti mi diye.
aradan iki gün geçti ne o aradı nede ben...

cnmcım budurmlardaki ana felsefemi seninle paylaşayım "bir gün ağlarsın ikigün ağlarsın üçüncü gün kuaföre gidersin saçını başını değiştirisin dördüncü gün alışveriş yaparsın..." ooooo bide bakmışın unuttun gitti:)))))))))))

cnmcım budurmlardaki ana felsefemi seninle paylaşayım "bir gün ağlarsın ikigün ağlarsın üçüncü gün kuaföre gidersin saçını başını değiştirisin dördüncü gün alışveriş yaparsın..." ooooo bide bakmışın unuttun gitti:)))))))))))

canım ben onun yerine hızla kilo veriyorum :)
aslına bakarsanız ilk olan o doğum günü olayından sonra bi hafta konuşmadım onla. o zaman ayrılık kelimeleri etmemiştik.
yani tam bi ay oldu bu huzursuzluk başlayalı 3 haftası ayrıydık. buda bana diyete rağmen aylardır veremediğim inatçı kilolarımı verdirdi :)
canıma değsin boyumda uzun bir bakan bir daha bakıyor artık :)

Vay be, ne hikayeler var millete ben halime ne kadar şükretsem azdır, bizim burdada buna benzer bir hadise yaşanmıştı, merak ettim aynı sonla mı bitecek. Var mı hadiseler de bir gelişme bizleri bilgilendirsin sevinirim.

arkadaşım yazın çok uzun ama hepsini okudum. sevgilinde karakter bozukluğu olabilir. çevremizde bu tür örnekler arttı ilişkinizde bu tür şeyler hissediyorsan bu sürekli aklını kurcalayacaktır. heran kiminle konuşuyor, acaba başkası varmı algısı oluşacak aklında buda sende ciddi problemler yaratabilir.bide senin tercih edildiğin insan evli biri oda tam anlamıyla mide bulandıran bir durum ben senin yerinde olsam kesinlikle affetmem... biz bayanlar biraz ilgi,göz yaşı olunca hemen affediyoruz ama bu sorunlar sürekli karşımıza çıkıyor seninde karşına çıkacaktır.

Vay be, ne hikayeler var millete ben halime ne kadar şükretsem azdır, bizim burdada buna benzer bir hadise yaşanmıştı, merak ettim aynı sonla mı bitecek. Var mı hadiseler de bir gelişme bizleri bilgilendirsin sevinirim.

canım şuan hala askıda. bu arada işten istifa etti ve bu vesile ile daha çok odama gelmeye başladı gidiyorum ayağına işte. iki dakika yanlız kalsak hep söylediği aynı kelime ALDATMADIM. Bugün odama geldiğinde bir kağıda hattının şifresini yazıp bıraktı. her istediğinde online görüşme detaylarına gir bak ve istediğin kadar geçmişi inceleyebilirsin dedi.
Ona güvenmiyorum ama güvenmediğimin bin kat fazlası kadar da seviyorum. napıcağımı bilmiyorum istanbul'a gidince psikolojik destek almayı bile düşünüyorum.

Ayyyy canım benim yaaaa.. Yazdığın kelimelerden bile ona ne kadar sırılsıklam aşık olduğun belli oluyor, hakkında hayırlısı olur inşallah tez zaman içinde onun gerçek yüzünü, gerçekten aldatıp aldatmadığını seni hakikaten sevip sevmediğini anlarsın. Demiştim ya burda da benzer bir hikaye olmuştu diye ben onu anlatmayayım şimdi sana sonu hiç iyi olmamıştı Allah bizleri öğle insanlardan korusun. Herşey gönlünce olur inşallah mutlu haberlerini tez zamanda bekliyoruz, öptüm...

inşallah pişman olacağın şeyler yaşanmaz ilişkinde, piskolojik destekten bahsettiğine göre durumun kötü anlaşılan üzüldüm haline :KK43: tweety_88 arkadaşım bi ara sizin orada yaşanan olaydan bahsedersen sevinirim bende çok merak ettim, hem bizlerde ilişkilerimizde daha dikkatli oluruz.

X