Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

cnm bızım tartının pılı bıtmıs bugun bıldırım yapamayacagım hem lıstedede degılım zaten haftaya yazarsan cokk sevınırım bıde netım bıttı fazla gelemıyorum umarım sorun olmaz

Yok canim haber verdigin surece sorun yok, bi kisi evet demedi sadece onu bekliyoruz haftaya hem senin icin de uygun olur, opuyorum seni canim

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

bende bugün 59,5 geldim
Giden 1,3 kg
%2,13 gitmiş

Son düzenleme:
*** 1. TAKIM 369.ETAP***

Sosyestetik 61.4/60.6/0.8/%1.30)
crystallife: (64.2/ / %)
_leila_: (56.9/56.9 / 0 / %0) kilosu sabit
Sinayropen: (64/ 63,9 / 0,1 /%0.16)
ApriL_2007: (101 / 99.5/1.5/%1,49)
Michi: (60.8/59,5 /1,3 / %2,13)
elifdefnem: (77.2/75.6 /1.6/ 2.07%)

1. Takım Ortalaması: %

Kizlar april ozel msjla bana bildirdi buraya da yazar kendisi, cyristallifedan hala haber yok bekleyelim biraz daha bakalim

Slm kızlar , evvet 1.5 kgcuk gitmiş çok mutluyum. İlk defa bir ramazanda kilo almadan hatta vererek geçiriyorum. Hepsi sizin sayenizde kızlar , motivasyonlarınız için çokk tŞk ederim hepinize , hadi bakalım gitsin kilolar 👏👏 tşk sosyestetik düzenleme için 😉

Rica ederim bitanem bende bu hafta uzun zaman sonra bir kiloya yakin verdim bende cok mutluyum 😘

Dunku menumu de paylasayim ben paylasmadim sanirim

Dunku menum
Sabah
2 kasik menemen
1 haslanmis yumurta
Ceyrek pide

Ara ogle gibi
1 cigkofte durum
Ayran

Ara
Biraz cekirdek
1 bardak fanta

Aksam
2 kasik yesil fasulye yemegi
1 kucuk acma

Su 3lt uzeri
Spor 15 dk yuruyus
300 adet twist

Rica ederim bitanem bende bu hafta uzun zaman sonra bir kiloya yakin verdim bende cok mutluyum 😘

Farkındayım canım , seni de tebrik ederim zaten menülerin de gayet iyiydin önceki haftalarına göre belliydi zaten 😉

Ayy bende paylaşmamışım yoğundum bugün kendimi kaybettim 😔 Canım fanta içme lütfen ayran iç onun yerine bi küçük tavsiye benden 😉

Dünkü menüm ;

Sahur : bir dilim peynir , birazcık labne , bir dilim üstüne kaymak bal nutella karışımı ince sürdüm ama ,çeyrek pide , bir bardak süt

İftar : bir tabak tavuk sote,bir kase yoğurt , çeyrek pide

1,5 lt su , sporsuz

Allahım bende kilo verdim sonunda, 1,5 kilo ve bende çok mutluyum. Ama bugün bir doktoru dinledim ve ayda 2,5-3 kilo vermek ideal diyor. Biraz kafam karışmadı değil. Ancak geçen hafta o kadar halsizdim ki kızıma bakamaz oldum. Bu da daha önce diyet yaptığımda da başıma gelmişti. Bir süre sonra hareketinde azalıyor. Şimdilik planım sporu hiç aksatmadan yapmak ama yediklerimi sağlıklı bir şekilde dengelemek. Önümde uzun bir yol var. Baştan yorulup yarı yolda kalmak istemiyorum :26::26:

Evet canım kesinlikle gıdadan da çok keserek olmaz. Bol hareketle dengeleyerek vermeliyiz bende ramazandan sonra spora çok önem vericem ..senide tebrik ederim güzel vermişsin canım👏👏

*** 1. TAKIM 369.ETAP***

Sosyestetik 61.4/60.6/0.8/%1.30)
crystallife: (64.2/ / %) Bildirimde bulunmadı
_leila_: (56.9/56.9 / 0 / %0) kilosu sabit
Sinayropen: (64/ 63,9 / 0,1 /%0.16)
ApriL_2007: (101 / 99.5/1.5/%1,49)
Michi: (60.8/59,5 /1,3 / %2,13)
elifdefnem: (77.2/75.6 /1.6/ 2.07%)

1. Takım Ortalaması: % %1,02

kızlar listenin son hali yukarda gördügünüz sekilde hadi bakalım güzel sonuclar bekliyorum bu hafta

kızlar listenin son hali yukarda gördügünüz sekilde hadi bakalım güzel sonuclar bekliyorum bu hafta

canım diğer tarafı çok meşgul etmiyeyim dedim burdan yazdım.. ben bu ara genelde buralardayım daha öncede söylemiştim yardım gerekli oldugu anda bi selam yazman yeterli normal takım listeni de kontrol amaçlı getirebilirsin takıma...siz 2 kişiydiniz değil mi yardımlaşma açısından iyi oluyordur..

Kızlar bende bu aralar çok çabuk kilo veriyorum ama bir yandanda korkuyorum kastan gider mi diye
Hafta sonu uğrayacağım artık her hafta baktıracam kastan mı gidiyo yağdan mı :18: :18:

bu arada ilk tebriği ben yazayım kesin derece alırsınız kızlar bu hafta

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…