Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Dünkü menüme gelince
-sabah 2 ince dilim ekmek
1 yumurta haşlama
1 çorba kaşığı krem peynir
arada bir şey yiyemedim
-öğlen ızgara köfte salata 1 ayran
-akşam 2 kaşık pilav 6 yemek kaşığı az yağlı türlü
çay 2 bardak maalesef şeker attım:KK50:
spor yapamadım :KK50:

Bi kilo vermişsin bravo, su içiyor musun? Spor yapmamışsın :KK43: bi de akşama çok yüklenmişsin, sabah ve öğle mükemmel bence.

Ooo sağol tatlım :) inşallah kıvırcaz sende güzel yapmışsın sabah reçele dayanamadın dimi :)) bence o kadar sıkmaya gerek yok, paldır küldür verirsek geri alırız o yüzden senin menün iyi başlangıç için :)

Valla regl donemindeyim ya ondan sanirim :)) sağol canimcim.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

günaydın hanımlar bu gün sabah tartıldım 89 kiloyum aç karnına
şimdiden 1 kilo hadi bakalım :KK15:
Oo süper
Aa ben buradayim o zaman görüşelim :)

Inşallah canım bizimkiler camlicada oturuyo sen nerdesin
Dünkü menüme gelince
-sabah 2 ince dilim ekmek
1 yumurta haşlama
1 çorba kaşığı krem peynir
arada bir şey yiyemedim
-öğlen ızgara köfte salata 1 ayran
-akşam 2 kaşık pilav 6 yemek kaşığı az yağlı türlü
çay 2 bardak maalesef şeker attım:KK50:
spor yapamadım :KK50:

Güzel olmuş ara öğün olsa çayı şekersiz icsen süper olur su miktarı yazmamissin.

Bi kilo vermişsin bravo, su içiyor musun? Spor yapmamışsın :KK43: bi de akşama çok yüklenmişsin, sabah ve öğle mükemmel bence.

Suyu 2.5 litreden fazla içiyorum çünkü kızımı emziriyorum o yüzden ona dikkat ediyorum 1 kilo da galiba 2 gün gruba katılmadan önce sabahları öğleye kadar hiç bir şey yemedim o da etkili oluyor çünkü kahvaltıda çok ekmek tüketiyorum. Zaten hep bu yüzden kilo alıyoruz ya

Suyu 2.5 litreden fazla içiyorum çünkü kızımı emziriyorum o yüzden ona dikkat ediyorum 1 kilo da galiba 2 gün gruba katılmadan önce sabahları öğleye kadar hiç bir şey yemedim o da etkili oluyor çünkü kahvaltıda çok ekmek tüketiyorum. Zaten hep bu yüzden kilo alıyoruz ya

Kahvaltıda ye tabi ekmeğini, akşam az yersin. canım bi de sen bebek emziriyosun o zaman bu yediklerin tam yerinde, sadece çaya şeker atmazsın bitti gitti, işlenmiş gıda olduğu için. Sakın aç bırakma kendini 😊

Sabah ye canım diğer ogunleri az tut.
Oo süper

Inşallah canım bizimkiler camlicada oturuyo sen nerdesin

Hasan polatkandayim bende canim. Biraz uzagiz ama adalarda felan gorusebiliriz geldiğinde haber verirsen

Evet uzakmisiz ama olsun geliriz inşallah da görüşürüz dediğin gibi :KK54:

Kahvaltıda ye tabi ekmeğini, akşam az yersin. canım bi de sen bebek emziriyosun o zaman bu yediklerin tam yerinde, sadece çaya şeker atmazsın bitti gitti, işlenmiş gıda olduğu için. Sakın aç bırakma kendini 😊
tamam canım diyete girdim gireli böyle dikkat ediyorum daha önce bir gün başlarım nasıl olsa diye ne bulursam yiyordum ama baktım hayat her geçen gün biraz daha eksiliyor ama kilolarda artıyor.

Gunaydinn. Kaç günde verdin kiloyu? Tebrik ederim bu arada.

pazartesiden itibaren dikkat ediyorum canım hafta sonu günüm vardı sabah bir tartıldım 90.3 olmusum gruba girene kadar sabahları hiç bir şey yemedim ama evde olsam olmazdı evde dikkat edemiyorum :KK43: herkes yerken sen bakıp olmuyor başaramıyorum.

