1 yıl sonra hamile kalmak

0umay0

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2014
9
6
Arkadaşlar merhaba. Bugün üye oldum klübe amacım bebek sahibi olma konusunda umutsuzluğa kapılan arkadaşlara deneyimlerimi aktararak umut verebilmek...
ben 30 yaşındayım ve yaklaşık 3 yıldır evliyim, evliliğimin ilk 2 yılı bebek yapmak için bekleme taraftarıydım ne de olsa istediğim an hamile kalabilirdim ama işler hiç te öyle olmuyormuş.
Son 1 yılımı bebek yapmak için uğraşarak ve araştırarak geçirdim ve nihayet 6 haftalık hamileyim
hamile kalmak için 3 ay boyunca eşime keçiboynuzu kürü uyguladım. Yine eşim 3 ay arginmax adlı ilacı kullandı. Preseed isimli jeli 1 yıla yakın kullandık. Son olarak ta tesadüfen tanıştığım bir bayan hocanın verdiği tesbihati uyguladım ve nihayet mutlu son.
Ancak bunlardan da önemlisi artık olmuyor deyip fazgectigimde hamile kaldım tam hamile kalmadan önceki dönem işe başladım ve bebek konusunu tamamen unuttum ama çalışmalara ara vermek yok tabi (en önemlisi adet görene kadar devam etmek)
bebek sahibi olmayı çok istemek stres yaratıyor ve olacağı varsa da engellemiş oluyor insan o yüzden lütfen bebek konusunu askıya alıp hayatınıza başka öncelikler bulun eminim bu sayede şansınız artacak
allah hepinizin gönlüne göre versin

Canm bebeğin hayirli olsun sağlıkla kucağına alirsn inşallah benimde 6 ay oldu bal çörek otu tarçın deniyorum gerçekten çok yumurtladim ama tutmadi keçi boynuzunu çok duyuyorum nasıl yaptın bide hoca ne demisti

Amin çok sağol.
keçiboynuzu kürü: 4 bardak suyu kaynatıp içine 12 adet keçiboynuzu kırıp atıyorsun. Altını kısıp 5 di kaynat ve altını kapatıp tencerenin ağzı kapalı 20 dk demlemeye bırak. Sonra içindeki keciboynuzlarini çıkar soğuyunca dolaba koy. Bayatlamadan dolayı 3 bardak kaliyo zaten . Bu karışım en fazla 3 gün dayanıyor bu nedenle her akşam 1 bardak eşine içir. Not: Keçiboynuzu küçük parçalara bol en lazım 1-2 cm. Merdaneyle ekmek tahtasında kırıyordum ben.

Hoca tesbihat verdi ve rüyanda istediğin ne ise göreceksin dedi. Ve hamile kalmadan 2 ay önce rüyamda kız doğurdum. Tesbihat şöyleydi, 2 rekat namaz sonra 100 adet selavat getir. Sonra 100 adet estağfirullah sonra 11000 adet besmele ve en son 100 adet estağfirullah ile kapat.
bu denilen toplam 24 saatte bitmeli bu nedenle besmeleyi sevdiğin birkaç kişiyle çekebilirsin tane tane çekmek gerekiyor. Ben teslimattan 2. Hafta sonra rüya görmüştüm

Sagol canm teşekkür ederim

Canım hayırlı olsun Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin benm de bir yıl oldu ve tam o durumdayım şimdi çok güzel anltamışsın, peki dr gitmiş miydiniz? ya da bir sorun var mıydı.?

Hayir doktora gitmemistik.. ama benim hamileligim 2,5 aylikken sonlandi kalp atisi durdu. Doktor ilk gebeliklerde normal falan dedi ama sanirim artik umudumu yitirdim.. umarim allah sizin gonlunuze gore verir..

Hayırlı olsun rabbim kucağımıza almayı nasip etsin sağ sağlim.

ya arkadaşlar mesajları okuyup yorum yapsanız ya kadıncagız bebeğini kaybettiğini yazmıs

canım inşaallah Rabbim yeniden yuzunu guldurur sakın umidini yitirme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…