1 yıldan sonra hamile kalan var mııııı

Aynen öyle her ay beklenti içine girince regl gecikmesi bile oluyor onu da gebeliğe yoruyoruz elimizde olmadan. Bence de destekli devam edelim. Doktorların bir tanesi kilo ver dedi öyle çok kilom da yok göbek çevresi yağlı biraz. Folik asit takviyesi verdiler. Bir kere de klomen ve ovitrelle kullandım yumurta oluşması ve çatlaması için onlar da nafile. Bir doktorum da stres yapma, stresi bıraktığın zaman kendiliğinden olacak zaten demişti. Siz folik asit kullanıyor musunuz?

Bilmiyorum… adetime 1 hafta kala başlıyor stres çünkü olacağımı biliyorum. Onun haricinde iyiyim aslında. Sağlıklı olsaydık 1 yıl içinde kalırdık. Bunu kabullenmek zoruma gidiyor…
Çok yanlış bi düşünce, ben sağlıklıyım eşim sağlıklı 1 yıllık evliyiz dün testte pozitif gördüm. Herşey nasip. Daha kesinmi bilmiyoruö bilr

1 kutu bitirdim. Şuan kullanmıyorum tam yumurtlama döneminde tatil ayarladım bakalım, o an hiç takmayayım diye. Stressiz bir anım bile yok

Çok yanlış bi düşünce, ben sağlıklıyım eşim sağlıklı 1 yıllık evliyiz dün testte pozitif gördüm. Herşey nasip. Daha kesinmi bilmiyoruö bilr
Ah çok sevindim umarım sağlıcakla ilerlersiniz. Böyle haberler bana umut oluyor ama işte diyorum kendime sağlıklı olsaydık olmaz mıydı diye

1 kutu bitirdim. Şuan kullanmıyorum tam yumurtlama döneminde tatil ayarladım bakalım, o an hiç takmayayım diye. Stressiz bir anım bile yok
Ya çok iyi. Tatilin keyfini çıkar kendini meşgul et gez gör ye. Hiç yoktan 1 ay kafa tatilim olur diye düşün. En güzel haliyle gelir umarım.

Bu nasıl sözler
Ben 4senedir uğraşıyorum, aşılama tüp bebek..
Dış gebelik,kimyasal,mol gebelik,kürtaj yaşadım..
Bir kere bile eşimden de kendimden de tiksinmedim.bunu yaşamamız gerekiyormus dedim nasip..
Benim arkadaşlarım da benden sonra evlendi ikinci üçüncü çocukları oldu..
Bu sekilde düşünmeyin lütfen..
Tüm testlerinizi eşinizle yaptırın ve bir sorun var ise de tedaviye başlayın
Bir sorun yok ise de belki çok düşündüğün içindir

İşte keşke evlenmeseydim böyle şeylerle uğraşmazdım diyorum strese girdiğimde ( umarım size de Allah hayırlı bir evlat nasip eder. Sabırlı insanlara imreniyorum, yapım gereği belki de çok aceleci ve olumsuzum… Umarım bir gün biz de mutlu haberi alırız

Bilemezsin hayat insana neler getirir,
Sabırsızdim ama sabırlı olmayı öğrendim..
Aminnn sağlıkla hayırlı evlatlar versin Allah'ım

Ah çok sevindim umarım sağlıcakla ilerlersiniz. Böyle haberler bana umut oluyor ama işte diyorum kendime sağlıklı olsaydık olmaz mıydı diye
Öyle düşünme nolur, bak kuzenim pcoslu, ve aşırı derecede düzensiz adet görüyor aylarca görmüyor hatta, 6 yıl üstüne yumurta çatlatma iğnesi ile ikizlere hamile kaldı şuanda kuzularımız var

Tam teşekküllü bir hastanede tüm testler yapıldıysa ve bir problem yoksa psikolojik yardım alırsanız daha rahat edersiniz. Bizde baya bi denedik araştırma da yaptırdık rahimde polip çıkmıştı onu aldırdık bir sonraki regl de gebe kaldım ama dış gebelik oldu nasip... Şimdi korunma süresi olduktan sonra tekrar deneyeceğim. Eskiden bende çok stres yapıyordum üzülüyordum. Şimdi en azından bir kere gebe kaldığım için çok çok rahatladım. Ve o rahatlama hissini resmen unutmuşum ama farketmemişim her gün her dakika aklımdaymış. Şimdi hiççç aklıma gelmiyor, beklentim de yok. Korunmayı bırakınca nasıl olsa bir kere hamile kaldım yine kalırım diye düşünüyorum, hissediyorum. Bence sizde bir iyice baktırın her şey yolundaysa psikolojik destekle çok kolay üstesinden gelirsiniz zaten sonra kendiliğinden olur

İşte keşke evlenmeseydim böyle şeylerle uğraşmazdım diyorum strese girdiğimde ( umarım size de Allah hayırlı bir evlat nasip eder. Sabırlı insanlara imreniyorum, yapım gereği belki de çok aceleci ve olumsuzum… Umarım bir gün biz de mutlu haberi alırız
Allah sizlere yeniden sağlıklı bir evlat nasip etsin inşallah böyle rahatsanız, stressizseniz eminim ki günü geldiğinde olacak evet, tatil sebebiyle şehir dışındayım gittiğim an psikolojik destek almayı planlıyorum. Psikolojimin hiç iyi olmadığını fark ettim. Normalde de takıntılı biriydim şimdi daha beter oldum umarım ben de bir gün aklımı ve bedenimi bu şekilde rahat bırakabilirim

Aminnn tüm herkese nasip etsin..
Yooo hiç rahat olabilir miyim?
Tüp bebek ile mol gebelik yaşadım ve kürtaj oldum..
Ağlayarak gittim geldim..
Ama nasip kısmet elimde olmayan şeyler oldu bunu yaşamam gerekiyormuş demekki..
Tevekkül etmeye çalışıyorum.
Yoksa ben ne takıntılı ne sabırsız insandım..
Ama.iste yaşadıklarım biraz sanırım sabiri öğretti..
Herşey gönlünüzce olsun

Bende iki yıl oldu evleneli hiç hamile kalmadım Klomen çatlatma iğnesi yaptırdım maalesef olumsuz oldu.Aşılama tedavisine geçtim iğnelere başladım bakalım hayırlısı artık bu da olmassa biraz ara verip tüp bebeğe gecicem elimizden geleni yapalım gerisi taktiri ilahi

Ah inşallah olumlu sonuç alırsın ve bize de umut olursun yaşınız kaç acaba?? Ben de seneye bu zamanlar tüp bebek merkezi araştırayım diyorum. Oradaki drlar bakalım ne diyor

2 sene boyunca her ay belitri aradım kendimde artık fikri rafa kaldırdığım ay hamile kaldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…