Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Umarim kilo almam bir Komşum var çok becerikli hanife birşey gönderiyor ben de ona kar silik vermeye calisiom,işimiz yaş doğrusu
Dünkü menü
Sabah Peynir,3 zeytin,tahin pekmez,bal kaymak,2dilim tam buğday ekmek
Öğle irmik helvası
Ara. Salatalık
Aksam yoğurt çorba,turunda patates ve 4 köfte salata
Ara irmik helvası 😞
Napuim canim hep tatli cekio

sen emziriyordun heralde irmik helvalarıda bebek için olur ,:KK1:

QUOTE=gogo2405;35468923]arkafaslar bu hafta yüzde hesapla ogrenmenizi istiycem sizden herkes kilosunu hesaplayıp listeye eklemeye basliycak yavaş yavaş.
Hesaplama şöyle:gecen haftaki kilo -bu haftaki kilo=kilo farkı
kilo farkı×100=sonuç
sonuç÷geçen hafta ki kilo =yüzde
örnek yapayım ben gecen hafta 69.2 bu hafta 68.8 im
69.2-68.8=0.4
0.4×100=40
40÷69.2=0.578034... bu sonucu yuvarliyoruz 0.57.. 7den sonraki sayi 5 ve uzeriyse 0.58 yapıyoruz.
Kendiniz bikac alıştırma yaparak çözebilirsiniz. Listeye ekleme olayını gostericem daha sonra.
[/QUOTE]

teşekkürler bende unutmuştum ,hatırlatman iyi oldu

Sabah
1 dilim ekmek
Yarim dilim peynir
Salatalik 3 adet zeytin
Sade nescafe

Ara
turk kahvesi bir kucuk petito kucuk olanlar varya kutuda satilan napoliten tarzi ondan cikolata

Ogle kasarli tost
Ayran

Ara leblebi
Nescafe action

Aksam
1 adet durum ayran 50gr jelibon1 activia
Yatmadan da biraz erik yedim

Spor
1bucuk saat tempolu yuruyus
Leslie ile 20 dk

Su 3 lt uzeri

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

menün güzel jelibonun kalorisini bilmiyorum,ama çok severim

Günaydııın :)
Kızlar dünkü yediklerim, çok geldi bana, her tarafım güneşte haşlandı, spor da yapamıyorum :KK1:

Kahvaltı :
4 kaşık Nesfit + yağsız süt

Öğle(yemekhanede yiyorum öğlen o sebeple hep porsiyon diyorum):
1/2 kase ezogelin
1 porsiyon haşlanmış tavuk
salata(domates, salatalık, bezelye)
5 tane erik

Ara:
4 tane burçak bisküvi, 2 tane susamlı çubuk (bunları yemeyeydim iyiydi)

Akşam
1 dürüm çiğköfte - küçük ayran
1 yeşil elma

Su : 1,5 litre
Spor : Yok :KK43:

gayet güzel menün bana hiç çok gelmedi,ideal

dun arkadaslar gelmıstı mantı sıktık dolabına atması için ve akşamada mantı yaptık maalesef :KK43: cok agır bır menu :KK43: spor yapamadım ama butun gun cok yoruldum hamur falan yogurdum bayagı yoruldum :)

sabah: 1 haslanmıs yumurta
domates, salatalık, zeytın
skersız cay
2 dılım beyaz ekmek :KK50:

öğlen: (12:30) kahvaltıya mısafırım vardı
ceyrek porsıyon kadar kozlenıs patlıcan sote
2-3 catal kasarlı patates :KK50:
2 dılım ekmek

ara: cok az dondurma

akşam: 1 kase tavuk corbası
1 porsıyon mantı :KK50:

arada olur canım ,moralini bozma

benim menüm

sabah: çay,1 yumurta sarısı,1 dilim kızarmış ekmek

ara türk kahvesi

öğle 1 adet peynirli pide,çay

ara 1 kase(küçük) patlamış mısır,1 kayısı

akşam yok

gece twister dondurma

Dun kendimi astim arkadaslar hem menu hem spor olarak ama kilo almis gorunuyorum. Bence nedeni de salgam. Kalorisi cok az olsa bile tuzu fazla oldugu icin odem tutuyor vucut. 2 gun tuzsuz yeyip oyle tartilicam.

