1 yıldan sonra hamile kalan var mııııı

kendinizi böyle stres edip sürekli düşünürseniz tabi olmaz ne zaman kafanızdan atın o gün mutlaka olacak
tabi size akıl veriyorum ama bende aynı durumdayım
2 yıldır sebepsiz bizimde olmuyor

Bilmiyorum… adetime 1 hafta kala başlıyor stres çünkü olacağımı biliyorum. Onun haricinde iyiyim aslında. Sağlıklı olsaydık 1 yıl içinde kalırdık. Bunu kabullenmek zoruma gidiyor…

1,5 sene sonra kimyasal gebelik oldu. Sonra 1,5 sene yine birşey olmadı. Aşılama tedavisine başlayacaktık. Rahim filmi çektirdim. O ay oldu. Bence size de rahim filmi önerilmiş olması lazım artık. Onu çektirin

4 yıl sonra oldu. Vee İnanki olmamasının tek sebebi stres

1,5 sene sonra kimyasal gebelik oldu. Sonra 1,5 sene yine birşey olmadı. Aşılama tedavisine başlayacaktık. Rahim filmi çektirdim. O ay oldu. Bence size de rahim filmi önerilmiş olması lazım artık. Onu çektirin
Rahim filmi çekeli neredeyse 3 ay olacak :) onda da bir şey çıkmadı. Çekerken oradaki sağlıkçılar bununla gebeliğimin çok artacağından falan da bahsettiler ama hiçbir şey olmadı

Rahim filmi çekeli neredeyse 3 ay olacak :) onda da bir şey çıkmadı. Çekerken oradaki sağlıkçılar bununla gebeliğimin çok artacağından falan da bahsettiler ama hiçbir şey olmadı
İnanın kolay değil çok iyi anlıyorum ben de çok daralmıştım. Kafaya takmamak mümkün değil ki. Elde değil. Bundan sonraki adım olan aşılama tedavisi ile başlayın derim. İnşaallah en kısa zamanda sağlıkla hayırla nasip olur

Ah gözünüz aydın benim hayatım stres dolu. Çalışma hayatımdan başlayayım her şeye kadar. O yüzden stresse eğer asla olmaz zaten benim
Biraz rahat olun. En güzel zaman da olur inanın.
Bide daha çok çok yenisiniz gerekli bütün testleri sizde eşinizde yapın hiç sorun yoksa yaşınız da genç ise biraz daha akışına bırakn ama yok sorunlar var ise ufak ufak tedavilere başlanabilir
Hayatınızda ki stresleri bir kenara bırakın sağlıklı beslenin kan değerlerine baktırın

Hepinize çok teşekkür ederim. 28 yaşıma gireceğim, 48 kiloyum, eşimden sadece spermiyografi testi istendi, değerler normal çıktı. Bende de normal kan tahlili yapıldı, bir iki kez klomen kullandım sonra rahim filmi vs bir şey çıkmadı. Aşılamada genelde spermdeki sorunlarda yapılıyor diyorlar ondan da umudum yok açıkçası. Gebe kalma ihtimali normal yolla aynıymış… ne yapacağım şaşırdım, 5 6 ay sonra direk infertilite uzmanlarına gideceğim galiba tüp bebek merkezlerinde daha detaylı test yapılır belki. Gerçekten kendimi yedim bitirdim. Çok zor bir psikolojideyim

Çalışıyor musunuz bilmiyorum imkanınız varsa bir işe girin kafanız biraz daha dağılır gerçekten kolay bir süreç değil inşaallah en kısa zamanda sağlıkla hayırla gelsin

Çalışıyor musunuz bilmiyorum imkanınız varsa bir işe girin kafanız biraz daha dağılır gerçekten kolay bir süreç değil inşaallah en kısa zamanda sağlıkla hayırla gelsin
Çalışıyorum:) işim de ayrı stresli, ama işte bilemedim. Psikolojik destek alacağım galiba. Yaşamdan bir umudum kalmadı gibi hissediyorum. O kadar takıntı yaptım galiba… çok değişik bir süreçmiş bunlar :)

Beklenen her zaman gelmeyebiliyor bizim de 2.5 senedir olmadı. Ki sizden benden daha uzun yıllar bekleyenler de var. Bazen hiçbir sorun olmasa da olmuyor vaktini bekliyor. Eşiniz ve siz bütün kontrollerden geçtiniz mi?

Beklenen her zaman gelmeyebiliyor bizim de 2.5 senedir olmadı. Ki sizden benden daha uzun yıllar bekleyenler de var. Bazen hiçbir sorun olmasa da olmuyor vaktini bekliyor. Eşiniz ve siz bütün kontrollerden geçtiniz mi?
Evet bir günü var… bana çok özel ayrıntılı testler yapılmadı, var mı bilmiyorum. Yumurtlamam normalmiş, büyümesi ve çatlaması. Kan testimdeki değerler normal, eşimin de spermiyografi testi normal. Hsg de çekileli 3 ay oldu. Tüpler de açık. Daha detaylı testler yapılıyor mu acaba?

Aslında geriye pek bir şey kalmamış. Bizde de öyle ama işte gününü bekliyor. Her ay insan bekliyor da bekliyor sizi çok iyi anlıyorum. Umarım en kısa zamanda sağlıklı şekilde elde edebiliriz hamileliği.

Çok teşekkür ederim, 1 yıl kendimize zaman versek aman olsa da olur olmasa da desek, adet günümüzü beklemesek gün saymasak vücudumuz da rahatlardı belki de buna zorlayacağım kendimi. Siz de öyle yapın buradan birbirimize destek olalım size dr lar birşey önerdi mi acaba? Süreçte neler yaptınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…