Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Bunun da etkisi olabilir evet ama ceza gelecek artik kacis yok kac hafta ust uste sonuc listesi hazirlariz bilmiyorum
yaaa uzulmeeeee
harikasinnnn..offf senin kilonda olaydiiiiiiimmm

kac ki boyun..ben 162 yim ve 77 lerdeyim..öleyim miiiiiiiiiiiiiiiii..
şaka yapiyorum haa..ben de olcam 56

Gunaydin kizlar. 6. Olusumuza uzuldum ama ben de gecen hafta bakmistim listeye bir haftada 3 kilo veren var. Yani ben 3 kilo versem biyuma gore ideal kiloma dusmus olacagim vucut kitle endeksine gore. Yuksek kilolular hizli veriyor bir de onu da dusunmek lazim. ben simdi sabahin nurunda yollara dustum. Bu hafta sonu yine mesai yapiyorum. Dun de eve hem gec geldim hem de gece calistim. Sanirim 3 saat uyudum. Spor yapamadim ama o kadar cok kosusturdum ki. Bu tempo ile yasarsam persembeye ben de 3 olmasa bile 2 kilo verebilirim

girmişken dünkü menumu yazayım
sabah : 2 dilm tam buğday ekmeği, 2 kaşık lor peyniri 1 dilim beyaz peynir 4 zeytin domates salatalık bol dereotu 1 haşlanmış yumurta
ara: 2 tane mandalina
öğle;: kabak yemeği 1 kase yoğurt
ara :2 dilim tam buğday ekmeği ve beyaz peynirle yapılmış yağsız tost şekersiz neskafe akşam: minik bir karnıyarık salata 1 dilim tam buğday ekmeği
su 3,5 lt
spor yok

canım yaa..kiyamam bu saatte hem de ctesi günü yollara dusmussun..Allah kolaylik versin. .dikkat et kendine vücut direncin dusmesin sakın. .

Benim menum de soyle

sabah
2 dilim ekmek
2 tatli kasigi ayva receli

oglen maalesef yok. Islerin yogunlugundan cikamadim yemege.

Ara olarak toplamda 4 ya da 5 mandalina yedim aksam 9 a kadar. Kalorisine baktim bir tanesi 38 kaloriymis.

aksam da
1 kase corba
Ve yumurtali ekmek yedim.( cok yorgndum gec saat oldugu icin yemek hazorlayamadim)

Herseye ragmen yarim saat tempolu yuruyusum var. Ama suyum az 1.5 lt fln. Demistim ama gunler karisti kafamda msji gonderdikten sonra farkettim. Duzeltiyorum . Spor onceki gunundu. Sporum yok

canım yaa..kiyamam bu saatte hem de ctesi günü yollara dusmussun..Allah kolaylik versin. .dikkat et kendine vücut direncin dusmesin sakın. .

yanina ceviz findik fln al ac kalma butun gin

diyetisyene basladin degil mi? Bence menun guzel karniyarik konusunda kararsiz kaldim ama emzirdigin icin bence sorun yok

yanina ceviz findik fln al ac kalma butun gin

Normalde aliyordum ama evde bitti firsat bulup gidip alamadim. Ama insallah p.tesiye alirim diye bir planim var :)

vucudumun direnci fln kalmadi. Stres gerginlik. Yorgunluk. Tatil istiyoruuuum ev hanimligina ozeniyorum resmen su 3 gundur :)

diyetisyene basladin degil mi? Bence menun guzel karniyarik konusunda kararsiz kaldim ama emzirdigin icin bence sorun yok
evet canim bbaşladım nihayet..karniyarik cok az yagla yaptim..
Normalde aliyordum ama evde bitti firsat bulup gidip alamadim. Ama insallah p.tesiye alirim diye bir planim var :)

vucudumun direnci fln kalmadi. Stres gerginlik. Yorgunluk. Tatil istiyoruuuum ev hanimligina ozeniyorum resmen su 3 gundur :)
ayy sorma dogum iznim bitti rapor aldim usyune..hem bebisi birakip ise gitmek hemvde evdecolmanin guzelligi ise badlsmami zorluyor...napcaz bakalim..

Bunun da etkisi olabilir evet ama ceza gelecek artik kacis yok kac hafta ust uste sonuc listesi hazirlariz bilmiyorum
kaptancim üzülüp oyle cig kofte falan olmaz yani 6. olmusuz napalim ben şimdilik boş bir insan oldugumdan elimden geldigince liste hazırlamadan yardım edebilirim zaten sadece siralama yapılıyor eğer ceza yersek ve vaktiniz olmazsa ben elimden geleni yaparım ıstersen

bu arada gunaydinlar tüm gun disarda olucam o nedenle akşama kadar kadar gelemeyebilirim mutlu hafta sonları çalışanlara da iyi çalışmalar dilerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…