Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Haklisin canim dikkat etmem lazim. Ben normal cay gibi demleyip içince dozunu kaciriverdim :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
Yeşil çay içtiriyor kendini yaa, bende çok severim. üşenmesem bende senin gibi demleyip demleyip içerdim herhalde.
Ben mesela öğünlerden yarım saat - 1 saat önce içiyorum. Genelde unutuyorum ya da fırsat bulamıyorum gerçi şu sıralar günde 1 fincan ancak içiyorum.

Menü güzel canım, akşamı hafif atlatmışsın sporunda gayet güzel olmuş. Ama nacizane önerim yediklerinin miktarını tam yazarsan senin için daha iyi olur. Kendimden örnek vereyim misal 7-8 kaşık vb. gibi rakamları yazınca bir de arkadaşlardan olumsuz yorumlar görünce azalttım ben baya :))

Ben evdeyim canim bu aralar o yüzden usenmiyorum zaten isim yok geniş geniş yapip icebiliyorum. İçimi hoş normal çaydan daha çok seviyorum bende inanki. Olsun iç de bir fincan olsun bence.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

haklısın aslında..bir porsiyon olarak yiyorum yediklerimi.. bu aralar kilo veremiyorum cok mu yiyorum bilmiyorum. 10 kilo verdim gerisi gitmiyor

Öyle tatlım, mükemmel ödem atıyor bu sebep bile yeter benim için.

haklısın aslında..bir porsiyon olarak yiyorum yediklerimi.. bu aralar kilo veremiyorum cok mu yiyorum bilmiyorum. 10 kilo verdim gerisi gitmiyor

aynı durumdan muzdarip arkadaşlar var canım. Son zamanlarda sebze ağırlıklı beslenmiyorsan onu dene derim ben bir süre. Kaşık miktarı yazarsan zamanla düzenlersin.

Kizlar ben suyu yazmamisim ama belirtmisstim zaten ben cok su icerim 3 lt olur kesin gunde susuyorum ariyorum suyun eksikligini hemen

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Güzel olmuş canım menün

Güzel beğendim

Tsk ettim tatlim dikkat bugun sabah biraz masadaki herseyin tadina baktim ama fazla hareket etmeyi planliyorum yoksa yapisip kalir aman 😉

Merhaba arkadaşlar
Ben eda. 3. takımdan.
Bu hafta 1,2 kilo verme hedefime ulaşamadım.Kendimi ifşa etmem gerekiyor.
Neden kilo veremedim bilmiyorum yarın diyetisyene gidince öğreneceğim.
Halbuki hiç kaçamak yapmadım. :26:
Şişko tombul diyin Ne yaptında veremedin diyin

Yazıklar olsun sana :)) şaka şaka hoşgeldin bu arada inşallah bi dahakine hedefine ulaşırsın endişelenme bazen durgunluk olması normal :)) pes etmek yok

Yazıklar olsun sana :)) şaka şaka hoşgeldin bu arada inşallah bi dahakine hedefine ulaşırsın endişelenme bazen durgunluk olması normal :)) pes etmek yok

Hoşbulduk Pes etmek elbette yok ama pantolonlarımın bana verdiği sinyal kilo verdiğim yönündeydi. Şaşırdım.

Verirsin elbet canım üzülme

Slm kızlar herkese hayırlı cumalar dilerim ben 3. takımdan sweetdimple malesef bu hafta takım içi hedef kilomusu tutturamadım hedefim 800 gr vermekti 100 gr ile kaçırdım ama napalım kural kuraldır tüm takımlara kendimi ifşa için buradayımm Geçen hafta hiç kaçamak yapmadım sporumu da düzenli yaptım :44::44: fakat hedefe yaklaştıkça kilo vermek zorlaşıyor bu hafta daha işi daha sıkı tutacağım inş
Hepimize sağlıklı ve kalıcı kilo vermeler dilerimmm

Kızlaaaar birazdan yola çıkıyorum, haftasonu şehirdışında olacağım. O yüzden bazı menülere yorum yapamayabilirim ama takipte kalacağım

Dunku menüm 2 paket form biskuvi, 1 tabak fasulye , 1 paket daha form , ton balıklı salata ve semizotu ve bol bol elma çayı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…