1 yıldan sonra hamile kalan var mııııı

Bukadar düşünürseniz olmaz. Stres çok etkiliyor. Ben ne zaman kendimi bebek olayından uzaklastirdim rahat kasmadan birlikte oldum ozamn oldu. 3 çocuğum var.
İlk önce adet bittikden. 1 hafta sonra 2 günde bir deneyin ve ilişki bittikden sonrada bir süre uzanın mümkünse belinize bir yastık koyarak. Ve en önemlisi de sık sık test yapmayın rahat bırakın kendinizi dinlemeyin. Mümkünse de hobi bulun kendinize ins bebeğinizi alacaksınız kucağınıza Allah isteyen herkese versin evlat inşallah.

Benim sol tüpüm kapalı ama doktor önemli değil bir tüp yeterli dedi diğer herşey normal hatta doktor 5 yumurta vardı senden çok umutluydum dedi çatlatma iğnesi yaptirdigim zaman. Ama herşey normal olupta gebelik olmayabilir biz buna sebebsiz infertilite diyoruz dedi

Ah çok sevindim, yeni mi hamile kaldınız? Aklımdan atmak ne mümkün hsgyi 3 ay önce çektirdim ama onda da sonuç çıkmadı…
Evet canm cok yeni daha bayramdan sonra ilk kpntrole gidicem bende 3. Ayımda kaldım hsg sonra eşinin sprem sonuçları filan iyiyse bırak akışına daha cok erken 1 senelik evlisin . Cok iyi anlıyorum seni geçen aya kadar bende senin gibiydim . Sonra eşim istemiyorum şimdi dedi tamam dedim sonra bi baktım hamileyim

amin, ben de şunu anlayamıyorum. Yumurtlama dönemi yaklaşık 10 gün boyunca çok rahatım, gezerim tozarım bebek aklıma gelmez. Adete 7 8 gün kala streslenmeye başlıyorum oldu mu olmadı mı diye. Hamile kalsam zaten rahat olduğum o dönem kalamaz mıydım acaba. Sonra adet yaklaştıkça negatif görüp çok üzülüyorum. Ve çok yıprattım kendimi her adet öncesi süreç böyle geçiyor

Kucağına sağlıcakla al inşallahh bizlere de dua et olur mu, bir gün biz de yaşar mıyız bu duyguyu acaba…

Ben birbuçuk yıl sonra kaldım oda sağlıksız sonuçlandı herşeyi araştırıyordum bi kaç şey de denedim sanırım etrafınızda bu konuda size soru soranlar çok öyle olumca insan kafaya takıyo mesela bana kaynanam her ay adet oldun mu diye sorardı oldum diyincede eyvaaaahhh derdi bi gebelik yaşadım ve sağlıksız sonuçlandı kirtaj oldum hamile kalabilmiş olmam bile yetti kaynanama tamam diyo en azından olabiliyormuş size tavsiyem kimseye kulak asmayın ve bi zaman çerçevesine sokmayın bu durumu 1 yıl sonunda hamile kalınabilir diye bişey de yok kimi ilk geceden kimi on yıl sonra kader kısmet

Yaa çok üzüldüm, ancak inşallah 2. Gebeliğiniz hayırlı sonuçlanır. siz de etrafınızdakileri takmayın, bu iyice insanı tedirgin ediyor. Ben de dr a giderken dr yine mi olmadı gibisinden cümle kuruyordu o bile beni çok germişti. Sanki olması gereken olmuyormuş gibi. Umarım yakın zamanda güzel haberler veririz birbirimize.

İnşallah cnm benim olanda da olmayanda da hayır vardır

Bilmiyorum… adetime 1 hafta kala başlıyor stres çünkü olacağımı biliyorum. Onun haricinde iyiyim aslında. Sağlıklı olsaydık 1 yıl içinde kalırdık. Bunu kabullenmek zoruma gidiyor…
Çok sağlıklıyız şükür elhamdülillah. 4 yıla yaklaşacak sebepsiz nasip olmuyor. Senin şura suresi 49.50. Ayetlerde haberin yok mu? Oku bir bak ne diyor. Bir sürü sağlık problemleri olan insanların bir mucize doğal yolla bile oluyor neden sence? Düşündün mü? Yapılacak aşamaları Dr ile ilerleyin

Merhaba canım seninle aynı problemim var stres yapma kaç ayda bir adet görüyorsun

Tiksindim, keşke evlenmeseydim vs ne alaka?
Benimde yıllardır olmuyor ama asla böyle düşünmedim.
Bence biraz silkelenip hayırlısını dileyin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…