Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

ayyy cok sevindim..tesekkurler arastirmaci arkadasim
ispanyol musait olunca gelirsin canim
deadline cok sevindim bende tatlim yaa kurtuldukkk ohhh
tesekkurler tatlim

bende ymurtlama dönemindeyim içme canım nolur nolmaz..Benim moralim çok bozuldu bugün..Eşimin morfolojisi düşük çıktı oda hamile kalsan bile düşük olabiliyomus yada engelli bebek olabiliyomuş yazıyodu nette

yaa olsun canm en azından hamile kalmadan öğrenmişsiniz bak bu da iyi bişey tedavisini görür sonra hayırlısıyla bebeğiniz gelir üzülme.. benm de bugun 14. günüm yum oluşacak diye beklerken akıntı şeklinde kanamam var acaba neden olur ki canm yaa

Sağol canım..Benim de 18.gün bugün akıntı varda, bazen kanama oluyomuş yumurtlamada az mı eğer yarına kadar kesilmezse doktora git bence..

Sağol canım..Benim de 18.gün bugün akıntı varda, bazen kanama oluyomuş yumurtlamada az mı eğer yarına kadar kesilmezse doktora git bence..
bi an öyle ard arda geliverdi korkuttu ama az önce wcde baktım ped koymuştum hiç gelmemiş sadece azcık peceteyi sürünce geldi o kadar .. insallah sabaha kadar kesilir gelmez bi daha.. ilk kez basıma geldii..

bi an öyle ard arda geliverdi korkuttu ama az önce wcde baktım ped koymuştum hiç gelmemiş sadece azcık peceteyi sürünce geldi o kadar .. insallah sabaha kadar kesilir gelmez bi daha.. ilk kez basıma geldii..
sabahta bak canım iyice rengine falan gelmezse sorun yok bazen bendde oluyo ama ciddi bişey olmadı çok şükür korkma..

ben bebekle ilgili bakmıyorum pek ovülasyon testi yapıyorum..İlk kez bu ay basladım bakalım ama hiç umudum yok yani..Sende bi sıkıntı var mı canım..

ben bebekle ilgili bakmıyorum pek ovülasyon testi yapıyorum..İlk kez bu ay basladım bakalım ama hiç umudum yok yani..Sende bi sıkıntı var mı canım..
sıkıntıı şöle canm gecmişimi anlatayım.. nisan ayında bebek düşünmeye basladık dk hapını bıraktım temmuzda hamile kaldım ama 5.haftada düşük oldu malesef.. ilk adetimi gördükten sonra korunmadım denemeye devam ettim bu sefer de gecen ay kanamalı kist cıktı 4cmlik.. doktor dk hapı kulln dedi kullandım erimiş denemeye devam dedi bi sorunun yok dedi ama işte 14. günümdeyim yum olması gerekiyo sanıyorum kanama olunca korktum işte böle:) bi de ben ilk hamile kaldığımda bende ov testiyle hamile kalmıştım:)

Geçmiş olsun canım inşallah bekletmez rabbim..Bizde haziranda karar verdik..5 cm kist çıktı,kanama yoktu ama sancı vardı bi ayda gitti..Sonra tekrar gittim yara vardı yaktırdım..Tam tamam artık dedik testler yapıldı eşimede banada..Eşimde de testesteron düşük morfoloji düşük bende tiroidler çalışmıyoBizde bu ay denemeye başladık ama umut kalmadı ki nasip kısmeet allah büyük..Doktorlar 3 ay sonra gelin dedi..

geldi mi üst üste işte canm rabbim daha kötüsünden sakınsın diyecek bişey yok vardır bu yasadıklarımızda da bir hayır canm :)

Günaydın guzeller
Nazlaniyordur annesi
canim yaa kusura vakma aniden ciktim..kiz katilarak aglayinca cikmak zorunda kaldim..öpüyorum
uzulme canim benim..en azindan kotu bisey yadamadan ogrendiniz..gem degisebiliyor bunlar..benim girumcemin esinde vardi ayni sorun..incir kkürü vs bisryler yaptilar dr guttilet duzeldi sobradan..insallah duzrlur sizinde
yakin zamanda dogum kontrol hapu kullandiysan oba bagli olabilir..vrya myom kist gibi bisry vatsa yapabilir..

gecmis olsun tatlim..hiic uzulme insallah saglicakla srn de kavusursin melegine
hic moral bozmayin..olacaksa olur..insallah guzel sonuclar cikar..
benim bunda alti yil once boyle sizinki gibi 14.gunde kabamam olmustu..fakultedeydim o zaman..daha cocuk dusunmuyordum..hoca bakti.. myom varmis..yumurtaliklarin kist dolu rahmin ters ddi..buyuk ihtimalle dollenme olmaz olsa da dusuk olur dedi..ben alti ay sonra ilk denememde hamile jaldim.cok sukur dusuk de olmadi..kuzum 5'5 yadinda masallah..
bellimi olur ikijiz de hamile
kalirsiniz bu ay brlki.

Günaydın kızlarr...
uzuun ve bir o kadar da yorucu hafta sonundan sonra dünkü menümü paylaşmak istiyorum:
sabah(geç kahvaltı)
1 dilim börek, domates, salatalık, 1 çk bal, 1kk kadar beyaz peynir.
akşam: 3 yk kadar ciğer, domates, 3 dilim ekmek, çay
1 saat spor, 1,5 lt su..

Hepinize hayırlı haftalar dilerim :)

Günaydın bayanlar..
Ben 8.takımdan benben
cuma zayıflama listelerinde anlamadığım bir şekilde +700 gr kilo alarak hedefi tutturamadığım gibi cezalı konumuna düştüm. Cezamsa çekerim sefamsa sürerim diye düşünerek kendimi aleni ifşa ediyorum..
Neden artı gördüm kilo aldım inanın ben de bilemiyorum sporumu diyetimi yapıyorum. Sanırım hormonal bir durum diyelim sebebi çok da önemli değil aslında..Sevgiler güzel bayanlar..

gunaydin canım kendini böyle yazmaya gerek yok ki herkesin başına gelebilir regl dönemine yakinsindir yada ödem olusmustur vucudunda tabi hormonal birşeyler olabilir hiç doktora gittin mi bu konuda ama cok üzülecek birşey değil herkes dönem dönem yaşıyor bunu ayrıca senin bir cezan yok bildiğim kadarıyla takım senin yüzünden ceza almış ta değil ceza oyle yek seferde alinmiyor sonuçta kendini suclama senin cekecegin ceza da yok kendine iyi bak üzülme derim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…