Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

yanıklar aynı, hala acıyor, 3 gündür sütyen askısı takamiyorum :) iyi düşün her zaman canım, negatif düşünürsen hep negatif şeyler gelir başına. herşey yoluna giriyor. uzuldugunle, stres yaptığınla kalıyorsun.

Olayin sokunu atlatinca düzgün düşünmeye basliyor insan. Şuan annecigimin yaninda keyfim yerinde :) sağol canimcm. Aslında annemi görmek için cikmisim diyorum yola.

Günaydın güzel hatunlarrrr
dünkü menümü hiç saymak istemiyorum :KK43: çok kötü bir gündü yemek yeme açısından.
Kahvaltı:
1 simit
1 pınar beyaz
Öğle :
3 köfte
1/2 kase sehriye çorbası
1/4 porsiyon taze fasulye
3 kayısı
Ara
Peynirli Çubuk Kraker
Akşam
1 tabak peynirli makarna(canım kardeşim hiç yardımcı olmuyor)
1 avuç fındık, fıstık, badem şeklinde karışık çerez
Su 1.5 litre
Spor yanıklardan dolayı yine birşey yapamadım.

Akşam en azından yürüyüş yapmaya çalışacağım. Yürümek bile acı veriyordu dün, bugün çok daha iyiyim.

Leyla

İyi bence canim yaniklarla hareket etmek pek güç olurdu haklisin.

Günaydın kuzular nasılsınız bakalım.

İyiyiz kuzum sende dinlenmisindir umarim. Güzel günler tatlim.

Günaydın kızlarr :) kahvaltımı yaptım ve dünkü menümü yazmak için hazırımm..
Sabah;
3dilim çavdar ekm
2çeri domates
1kk yarısı peynir
Şekersiz çay

Ara;
3tane diyet bisküvi
Şekersiz çay

öğle;
5ç.k yeşil fasulye
1ç.b yoğurt
1dilim çavdar ekmek
Ara;
Şekersiz çay
Bitter cukulata 2kareparca
Akşam;
3ç.k pirinç pilavı
5y.k yeşil fasulye
1ç.b yoğurt yeşillik
Ara
3incir 1kayısı şekersiz limonlu çay
3lt su

Ne güzel olmus canimm

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ne guzel herkes erkenci 😘

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Herkeslere gunaydinnnn
Dünkü menüm
Sabah:
Domates
Salatalik
1kk Peynir
6zeytin
Sikma Portakal
Yumurta
Ekmek yok

Ara: yok
Öğle : yok
Ara: (yemek yiyip yola cikmam gerekti)
2kucuk lahmacun
Light kola

Aksam: yok
Gece: mercimek corbasi

Sabah
Actvia orman meyveli

Ara
Sade nescafe
2 adet badem sekeri

Ogle
Izgara tavuk
Orta boy ayran
Bir kasik sade dondurma

Ara
Bir bardak nescafe action
Leblebi

Aksam
1 porsiyon bulgurlu kofte (biraz cok yedim sanirim salcali sosluydu bide yemesem iyiydi)
1 bardak limonata
Su 3 lt ve uzeri

Tekrar ediyorum kizlar benim kiloda bi degisme yok sanki acaba sıkılaştım mı? Goren bi incelmissin diyor ama da puanini etkilemek istemiorum
Spor yapmadim cok yorgundum

Canım menün güzel ama ekmek olmadan kilo vermen zorlaşır.. kahvaltını geçiştirmeyip çavdar yada tam buğday ekm.koysan menüne daha rahat edersin akşam fazla kaçırmamış olursun.. activia bağırsakları tembelleştiriyor diye duymuştum onun yerine sade yoğurt yada ayran daha etkili olabilir.. bide hazır besinlere çok ağırlık vermişsin sanki nescafe activia gibi..

Olayin sokunu atlatinca düzgün düşünmeye basliyor insan. Şuan annecigimin yaninda keyfim yerinde :) sağol canimcm. Aslında annemi görmek için cikmisim diyorum yola.

İyi bence canim yaniklarla hareket etmek pek güç olurdu haklisin.

İyiyiz kuzum sende dinlenmisindir umarim. Güzel günler tatlim.

Ne güzel olmus canimm

Çokk teşekkürler canımm :) ne güzel anneciğinin yanındaymışsın.. Annesi gibi varmı insanın yaa benim yerimede bol bol hasret gider tatlımm..

