Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

geçen sene 1 ay trambolin yapmıştım ,günde 3 kere yapıyordum,o kadar sıkılaşmıştımki süperdi
bel fıtığım azdı bırakmak zorunda kaldım,ama yapabilenlere şiddetle tavsiye ederim

Sağol canım, gogo ya yardım etmeye çalışıyoruz, o çok yoğun olduğu için.

Merhabalar gunaydin kizlar bugun nasilsiniz
Biz iyiyiz sen nasılsın :)

Kızlar dün akşam 2 bölüm taht oyunları izledim. Akşam giremedim o sebeple :) Sabahtan da işler güçler, ülke gündemi derken fırsat bulamadım :)

Dünkü menüm
Kahvaltı : 1 simit, 1 pınar beyaz. Allah'ım kurtar beniiii :) Şirkete kahvaltılık getireceğim, burda yapacağım düzgün kahvaltı.
Öğle : 1/2 kase soğuk buğday çorbası, 2 kaşık kadar pilav, 1 kaşık patlıcan yemeği(çok yağlıydı yemedim), salata, 1 dilim karpuz
Ara : çok acıktım, iş arkadaşımla kepek ekmeğine domatesli beyaz peynirli tost yedik.
Akşam : 5-6 tane midye dolma, 1 dürüm çiğ köfte
Su: 1 litre
Spor yok
Annem yanıma geldiği için spora gidemiyorum, kınaydı, düğündü haftasonlarım kilitlendi resmen, haftaya da kuzenimin nişanı var, ondan sonra annem gidiyor, eski düzenime kavuşacağım, bu haftayı kilo almadan kazasız belasız atlatırım inşallah

Slm canım arkadaşlarımm neler oldu nelerr.. öncelikle Konyaya evime pazar gece döndüm.. eşimle konuşmuyorduk kaç gündür.. dün doğum günümdü kulesiniye yemeğe götürdü böyle konuşmaya başladık.. sonuç olarak barıştık.. sorun eşim aileme karşı sebepsiz bi inat besliyo gitmek istiyorum bişeyleri bahane ediyo neymiş bizim evimize karışıyormuş annem.. karışsa içim acımaz.. ailemi sevmeyen beni sevmesin diye kavga edip esk.e gittim bi kol çantamla.. konuşup çözmeye geldim bu meseleyi çok şükür çözüldü.. geçen yıl abimi kaybettik annem çok hassas beni ayda bi olsa görmek istiyo.. neymiş annem duygu sömürüsü yapıyomuş.. yaşamayan bilmez bunu dedim beni ailem hakkında konuşarak yıpratmaya hakkın yok dedim... eşim bu konuda haksız ama sonunda kabul etti haksızlığını umarım yakın zamanda tekrarlamaz... bu ara gelemedim hiç diyette Allah'a emanet.. dikkat edemedim git gellerle.. bugün yeniden çekidüzen veriyorum kızlar.. kusura bakmayın emi?

Menü fena değil yinede spor olsa iyi olurdu ama anne olunca zor ben annem geldiğinde kilo almıştım Şubat tatilinde 1 ay kaldı 3 haftada 3 kilo aldım 4.hafta 1 verdim sonraki hafta 1 daha verdim simdiye kadarda kalan 1 i verdim

Allah kimseye evlat acısı yasatmasin canım. Erkekler düz mantık anlamiyolar bazı seyleri.

Canım aranızın düzelmesine sevindim. Umarım eşin hatasını anlamıştır ve kendine çekidüzen verir. Psikolojini düzelt de kilo vermekte bişey yok, beraberce birbirimize destek olup veririz.

Evet ya, anneler gelince neden böyle oluyor :) zaten uzaktalar diyerek pasta, börek, sarma, dolma, sevdiğimiz başka yemekler,ne bulursa yapıyordu, neyse ki benim de kardeşimin de kilo vermek için uğraştığımızı görüyor da artık eskisi gibi çok yapmıyor. akşam kandırabilirsem parka götüreyim de spor yapayım bahaneyle :)

menün güzel, annelerin güzel yemekleri

barışmanıza sevindim,evlilik zor zanaat maalesef,evlilikte ilk yıllar oluyor uyumsuzlık herşey rayına oturur zamanla

Canim erkekler hep kendi aileleri on planda olsun istiyor sanirim
Umarim kisa surede cozersiniz problemlerinizi diyet sorun degil biz de yapmaya calistik sen yokken opuyorum seni takma kafana

