1 yaşındaki bebeğim 7 kilo

😄 güldüm size kusura bakmayın . 1 yaşındaki çocuğa günde 500 cc süt vermek nedir ? Ancak cahiller yapar bunu . Bu çocuk et yoğurt sebze balık meyve yumurta peynir herşeyden eşit şekilde yemeli . Çocuk sütle büyür diye birşey yok bunu size kim söylediyse büyük yanlış . Ayrıca da sütle ilgili bir sürü polemik varken ? İçi hormon dolu olan sütler varken ? Söylenecek şey değil bu .

Doğru okumuş etmiş dr olmuş adam ne bilir en iyisini siz bilirsiniz dr Kadir tuğcu oku öğren bedava

E269D9C8-3A64-4841-9944-53FBD7140BD4.png

1yaşındaki bebeğim 7.700gr çok zayıf doktora götürdüm çok az kansızlık çıktı kan ilacına başladık ama hiç bir şey yemiyor sürekli emmek istiyor ne yaptıysam birşeyler yediremiyorum 3 kaşık yiyip bırakıyor yemeyi çevremde ki herkes de bu çocuk çok zayıf diyip duruyor iyice canım sıkılıyor tecrübeli anneler ne yapabilirim neler yedirirsem kilo alır ve yemeği nasıl yedirmeliyim daha iyi yemesi için
Canim benim kizim da 1 yaşında 8 kilo ne yaptıysam zorla yediriyorum 2 3 kaşık alıyor sonra cikariyor geceleri mama iciyor eline surekli yemesi için bisi veriyorum onu da yapmıyor bende çaresiz kaldım

X