Ne guzel herkes erkenci 😘

Ewwetttt :)))

Herkeslere gunaydinnnn
Dünkü menüm
Sabah:
Domates
Salatalik
1kk Peynir
6zeytin
Sikma Portakal
Yumurta
Ekmek yok

Öğle : yok
Ara: (yemek yiyip yola cikmam gerekti)
2kucuk lahmacun
Light kola

Aksam: yok
Gece: mercimek corbasi

Menün çok sade olmuşş canım.. kahvaltın müthiş :)

Canım menün güzel ama ekmek olmadan kilo vermen zorlaşır.. kahvaltını geçiştirmeyip çavdar yada tam buğday ekm.koysan menüne daha rahat edersin akşam fazla kaçırmamış olursun.. activia bağırsakları tembelleştiriyor diye duymuştum onun yerine sade yoğurt yada ayran daha etkili olabilir.. bide hazır besinlere çok ağırlık vermişsin sanki nescafe activia gibi..

Tatlim ben normalde de ekmek yiyen bi insan degilim, aramam yani kahvaltida bi yersem yerim geri kalan ogunlerde yok da benim bagirsaklar zaten tembel 😊ama nescafeden vazgecemem o benim aliskanligim ayrica nescafe sade iciyorum cogunlukla ben. Tesk ettim yorum icin canim

Tatlim ben normalde de ekmek yiyen bi insan degilim, aramam yani kahvaltida bi yersem yerim geri kalan ogunlerde yok da benim bagirsaklar zaten tembel 😊ama nescafeden vazgecemem o benim aliskanligim ayrica nescafe sade iciyorum cogunlukla ben. Tesk ettim yorum icin canim

Anladım canımm diyet için yemiyosun sanmıştım ben :) bende severim nescafeyi alışkanlık değil benim öyle arada şekersiz olarak :) rica ederimm..

Gunaydin arkadaslar

Dunku menum

Sabah: bezelye yemegi yarim porsiyon(dunden kalan canim cekmisti okula da gidiyordum aceleyle onu yedim)

Oglen.
1 kase mercimek corbasi

Ara
3 top dondurma

Aksam
5 kofte 1 dilim cavdar ekmegi salata 3 tane de kizarmis patates canim cekti.

Su 2 lt yi gecmistir
Spor 2 kere leslie ile 2 mil.

Ve bu sabah 3. Cocuguma hamile oldugumu ogrendim. Insaaallah kilo almam digerlerinde oldugu gibi. Homini girtlak 35 kilo alip 3.5 kilo cocuk dogurmam:KK66: saglikli bir hamilelik gecirme karari aldim. Sporumu yapip saglikli beslenmeye devam edecegim.

Benim yazdığım cevap kayboldu yaa nerde acabaaa ...hazirmiyiz tarti gününe bakalım. Kızlar hepiniz geliyorsunuz duzenli tebrik ederim çok güzel iletişim kurdunuz.yanlız Sulfirikasitcik yok göremiyorum bi kaç gündür.

Benim yazdığım cevap kayboldu yaa nerde acabaaa ...hazirmiyiz tarti gününe bakalım. Kızlar hepiniz geliyorsunuz duzenli tebrik ederim çok güzel iletişim kurdunuz.yanlız Sulfirikasitcik yok göremiyorum bi kaç gündür.

Tartı günü yarındı dimi saat kaça kadar peki?? heyecan hissediyorumm..

Gunaydin arkadaslar

Dunku menum

Sabah: bezelye yemegi yarim porsiyon(dunden kalan canim cekmisti okula da gidiyordum aceleyle onu yedim)

Oglen.
1 kase mercimek corbasi

Ara
3 top dondurma

Aksam

Su 2 lt yi gecmistir

Ve bu sabah 3. Cocuguma hamile oldugumu ogrendim. Insaaallah kilo almam digerlerinde oldugu gibi. Homini girtlak 35 kilo alip 3.5 kilo cocuk dogurmam:KK66: saglikli bir hamilelik gecirme karari aldim. Sporumu yapip saglikli beslenmeye devam edecegim.

Aaaa yeğen mi geliyor bizeee :) tebrik ederim canım, umarım çok kilo almazsin, alırsan da hemencecik verirsin.

Leyla

Çokk teşekkürler canımm :) ne güzel anneciğinin yanındaymışsın.. Annesi gibi varmı insanın yaa benim yerimede bol bol hasret gider tatlımm..

Ewwetttt :)))

Menün çok sade olmuşş canım.. kahvaltın müthiş :)

Aynen canim yaa çok sağol :)

Gunaydin arkadaslar

Dunku menum

Oglen.
1 kase mercimek corbasi

Ara
3 top dondurma

Aksam

Su 2 lt yi gecmistir

Canimmm tebrik ediyorum ne güzel ne güzel:) yorumuna da çok guldum bu arada:))

Gunaydin arkadaslar

Dunku menum

Oglen.
1 kase mercimek corbasi

Ara
3 top dondurma

Aksam

Su 2 lt yi gecmistir

Canım hayırlı olsun sağlıkla dünyaya gelsin inşallah:emir_bebek:

Gunaydin arkadaslar

Dunku menum

Oglen.
1 kase mercimek corbasi

Ara
3 top dondurma

Aksam

Su 2 lt yi gecmistir

Vuvvvv süperr :) teyze oluyoruzz :) sağlıklıca kucağına alırsın inş canım yavrunu :)

Evet canım yarın 18 e kadar.