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Dunku menum
Sabah
1 dilim ekmek
Domates salatalik
4 adet zeytin

Ara
1 adet kek(8kek)
1 nescafe

Ogle
1 tabak makarna

Aksam
1 adet magnum classic
Biraz karpuz
Iki adet erik
1 adet nektar

Spor 20 dk tempolu yuruyus bu arada sabah tartildim kilo almisim resmen bu aksam da yemegi dusunmuyorum

dünkü menüm
sabah
yarım yumurta
az peynir
2 dilim ekmek
çay
patates kızartması

öğle
5-6 etsiz çiğ köfte
yağız salata

akşam
bir kase yoğurt çorbası,1 dilim ekmek

su anca 2 lt dir saymadım,spor maalesef yok

menülerimiz kalori olarak az ama neden kilo veremiyoruz anlamıyorum

Kızlar günaydın nasılsınız bakayım?

Dünkü menüm
Kahvaltı : 1 simit, 1 pınar beyaz (bıktım artık)
Öğle: 1 tabakta köfte-patates püresi, salata, irmik helvası(çok pişmanım çok)
Akşam:2 biber dolması, 2 kaşık kadar yoğurt
su 1 litre
spor yok

kızlar bu hafta spor yapamayacağım, ama kilo almayacağım inşallah, bu 2 hafta takımıma faydalı olamadım ama annem döndükten sonra söz veriyorum çok güzel kilolar vereceğim :)

Günaydınlar kızlar hayırlı neşeli ve güzel bir gün diliyorum hepimiz için.. dünden beri derslerimi evi kendimi toparlamaya çalıştım.. sanırım toparladım bayaa

Evet kesinlikle gogocum olan arada bizlere oluyo.. Amin canım..

Canım leylamm :) çok teşekkür ederimm.. Desteklerimizi esirgemeyelim birbirimizdenn :)
menün güzel, annelerin güzel yemekleri

barışmanıza sevindim,evlilik zor zanaat maalesef,evlilikte ilk yıllar oluyor uyumsuzlık herşey rayına oturur zamanla
Aaahhh ah... ya herşey oturcak zamanlada şimdiki ben kalacakmıyım acaba o zamana..
Malesef ya bide laf aramızda bu Konyanın erkekleri hep anakuzusu.. Konyalı varsa aramızda alınmayın kızlar gözlemlerim böyle canım teşekkür ederim desteğin için..

Magnum çok kalorili sırf onun için 1 saat tempolu yürüyüş lazım.

günaydınlar
bugün gün 5 te başladı,,kızımı emzirmeyi bıraktırıyorum,sıkıntılı bir süreç

kolay gelsin canım zor bi süreç

sporda olsa mükemmel olurdu.

menülerimiz kalori olarak az ama neden kilo veremiyoruz anlamıyorum

çünkü az yiyerek zayiflanmiyo canım. Genel yanlış yapılan şey az yemek zaten.sabah süper kahvaltı öğlen normal yemek akşam az yemek ve 7 den sonra bisey yenmiycek 3 ara öğün ve gunde 1 saat yurudukmu olay tamam aslında.

bugün ölçülerimi alıp ,ip atlamaya başlıyıcağım ,10 günde nekadar fark olacak bakalım

sonucu bizede bildir canım

Sabah kahvaltini duzenlesen iyi olcak.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kızlar selam bizim şirkette hatlarda sorun var bilgisayardan giremiyorum. Biraz sıkıntılı uygulamadan ulaşmak. Nasılsınız bakayım. Havalar düzeldi, herkes kendini toparlamaya başlamış, çok sevindim. Aldığımız uyarıyı en kısa zamanda sileceğiz bence ilk üçe girip. Su içmeye başladım kızlar bir yerde okudum 10 kilo başına 0.5 litre su içmemiz lazımmış. Benim 3 litre içmem lazım yani :)

Instagramda buldum hoşuma gitti :) hep beraber dua edelim kızlar.

Eklentiler

• $1403091342463.jpg
    52,2 KB · Görüntüleme: 49
Ya canim magnum yememem gerekiyordu ama benim istedigim dondurmayi arkadas yemek isteyince mecbur magnumu yedim😔bu ara yuruyerek gidip geliyorum her yere ama bakalim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…