Dunku menum
Sabah
1 dilim tam bugday ekmegi
yarim yumurta
ceyrek kibrit kutusu light peynir

ara
Salgam 3 bardak 27 kalori ediyor

oglen
1 kucuk sogan ve kabagi yagsiz tavada kavurdum nane sqrimsak ve yogurt karisimini ustune doktum yanina da 1 bardak salgam

Ara
nescafe sade ve sekersiz

aksam yarim porsiyom tavuklu bezelye yemegi
yarim porsiyon cok sulu mercimek corbasi
Iki kasik yogurt ve salgam

spor. Oglen lesli ile 4 ve 2 mil
gece lesli ile 4 ve 2 mil yani toplam 12 mil yani 20 km ye yakin.

Simdi benim daha onceki tecrubelerime dayanarak dune gore en az 200 gram az cikmam gerekirken ben kilo almis duruyordum. Ayrica ben akdam yemegimi 5-6 arasi yerim. Ondan sonra agzima bi sey koymadim dun. Ustune 6 mil lesliyle yurudum. Yani kilo almam imkansizdi. Canim cok sikildi. O kadar hevesle kalkmistin ki. Tuzlu yememek lazimmis yani. Neyse i gun tuzsuz yeyip halledicem insaallah.

Dun kendimi astim arkadaslar hem menu hem spor olarak ama kilo almis gorunuyorum. Bence nedeni de salgam. Kalorisi cok az olsa bile tuzu fazla oldugu icin odem tutuyor vucut. 2 gun tuzsuz yeyip oyle tartilicam.

Dunku menum
Sabah
yarim yumurta

ara

oglen
1 kucuk sogan ve kabagi yagsiz tavada kavurdum nane sqrimsak ve yogurt karisimini ustune doktum yanina da 1 bardak salgam

Ara
nescafe sade ve sekersiz

Simdi benim daha onceki tecrubelerime dayanarak dune gore en az 200 gram az cikmam gerekirken ben kilo almis duruyordum. Ayrica ben akdam yemegimi 5-6 arasi yerim. Ondan sonra agzima bi sey koymadim dun. Ustune 6 mil lesliyle yurudum. Yani kilo almam imkansizdi. Canim cok sikildi. O kadar hevesle kalkmistin ki. Tuzlu yememek lazimmis yani. Neyse i gun tuzsuz yeyip halledicem insaallah.

Hemen bir günle olumsuz düşünme. Evet salgamla alakalı olabilir dediğin gibi. Onu bırakıp dene bence işe yarayacaktır.

Slmlar kızlar.. dersaneden geldim ancak yaziyorum sayfalar ilerlemişş maşallah :) çok şükür misafirimde gitti ayyyh ya öldüm öldün dirildim yemicem diye tutabildiğim kadar artıkk :KK43:
Dün sabah;
Domates,minik peynir salatalık light sütten yağsız 2krep şekersiz çay..
Öğle; 4parça ızgara tavuk avuç içimden minik ekmek
Ara; 3kurabiye şekersiz çay :KK43:((
Ara; türk kahvesi bi parça bitter
Akşam; 3mini boy kıymalı pide
2tuzsuz ayran
3lt su 40dk yürüyüş
Kaloriyi hep en aza indirmeye çalıştım ama yediklerimin ağırlığı rahatsız etti gece boyu :KK43:

arkafaslar bu hafta yüzde hesapla ogrenmenizi istiycem sizden herkes kilosunu hesaplayıp listeye eklemeye basliycak yavaş yavaş.
Hesaplama şöyle:gecen haftaki kilo -bu haftaki kilo=kilo farkı
kilo farkı×100=sonuç
sonuç÷geçen hafta ki kilo =yüzde
örnek yapayım ben gecen hafta 69.2 bu hafta 68.8 im
69.2-68.8=0.4
0.4×100=40
40÷69.2=0.578034... bu sonucu yuvarliyoruz 0.57.. 7den sonraki sayi 5 ve uzeriyse 0.58 yapıyoruz.
Kendiniz bikac alıştırma yaparak çözebilirsiniz. Listeye ekleme olayını gostericem daha sonra.