Tamammdırr teşekkürlerr :)

Günaydın güzel hatunlarrrr
dünkü menümü hiç saymak istemiyorum :KK43: çok kötü bir gündü yemek yeme açısından.
Kahvaltı:
1 simit
1 pınar beyaz
Öğle :
3 köfte
1/2 kase sehriye çorbası
1/4 porsiyon taze fasulye
3 kayısı
Ara
Peynirli Çubuk Kraker
Akşam
1 tabak peynirli makarna(canım kardeşim hiç yardımcı olmuyor)
1 avuç fındık, fıstık, badem şeklinde karışık çerez
Su 1.5 litre
Spor yanıklardan dolayı yine birşey yapamadım.

Akşam en azından yürüyüş yapmaya çalışacağım. Yürümek bile acı veriyordu dün, bugün çok daha iyiyim.

Leyla

sana az geliyor ama canım gayet güzel,daha az yiyip metabolizma hızını düşürme

Günaydın kızlarr :) kahvaltımı yaptım ve dünkü menümü yazmak için hazırımm..
Sabah;
3dilim çavdar ekm
2çeri domates
1kk yarısı peynir
Şekersiz çay

Ara;
3tane diyet bisküvi
Şekersiz çay

öğle;
5ç.k yeşil fasulye
1ç.b yoğurt
1dilim çavdar ekmek
Ara;
Şekersiz çay
Bitter cukulata 2kareparca
Akşam;
3ç.k pirinç pilavı
5y.k yeşil fasulye
1ç.b yoğurt yeşillik
Ara
3incir 1kayısı şekersiz limonlu çay
3lt su

güzel görünüyor ,çikolatata yenmezni yaa
Gunaydin arkadaslar

Dunku menum

Oglen.
1 kase mercimek corbasi

Ara
3 top dondurma

Aksam

Su 2 lt yi gecmistir

spor güzel olmuş bebeğinde hayırlı olsun

Slm kızlar Dünkü menüm
sabah 1 yumurta rafadan yarım domates peynir kk dar ve 2 dilim tam buğday ekmeği
öğle : 1 kase mercimek çorba 4 köfte kadar et ve yarım salatalık ekmek yoktu
arada 1 domates ve kk kadar peynir
akşam 8 de 1 tabak kabak yemeği çok az yağlı 4 dilim ekmek
saat 9 gibi 1 dilim karpuz
2 lt su içtim

Gunaydin arkadaslar

Dunku menum

Oglen.
1 kase mercimek corbasi

Ara
3 top dondurma

Aksam

Su 2 lt yi gecmistir

canım hayırlı olsun bebeğin, hamilelikte hamileyiz diye herşeyi tüketmeye çalışıyoruz eğer sağlıklı olan yiyecekleri yer ve ekmeği abartmazsak fazla kilo almıyoruz çünkü aldığımız enerjinin ve besinlerin çoğu bebeklerimize geçiyor, çok sıkı diyetlerde bebeğin hayatını tehlikeye atabiliyor ben sadece hazır gıdalardan meyvesuyu, cola, cips, çikolata, bisküvi, fast food yiyeceklerden ve dışarıda yemek yemekten kaçındım hamilelikte sadece 8 kilo aldım 7 aya kadar 7. ay doğum yaptım enfeksiyon nedeniyle erken oldu maalesef
şimdi 90 kilo oldum çünkü erken doğum yapmak ve hastanede bebek doğana kadar 3 hafta beklemek beni depresyona sürükledi. Yani herşeyden önce bebeğine ve kendine dikkat et güzelim bebeğim 3,5 kilo doğdu demişsin hastanede kaldığım sürede doktorlardan edindiğim bilgiye göre zaten ortalama bebek kilosu 3-4 kilo gününde doğanlarda dahil. [FONT=Arial, Tahoma, Helvetica, FreeSans, sans-serif]

[/FONT]http://www........................./2011/01/gebelikte-neler-yemeli-neler-yememeli.html
- Gebelikte beslenme:
http://www........................./2009/08/gebelikte-beslenme.html
- Gebelikte kilo alımı:
http://www........................./2010/12/gebelikte-kilo-alimi.html[FONT=Arial, Tahoma, Helvetica, FreeSans, sans-serif]
[/FONT]bu linklerede bir göz at derim

X