1 yaştan 27 yaşa her yaşa uygun hediye önerisi lütfen :)

pdrci1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2014
1.101
1.066
Kızlar eşimin doğum günü için 27 hediye almak istiyorum, yalnız her yaş için o yaşa uygun bir hediye olmasını istiyorum. Mesela bir yaş emzik, iki yaş biberon, üç yaş ayakkabı gibi. Bebek eşyalarını Allah nasip eder de oğlumuz olursa onun için kullanıriz bu sayede babasının eşyalarını kullanmış olur yavrum :) oğlu kardeşi kocası sevgilisi olanlar lütfen bir yaş ve yaşa uygun hediye önerilerinizi yazın bekliyorum :) beş aylık evliyiz ilk defa eşimin doğum gününde ben yanında olmuş olacağım ve ilk defa kutlamış olacağım. Emek vermek istiyorum yardımlarınıza ihtiyacım var. Şimdiden teşekkür ediyorum herkese :-*

Yaş 1 : emzik
yaş 2 : ayakkabı
yaş 3 : oyuncak araba
yaş 4 : boyama Kitabı boyalar :)))
Yaş 5 :
Yaş 6 :
Yaş 7 :cin ali serisi , tahta kalemler ortasi delik silgi :)))
Yaş 8 :bir kutu sulu göz sakızı :) inşallah bulurum :)
Yaş 9 :
Yaş 10:Tetris :)))
Yaş 11:
Yaş 12:
Yaş 13:
Yaş 14:
Yaş 15:
Yaş 16:
Yaş 17:
Yaş 18:
Yaş 19:
Yaş 20:
Yaş 21:
Yaş 22:
Yaş 23:
Yaş 24:
Yaş 25:
Yaş 26:
16 nisan Yaş 27 : kendi elcaizlerim ile yaşPasta :)

Yardımlarınızla maddeleri doldurucam inşallah. Bu arada hiç yaşPasta yapmadım. Tarif veren olursa çok ikram olur :)

Son düzenleme:
Bunun içinde ilk okul ortaokul lise üniversite mezuniyet memuriyet askerlik hediyeleride olucak. Hadi kızlar yardım :)

7 yas -> okul cantasi
8 yas -> kitap/defter/kalem ?
9,10,11,12 ara yaslar okul cantasi, kitap vs bence onlari da sembole eder.

4.yasa boyama kitabi ile boya kalemleri alda artik boya yapmayi ogrenmesi lazm cnm yaş 4:):)

ben 15 yaşımdayken mesela 3310 isiyordum ama şuan 15 yaşımda olsam iphone isterim :KK45::KK45: bugüne göre mi o zaman ki 15 yaşına göre mi fikir verelim:)

ben 15 yaşımdayken mesela 3310 isiyordum ama şuan 15 yaşımda olsam iphone isterim :KK45::KK45: bugüne göre mi o zaman ki 15 yaşına göre mi fikir verelim:)
Arada doksanlarin itemlerinden birsey bulursam koymak istiyorum dediğiniz gibi atariyi ne çok severdik :)

eşinin sevdiği bi karekter var mıydı onun matarasıda olur 7 yaş okul başlangıcıydı ozmnlar

Arada doksanlarin itemlerinden birsey bulursam koymak istiyorum dediğiniz gibi atariyi ne çok severdik :)

tetris bulursanız ilk çıkanlarından alabilirsiniz.. yada mesela 15. yaşı hangi yıla denk geliyorsa o yılın en sevdiği sanatçının albümü olabilir ama baya zor olabilir.. ben mesela 15 yaşımdayken yılan hikayesinin kartpostallarını biriktitiyordum :KK70: aslında fikir olarak oldukça güzel ama zorlanabilirisiniz..

X