Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

diyetisyene gittim listemi aldim..burara paylaşırım sizinle de..once sorguluyor kacta yersin ne yersin neye duskunsun vs sonra liste haxirliyor..
kolestetol ve trigliseridim oldukca yuksek..gebelikte yükseliyor zaten sanirim zamanla dusecek..
dunki menum
sabah 2 dilim tam buğday ekmeği domates dereotu yesil biber hadl yumurta peynir 5 zeytin
ara 10 findik 3 kuru kayısı
ogle1 kase nesfit+ musli 1 dilim ekmek ve peynir
aksam 2 kaşık kisir 1 kase dereotluyogurt..
spor 1 saat 6 km yürüyüş
su 4 lt

aksam arkadaşlar grkdi..ve ben pogaca elmali kurabiye ve bilumum tatlardanagzima bile sürmedim..

kilomu da hesaplayayim yazarım birazdan.
tebrik ederim canım menün çok iyi olmuş kendini tutmanada sevindim azimli gördüm seni

herkese günaydın 1. takımın çıtır hatunları :KK73:

canım sende kaç haftadır çok iyi veriyordun, bu hafta korumuş olman da büyük başarı :nazar:

hadi yaaa, olmadı şimdi bu ama..

nasıl olcak şimdi ki bu o_O

@dagatesi ne olcak bizim bu halimiz yaa, bu yoğunluk?
ama yalnız değilmişiz giremeyen, bizden başka sosyestetik sosyestetik ve @ApriL_2007 de bizden :)
Sağol canım evet bu hafta korumuş oldum inşallah önümüzdeki etap yine güzel vermeyi planlıyorum
Hazır girmişken dünkü menümü de paylaşayım:
sabah: 2 kk kadar beyaz peynir, 4 cherry domates, 2 dilim ekmek, 1 büyük çay(standart oldu artık :) )
öğle : salata, 100 gr ızgara tavuk
akşam: 1,5 kepçe tarhana çorbası, 1 dilim ekmek.
içilen su: 1,5 lt
spor: 50 ip atlama.
çok güzel canım menün afiyet olsun

huuu huuuu... anaaammm.. nasıl bir araştırmacı arkadaşımız varmış :KK66: O zman bu bize gaz olsun ve haftaya ilk üç e girelim :KK66: bende şöyle bir baktım ve 1 haftada 3-4 kilo verenleri gördüm..:KK57::KK57: nasıl oluyor yaa.. belki de çook spor yapıyordur :110:
bance 3-4 kilo verenler çok kilolu olanlar canım kilon ne kadar azsa o kadar az veriyosun canım bizden gr gidiyo yani ben bi kilo verince haftada vay beee amma dikkat etmişim diyorum. Bide diyete ilk başladığında daha çok veritosun haliyle ödem falan gidiyo. Hepimiz ilk başladığımızda öyle değilmiydik.

Selam kızlar dünkü menümüde paylaşayım
Sabah
1 dilim ekmek
Kk peynir
3 zeytin
1 yumurtadan omlet
Şekersiz limonlu çay

Ara
Limonlu yeşil çay
Bi avuç patlamış mısır

Öğle
1 muz

Akşam
Bi kase sütlü nesfit

Su 2.5 lt
Spor
35 dk leslie 3 mil
200 ip atlama
100 mekik

kızlar dün ve bugün yediklerimle herhalde 1kilo almisimdir tartilmaya korkuyorum bu yüzden menüde paylasmadim tekrar kendime gelmeyi planlıyorum yarından itibaren birde bu hafta elimden geleni yapacağım:-) zaten bu 2 gun yediklerimle anca toparlanirim :-)

kızlar nasılsınız..Bugün telefondan girdim ama net çok yavaştı bitürlü yazamadım..Bide misafir geldi çat kapı sporda kaldı yürüyemedim,anca girebildim nete ..Kaçıncı olduk belli oldumu?Dünkü menümü de yazim de
Geç kahvaltı
1 haslanmış yumurta
3 biber
5 zeytin
1 dilim ekmek
kk peynir
yarım domates
biraz maydonoz
1 bardak yeşil çay

akşam
1 bardak ılık süt
1 paket form elmalı bisküvi

spor yok
dün çok koşturdum
1 lt su

kızlar dün ve bugün yediklerimle herhalde 1kilo almisimdir tartilmaya korkuyorum bu yüzden menüde paylasmadim tekrar kendime gelmeyi planlıyorum yarından itibaren birde bu hafta elimden geleni yapacağım:-) zaten bu 2 gun yediklerimle anca toparlanirim :-)
nasılsın deadline?Ne yedin de menü paylaşmadın bakalım :KK45:ben de dün yürüyemedim..Bugün tam koşu bandına cıkıcam arkadaslar geldi..Bu hafta 1 saat yürümeyi düşünüyorum..56.5 i gördüm ya tartıda gaza geldim :)1,5kilo vermem lazım bu hafta ama yürürken hemen dalak şişiyo kesiliyorum hızlı mı yürüyorum acaba su içtiğimden mi napcam ben:KK51:

bence toparla canım yoksa biz bu gidişle takımca ceza alıcaz. Bende hızlı bi giriş yaprtım haftaya bari bu hafta ilk üçe girelim

kızlar nasılsınız..Bugün telefondan girdim ama net çok yavaştı bitürlü yazamadım..Bide misafir geldi çat kapı sporda kaldı yürüyemedim,anca girebildim nete ..Kaçıncı olduk belli oldumu?Dünkü menümü de yazim de
Geç kahvaltı
1 haslanmış yumurta
3 biber
5 zeytin
1 dilim ekmek
kk peynir
yarım domates
biraz maydonoz
1 bardak yeşil çay

