1 yaştan 27 yaşa her yaşa uygun hediye önerisi lütfen :)

Ya yanlış anlamayin ama sanki daha anlamli hediyeler de alabilirsiniz ? Bakin fikir cok guzel ama çok ivir zivir oluyor böyle mesela bence su da iyi bir fikir xbox filan alin evinizde yoksa? Beraber cok guzel vakit gecirirsiniz.

Bunun yaninda bu fikri de kullanin mesela
0 doğum hediyesi
5 yas hediyesi
10 yas hediyesi
15
20
27 gibi ve aralarindan biri de xbox gibi kullnisi bir şey olsunm ya da 3 6 9 12 diye gidin ama 20li yaslar sizi cok zorlar ve cok gereksiz olur gibime geldi, bir düşünün :)
Yirmili yaşlar için alabileceğim bir çok kişisel hediye olucak o yüzden daha kolay ve kullanışlı olur diye düşünüyorum :)

Ya yanlış anlamayin ama sanki daha anlamli hediyeler de alabilirsiniz ? Bakin fikir cok guzel ama çok ivir zivir oluyor böyle mesela bence su da iyi bir fikir xbox filan alin evinizde yoksa? Beraber cok guzel vakit gecirirsiniz.

Bunun yaninda bu fikri de kullanin mesela
0 doğum hediyesi
5 yas hediyesi
10 yas hediyesi
15
20
27 gibi ve aralarindan biri de xbox gibi kullnisi bir şey olsunm ya da 3 6 9 12 diye gidin ama 20li yaslar sizi cok zorlar ve cok gereksiz olur gibime geldi, bir düşünün :)
Evet 20 ler zor. Hep 90ları söylüyoruz.

ya tamam maydonoz olmak istemem ama çok gereksiz bir masraf olur.
o kadar paraya adam akıllı bir hediye alsanız daha çok sevinir gibime geliyor :KK70:

Evet, bencende çok anlamsiz bir hediye. Yani hem daha hamile olacagi, oglu olacagi nereden belli? Ki olsa bile, adamin dogum günü, kendine göre hediye ister, daha dogmamis çoçuguna göre degil.

Yani yavruna birsey yapmak istiyorsan, onun dogum gününde yap? Ya gerçekten baze kizlar sirf farkli olmak için acaip seyler yapiyor ya.

O adamin yüz ifadesini görmek isterim ama paketleri açtiginda :KK70:

"Noluyoruz ya, ben napayim kalemi, çizgi defteri" :KK70:

erkekler kadınlar kadar hasssas değil. senin binbir emekle hazırlayıp para harcadığın şu hediyeleri açınca bırak sevinmeyi anlamayacak bile. sen de o kadar uğraştığın için beklentin büyük olacak. normal miktarda sevinse bile sen doyuma ulaşamayacaksın. dğnyanın en hasssas erkeği bile böyle bir hediyede havalara uçmaz.
neyde havalara uçar biliyor musun? içinde ya adrenalin ya da kablolar olan bişeye.
mesele tuttuğu takımının sezonluk kombin bileti, paraşütle atlama kursu, spora gidiyorsa spor salonu üyeliği,
ya da telefon, xbox, playstation vs.
bol şans...

Kusura bakma canım ama erkekler bizim kadar duygusal değilledir.-Gerçi Sen bu hediyeleri yaptıktan sonra muhtemelen ağladığını söyleyeceksin ama- bence kasma kendini bukadar.. ..

Sana ne kardeşim zoruna mı gitti :)))
Evet, bencende çok anlamsiz bir hediye. Yani hem daha hamile olacagi, oglu olacagi nereden belli? Ki olsa bile, adamin dogum günü, kendine göre hediye ister, daha dogmamis çoçuguna göre degil.

Yani yavruna birsey yapmak istiyorsan, onun dogum gününde yap? Ya gerçekten baze kizlar sirf farkli olmak için acaip seyler yapiyor ya.

O adamin yüz ifadesini görmek isterim ama paketleri açtiginda :KK70:

"Noluyoruz ya, ben napayim kalemi, çizgi defteri" :KK70:

Yorum yapın diyen olmadı, kocam sizlerden çok daha mükemmel bi insan, kendinizi üzmeyin yok yere :))))
Kusura bakma canım ama erkekler bizim kadar duygusal değilledir.-Gerçi Sen bu hediyeleri yaptıktan sonra muhtemelen ağladığını söyleyeceksin ama- bence kasma kendini bukadar.. ..