Yok canım henüz ulaşamadım. Benimki yılan hikayesine döndü. Ben 6 seneden fazla oldu sigarayı biraktim ve hızla kilo aldım sonra vermeye çalıştım hep 68 den geri aldım tabi her seferinde daha fazla.en son geçen sene şubatta 77 oldum ve beslenme duzenimi değiştirdim. Nisanda 4.takımda 72 73 civarı başladım. Simdi 6 aydır 68 in altına inemedim ama kiloda almadım. Şimdi hedefim 63 olmak inşallah olur.

Insallah canim basarilar sana da

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Merhabalar dunku menum
Sabah bir kase yarim yagli sutle korn flakes
Ara 1 avuc findik 1 nescafe
Oglen biraz erik biraz cilek 5 er tane sanirim
Ara 1 activia
Aksam bol akdeniz salata yaninda iki dilim etimek salataya da birazcik
peynir koydum artik hakkim var yatmadan da bir activia yedim sade
Spor 20 dk yuruyus 20 dk eliptik
Ama bugun ne yesem diye dusunur haldeyim yardim ediniz😔

pazartesiden itibaren dikkat ediyorum canım hafta sonu günüm vardı sabah bir tartıldım 90.3 olmusum gruba girene kadar sabahları hiç bir şey yemedim ama evde olsam olmazdı evde dikkat edemiyorum :KK43: herkes yerken sen bakıp olmuyor başaramıyorum.
.
Ne güzel vücudun ödem atiyor şişlikler gitmeye baslamis:) ama bence mümkün mertebe öğün kacirmamamiz lazim vücut ne olduğunu sasirip depoya atmasin yaglarimizi :)) bende dun öğünleri kacirdim dun ama dikkat edecegim. Ya bence daglikli beslenme diyip evdekileri de kendi tarafına cevirebilirsin. Biraz uzun sürecektir ama herkes ayni şekilde beslendiginde dediğin gibi en rahati oluyor.

Gubaydiinn :) İkinci listede benden olsun. Sabah: 1zeytin , 20gr labne, 50gr sucuk, 1tatli kasigi recel , 2dilim tam tahsilli ekmek. Ara: Şeftali Öğle: Yeşil cay ( 4 fincan) Aksam: Enginar yemeği susuz, bol salata 2.5dilim tahilli ekmek. Ara: muz. Çok düzensiz aralar felan karisik bende ama bugün düzene girer artik :)

Canım yeşilçayı gün boyu mu o miktarda tükettin yoksa sadece öğlen mi?

Canım yeşilçayı gün boyu mu o miktarda tükettin yoksa sadece öğlen mi?

Canim genelde gün boyu bolerek iciyorum ama dun evdeydim demledim tek seferde iciverdim 4 fincani. En fazla günde 5 bardak olarak biliyorum bu arada doğru mu sizce?

Canim genelde gün boyu bolerek iciyorum ama dun evdeydim demledim tek seferde iciverdim 4 fincani. En fazla günde 5 bardak olarak biliyorum bu arada doğru mu sizce?

nette çok araştırdım günde en fazla 3-4 fincan öneriliyor canım ya bir de kısa aralıklarla o kadar içme derim nolur nolmaz. Tedbirli olmak lazım.

nette çok araştırdım günde en fazla 3-4 fincan öneriliyor canım ya bir de kısa aralıklarla o kadar içme derim nolur nolmaz. Tedbirli olmak lazım.

Merhabalar dunku menum
Sabah bir kase yarim yagli sutle korn flakes
Ara 1 avuc findik 1 nescafe
Oglen biraz erik biraz cilek 5 er tane sanirim
Ara 1 activia
Aksam bol akdeniz salata yaninda iki dilim etimek salataya da birazcik
peynir koydum artik hakkim var yatmadan da bir activia yedim sade
Spor 20 dk yuruyus 20 dk eliptik
Ama bugun ne yesem diye dusunur haldeyim yardim ediniz😔

Neredeyse hiç birşey yememişsin ki dikkat et kendine :) öğlen menünü artırabilirsin 👍

dünkü menüm
sabah.
2dilim tam buğday ekmeği
domates yarım adet
peynir
ara
erik activia
öğle
bulgur pilavı haslama et
ara
armut
aksam
nesfit bir kase
fındık antep fıstıgı 30 dk yürüyş 3o dakiika bisiklet

Son düzenleme:

Haklisin canim dikkat etmem lazim. Ben normal cay gibi demleyip içince dozunu kaciriverdim :)

X