Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Yok canim olsun sorun degil yapiyor tel arada bende de oluyor nur gider ama kesin iyi geceler tatli ruyalar canim

Klasik 2 ye 2 kaldi canim cok ilgincler cidden

Günaydın kızlar. .
umarim haftasonunuz bol keyifli az kalorili geciyordur

Selam kızlar dünkü menüm
Sabah
2 dilim kızarmış ekmek
Kk peynir
6 adet yeşil zeytin ev yapımı
Domates salatalık roka maydanoz
Limonlu yeşil çay

Ara
2 mandalina
1 adet lokum

ikindi
1 paket kepekli çubuk kraker
Kiraz sapı çayı

Akşam
1 kase nesfit

Su 3 lt
Spor 45 dk leslie 3 mil
100 ip atlama
50 mekik

Klasik 2 ye 2 kaldi canim cok ilgincler cidden

Nur elendi canim
sırf rating olsun ışte nur kesin geri gelir o zaman eski yarismacilardan biri geri gelecekmis sırf hareketlensin ortalik
Günaydın kızlar. .
gunaydin canım idare ediyorum hafta sonu biraz zor geçiyor ama idare ediyorum ışte senin nasıl

menun güzelmiş canım spor su falan cok iyi

Günaydın kızlar. .
Gunaydin canim insallah oyle olur
günaydın canım evet benim az kalorili geçiyo dünü güzel atlattım. Darısı bugünün başına
insallahhh
cok guzel olmus canim aynen devam
sırf rating olsun ışte nur kesin geri gelir o zaman eski yarismacilardan biri geri gelecekmis sırf hareketlensin ortalik

gunaydin canım idare ediyorum hafta sonu biraz zor geçiyor ama idare ediyorum ışte senin nasıl
aynen tatlim cok iyi yapti nihat 0 puan verdi

günaydın canım evet benim az kalorili geçiyo dünü güzel atlattım. Darısı bugünün başına
insallah..
cok iyi olmus menu de spor da

haftasonu kacamak cok oluyor di mi..
benim fena sayilmaz..
sabah klasik karatay kahvaltisi
ogle: ciger tava 1 dilim kabak tatlisi
aksam yarim kasr nesfit-musli karisimi 3 ceviz 2 gumkurusu 2 kuru erik
su 3lt
spor yok

bu tarz brnim konusmussunuz bol bol..ben izleyemiyorum tahammul edemiyorum tiplere yaa..
ben dizi bile izleyemiyorum artik...netten yabanci dizi izkiyorum..hepsi de fantastik vrya bilimkurgu..ask dram vs sarmiyor..

Mrb canım menün çok güzel sporda öle maşallah:) kiraZ sapı çayı nası canm faydasını görüyomusun

Dünkü menüm
Sabah
Sahanda yumurta 1 porsiyon
1 bardak sekersiz çay
1 dilim kepek ekmek
Kk peynir
5 zeytin
3 biber
1 domates

Öğlen
1 elma

Akşam
Çiğ köfte
Sekersiz neskafe

1.5 lt su
Spor yok
( çiğköfte dürüm değildi göbekle yedim)

bu tarz brnim konusmussunuz bol bol..ben izleyemiyorum tahammul edemiyorum tiplere yaa..
ben dizi bile izleyemiyorum artik...netten yabanci dizi izkiyorum..hepsi de fantastik vrya bilimkurgu..ask dram vs sarmiyor..
En guzeli canim hangilerini izliyorsun?

benim laptop u kardeşim aldı o yüzden yabancı dizilerimi izleyemiyorum türk dizileri beni bayiyor dram dram o yüzden ne kadar yarışma falan o tarz şeylere sardim bende fringe izlemistim en son birde haven diye bir dizi var onu izliyodum kaldı bende bilim kurgu maceraya bayılıyorum birde house izliyodum yarım kaldı ışte en sevdiğim tarz bir arada kore dizilerine sardim onu izliyodum sen ne izliyorsun tavsiyen varsa izlerim vakit bulursam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…