İyiymiş canım yaparız inş noolucak sanki :KK66:

slm kızlar nasılsınız
dünkü menüm
sabah 7:45 de 1 haş yum + kk peynir + yarım domates + yarım salatalık+ 1 brd çay tek şekerli
ara da su içtim sadece
öğlen 13:00 da şehriyeli pilav 4 kaşık + haşlanmış et 2 köfte kadar
15:00 gibi 6 adet yeşil erik
akşam 8 de 1 küçük patlıcan kadar kıymalı patlıcan 1 kaşık pilav 2 su bard ayran

Dunku menum
Sabah
yarim yumurta

ara

oglen

Ara
nescafe sade ve sekersiz

evet canım şalgam tuzlu ödem yapmıştır,tuzsuz yersen hallolur ödemler:KK34:

slm kızlar nasılsınız
dünkü menüm
sabah 7:45 de 1 haş yum + kk peynir + yarım domates + yarım salatalık+ 1 brd çay tek şekerli
ara da su içtim sadece
akşam 8 de 1 küçük patlıcan kadar kıymalı patlıcan 1 kaşık pilav 2 su bard ayran

ekmek yerine pilav yemişsin menü güzel her guruptan var

benim menüm

sabah: çay,1 yumurta sarısı,1 dilim kızarmış ekmek

ara türk kahvesi

öğle 1 adet peynirli pide,çay

ara 1 kase(küçük) patlamış mısır,1 kayısı

akşam yok

gece twister dondurma
Güzel olmuş canım grce acikmadiysan iyi

Dunku menum
Sabah
yarim yumurta

ara

oglen

Ara
nescafe sade ve sekersiz

Salgam ödem yapmıştır canım
Slmlar kızlar.. dersaneden geldim ancak yaziyorum sayfalar ilerlemişş maşallah :) çok şükür misafirimde gitti ayyyh ya öldüm öldün dirildim yemicem diye tutabildiğim kadar artıkk :KK43:
Dün sabah;
Domates,minik peynir salatalık light sütten yağsız 2krep şekersiz çay..
Öğle; 4parça ızgara tavuk avuç içimden minik ekmek
Ara; 3kurabiye şekersiz çay :KK43:((
Ara; türk kahvesi bi parça bitter
Akşam; 3mini boy kıymalı pide
2tuzsuz ayran
3lt su 40dk yürüyüş
Kaloriyi hep en aza indirmeye çalıştım ama yediklerimin ağırlığı rahatsız etti gece boyu :KK43:

İyiymiş canım yaparız inş noolucak sanki :KK66:
3 kurabiyeee
slm kızlar nasılsınız
dünkü menüm
ara da su içtim sadece

Güzel beğendim ben

Bugün yürüyüş de sporda yapmadım sabah dersaneye yürümüştüm bi kaç durak kadar 15dk sürdü.. yarın plates yaparım öbürgün yürüyüş die planladım.. bugün böyle geçsin diye düşündüm artık

Kızlar çok pişmanım bi paket peynirli çubuk kraker yedim, 250 kaloriymis :KK43:

Leyla

Kızlar çok pişmanım bi paket peynirli çubuk kraker yedim, 250 kaloriymis :KK43:

Leyla

Bende normal kraker yedim. Muhtemelen eşit kalorudedir. Çok tuzlu ama modemi bastirmasi için en zararsiz o göründü gözüme. Bu arada dun geceden bu yana yollardayim saglikli beslenmemi birakin su dahi icemedim desem yeridir. Şuan malatyaya gidiyorum annenin yanina. Benim is mevzusu da yalan oldu. Ortada şirket felan yok tek bir adam is yapiyor :/ sinirlerim bozuk moralim sifir anlayacaginiz kizlar.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bende normal kraker yedim. Muhtemelen eşit kalorudedir. Çok tuzlu ama modemi bastirmasi için en zararsiz o göründü gözüme. Bu arada dun geceden bu yana yollardayim saglikli beslenmemi birakin su dahi icemedim desem yeridir. Şuan malatyaya gidiyorum annenin yanina. Benim is mevzusu da yalan oldu. Ortada şirket felan yok tek bir adam is yapiyor :/ sinirlerim bozuk moralim sifir anlayacaginiz kizlar.

Üzülme hayırlısı olsn canım.. takma kafana önemli olan sağlık ...

Allah allah ne tuhaf insanlar var, tek kisilik sirket kurmus demekki. Ama iyi olmus bastan ogrenmen canim uzulma hakkinda hayirlisi olmus bence

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canım hayırlısı olsun. Umarım en kısa zamanda istediğin gibi bir iş bulursun.

Leyla

X