akşam
1 bardak ılık süt
1 paket form elmalı bisküvi

spor yok
dün çok koşturdum
1 lt su
Canım yürüyememişsin ama bence menün çok güzel olmuş ama ölmedi mi acından yaaa sabahtan sonra doğru düzgün bişey yememişsin
nasılsın deadline?Ne yedin de menü paylaşmadın bakalım :KK45:ben de dün yürüyemedim..Bugün tam koşu bandına cıkıcam arkadaslar geldi..Bu hafta 1 saat yürümeyi düşünüyorum..56.5 i gördüm ya tartıda gaza geldim :)1,5kilo vermem lazım bu hafta ama yürürken hemen dalak şişiyo kesiliyorum hızlı mı yürüyorum acaba su içtiğimden mi napcam ben:KK51:
ben varya gizliden gizliye seninle yarışıyorum bak ona göre kilolarımız çok yakın hedefimizde öyle arkandayım. Ben bu hafta veremedim ama bu hafta çok daha iyi olacak dikkat et önüne geçebilirim :)

öncelikle 6. olmusuz soyleyeyim ne kilolar vermişler nasıl vermişler ya şok oldum ben bir kac ayda anca veriyorum o kadar helal olsun:-) bu arada ne yemedim ki kahvaltıda pizza yiyip aksam kocaman bir dilim pasta yedim aradakileri saymiyorum bile paylasmayayim ben hiç bu kadarı yeter zaten:-)

bence toparla canım yoksa biz bu gidişle takımca ceza alıcaz. Bende hızlı bi giriş yaprtım haftaya bari bu hafta ilk üçe girelim

Canım yürüyememişsin ama bence menün çok güzel olmuş ama ölmedi mi acından yaaa sabahtan sonra doğru düzgün bişey yememişsin
ben varya gizliden gizliye seninle yarışıyorum bak ona göre kilolarımız çok yakın hedefimizde öyle arkandayım. Ben bu hafta veremedim ama bu hafta çok daha iyi olacak dikkat et önüne geçebilirim :)
:) öyle mi tamam canım bakalım rekabet güzeldir daha azimli oluruz..Ama geçsende canın sağolsun sevinirim :KK70:

öncelikle 6. olmusuz soyleyeyim ne kilolar vermişler nasıl vermişler ya şok oldum ben bir kac ayda anca veriyorum o kadar helal olsun:-) bu arada ne yemedim ki kahvaltıda pizza yiyip aksam kocaman bir dilim pasta yedim aradakileri saymiyorum bile paylasmayayim ben hiç bu kadarı yeter zaten:-)
Cissss

Dunku menum
Sabah
1kase corn flakes

Ara
1 nescafe

Ogle
1 elma

Aksam
1 tabak patates puresi
2 adet cigkofte
Yogurt

Gunun hatasi arkadaslarla cips yedim malesef
Su 2 lt
Spor 30 dk tempolu yuruyus

ben en zor kilodayım suan valla 56.5 a ne zaman gelsem kalıyorum..Bu arada bugün düğmesi kapanmayan pantolunumu giydim ve çook rahat oldu..Akşam gelen arkadasımda göbeğin gitmiş dedi çok mutlu oldum yaa inşallah almam tekrar:KK36:

ben en zor kilodayım suan valla 56.5 a ne zaman gelsem kalıyorum..Bu arada bugün düğmesi kapanmayan pantolunumu giydim ve çook rahat oldu..Akşam gelen arkadasımda göbeğin gitmiş dedi çok mutlu oldum yaa inşallah almam tekrar:KK36:
Tebrik ederim canim evet herkesi bunyesinin takildigi bir kilo var herhalde

:) öyle mi tamam canım bakalım rekabet güzeldir daha azimli oluruz..Ama geçsende canın sağolsun sevinirim :KK70:
Şaka yapıyorum canım tabiki bizbi takımız hangimiz verirsek verelim seviniriz. Ama bak yinede rakibimsin :KK70:
Dunku menum
Sabah
1kase corn flakes

Ara
1 nescafe

Ogle
1 elma

Aksam
1 tabak patates puresi
2 adet cigkofte
Yogurt

Gunun hatasi arkadaslarla cips yedim malesef
Su 2 lt
Spor 30 dk tempolu yuruyus
cipsi görmüyoruz canım çünkü gayet hafif bi gün geçirmişsin perşembeye daha çok var toparlarsın

tebrik ederim canım ama bende aynı durumdayım ne zaman 56 ları görsem salarım kendimi işte o zamanda şok diyet falanmı yapsak vûcut şaşırsa

Altinci olusumuz beni cok hirpaladi kizlarrr su an cok fci cig kofte yiyesim vaaarrrrr
kaptan çiğköfteyi tamamen çıkar hayatındaN :)yiyceksen de öğlen ye bende öyle yapcam..Çok iştah açıyo ve şişkinlik kabız yapıyo :KK43:

Şaka yapıyorum canım tabiki bizbi takımız hangimiz verirsek verelim seviniriz. Ama bak yinede rakibimsin :KK70:
cipsi görmüyoruz canım çünkü gayet hafif bi gün geçirmişsin perşembeye daha çok var toparlarsın

tebrik ederim canım ama bende aynı durumdayım ne zaman 56 ları görsem salarım kendimi işte o zamanda şok diyet falanmı yapsak vûcut şaşırsa
tamam canım :) tabisiii

X