Hediye önerisinde bulunan arkadaslara çok teşekkür ederim. Geriye kalanlar yok yere kendini yordular okumadım bile mesajlarınızı. Lütfen kendi sıkıntıli dünyanızı her yere yansıtmayın. İçimizi baydiniz :))))

Kızlar eşimin doğum günü için 27 hediye almak istiyorum, yalnız her yaş için o yaşa uygun bir hediye olmasını istiyorum. Mesela bir yaş emzik, iki yaş biberon, üç yaş ayakkabı gibi. Bebek eşyalarını Allah nasip eder de oğlumuz olursa onun için kullanıriz bu sayede babasının eşyalarını kullanmış olur yavrum :) oğlu kardeşi kocası sevgilisi olanlar lütfen bir yaş ve yaşa uygun hediye önerilerinizi yazın bekliyorum :) beş aylık evliyiz ilk defa eşimin doğum gününde ben yanında olmuş olacağım ve ilk defa kutlamış olacağım. Emek vermek istiyorum yardımlarınıza ihtiyacım var. Şimdiden teşekkür ediyorum herkese :-*

Yaş 1 : emzik
yaş 2 : ayakkabı
yaş 3 : oyuncak araba
yaş 4 : boyama Kitabı boyalar :)))
Yaş 5 :
Yaş 6 :
Yaş 7 :cin ali serisi , tahta kalemler ortasi delik silgi :)))
Yaş 8 :bir kutu sulu göz sakızı :) inşallah bulurum :)
Yaş 9 :
Yaş 10:Tetris :)))
Yaş 11:
Yaş 12:
Yaş 13:
Yaş 14:
Yaş 15:
Yaş 16:
Yaş 17:
Yaş 18:
Yaş 19:
Yaş 20:
Yaş 21:
Yaş 22:
Yaş 23:
Yaş 24:
Yaş 25:
Yaş 26:
16 nisan Yaş 27 : kendi elcaizlerim ile yaşPasta :)

Yardımlarınızla maddeleri doldurucam inşallah. Bu arada hiç yaşPasta yapmadım. Tarif veren olursa çok ikram olur :)
sanal bebek:)

Hediye önerisinde bulunan arkadaslara çok teşekkür ederim. Geriye kalanlar yok yere kendini yordular okumadım bile mesajlarınızı. Lütfen kendi sıkıntıli dünyanızı her yere yansıtmayın. İçimizi baydiniz :))))
Sana kotu bir sey yazan olmadigi halde elin yedi kat yabancilari hediye fikrini begenmedigi halde bu kadar bunalima girdin. bir de hediyeyi ugrasip hazirladigin esin begenmezse naparsin tahmin edemiyorum :KK14:

Sana ne kardeşim zoruna mı gitti :)))

Benim niye zoruma gitsin? Ne yani, fikirini hos bulmadigim diye mutlaka kiskaniyormuyumdur? :KK70:

Valla bana ne, senin hayatin. Ograstiktan sonra sen hayal kirikligini yasarsin, ben degil. :KK14:

Bu tür seyler teoride güzel görünebilir fakat pratikte pek ayni sey olmuyor. Velev ki tüm hediyeleri aldin, hatta esin sevindi, eeeee? Ondan sonra ne oluyor? 27 yasindaki adam artik oyuncak arabalari, cizgi defterleri ne yapacak? Sonuçta o seylere zamaninda sahip olmanin anlami vardi. Artik 27 yasindan sonra sanal bebegin, oyuncak arabanin ne anlami var? Bunu ben bir kadin olarak bile düsünüyorum, yani birak düz mantik erkekleri

Benim niye zoruma gitsin? Ne yani, fikirini hos bulmadigim diye mutlaka kiskaniyormuyumdur? :KK70:

Valla bana ne, senin hayatin. Ograstiktan sonra sen hayal kirikligini yasarsin, ben degil. :KK14:

Bu tür seyler teoride güzel görünebilir fakat pratikte pek ayni sey olmuyor. Velev ki tüm hediyeleri aldin, hatta esin sevindi, eeeee? Ondan sonra ne oluyor? 27 yasindaki adam artik oyuncak arabalari, cizgi defterleri ne yapacak? Sonuçta o seylere zamaninda sahip olmanin anlami vardi. Artik 27 yasindan sonra sanal bebegin, oyuncak arabanin ne anlami var? Bunu ben bir kadin olarak bile düsünüyorum, yani birak düz mantik erkekleri
:confused::confused::confused::confused::confused:

Yaş 1 : emzik
yaş 2 : ayakkabı
yaş 3 : oyuncak araba
yaş 4 : boyama Kitabı boyalar :)))
Yaş 5 :yatakta okumak için masallar
Yaş 6 :uçak
Yaş 7 :cin ali serisi , tahta kalemler ortasi delik silgi :)))
Yaş 8 :bir kutu sulu göz sakızı :) inşallah bulurum :)
Yaş 9 :eek:yuncak su tabancası
Yaş 10:Tetris :)))
Yaş 11:baloncuk yapan oyuncak,çikolatalı gofret:))
Yaş 12:şapka
Yaş 13:spor saat
Yaş 14:spor çantası
Yaş 15:basket topu
Yaş 16:eşortman takımı
Yaş 17:spor ayakkabısı
Yaş 18:dünya klasikleri
Yaş 19:deodorant
Yaş 20:boxer :))
Yaş 21:gömlek
Yaş 22:kravat
Yaş 23:kemer
Yaş 24:eşin içiin özel bir şeyi çerçeveletebilirsin
Yaş 25:eşinin hayatının özeti olan bir albüm
Yaş 26:ikinizin özel resimleri olan bir albüm
16 nisan Yaş 27 : kendi elcaizlerim ile yaşPasta :)

çok duyarsızsınız
herkese kendiniz açısından bakmayın
belki eşi ve kendisi sziden daha duygusal insanlar,lütfen empati!!!

X