Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Canım daha çok gencsin abla tavsiyesi diycem ama teyze bile diyebilirsin en azından arada birde görsen baban hayatta kiymetini bil. Erkekler hep isterler bişeyler talepleri bitmez arkadaşların olsun elbette ama hep mesafeli ol sana yaklaşan illaki bi duvarla karsilassin seni senden başkası koruyamaz.gardını almazsan hep kırılan sen olursun. Antidepresan meseslesine gelirsek ben sahlikciyim 60 yasinda annem kullanmaya başlamıştı biraktirdim o ilaçları. Unutma her ilac sana verdiğinın kat kat fazlasını senden alır.kendine başka hobiler falan bul yapmaktan hoslanican seyler yap ama kurtul o ilaçlardan. Bana kızabilirsinde söyleyeceklerim bu kadar şimdilik.

Gencsin canım metabolizman hızlı senin yediklerini azaltıp yürüyüş yapsan vericen o kiloyu inankii:nazar:

Ayyyy saol gogocummm :) ya aslında ben de bırakmak istiyorum ama ilk aldığımda çok kötüydüm insanların sesine bile katlanamıyodum şimdi daha iyiyim çok şükür ya inşallah bırakıcam ya bak düşün canım ben bi ara zanax içiyodum çok kötüydüm şimdi iyiyim çok şükür

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Yok canım ben 4. Takımın kaptaniyim zaten ve 1 senedir listedeyim.burayı açmak istedim katilmak isteyenler mağdur olmasın diye.sizlere ogreteyim takımı guzelce toparlayalim içinizden birini kaptan seçip birakicam.

Ahh tamamdır canım anladım sen dert etme takımı öğreniriz hep beraber :)

Azimle 20 dk eliptik yaptim bu saatte bile olsa aferin bana

Cok sagol tatlim bu arada sen hedef kilona ulastin koruyor musun gogo

Cok sagol tatlim bu arada sen hedef kilona ulastin koruyor musun gogo

Yok canım henüz ulaşamadım. Benimki yılan hikayesine döndü. Ben 6 seneden fazla oldu sigarayı biraktim ve hızla kilo aldım sonra vermeye çalıştım hep 68 den geri aldım tabi her seferinde daha fazla.en son geçen sene şubatta 77 oldum ve beslenme duzenimi değiştirdim. Nisanda 4.takımda 72 73 civarı başladım. Simdi 6 aydır 68 in altına inemedim ama kiloda almadım. Şimdi hedefim 63 olmak inşallah olur.

Günaydın fıstıklar hadi toplasin bakalım bura çok yağmurlu işe gelene kadar sırılsıklam oldum

Günaydıınnn gençler ve genç kalmak isteyenler :KK70: İlk menü benden

Sabah: İki dilim ekmek, peynir, çay
Öğlen: Bir tabak barbunya yemeği, yoğurt, salata
Akşam: Çorba, boool salata, bir parça peynirli börek :KK52:

2,5 litre su
5km/sa yürüyüş ve arada tempolu koşu 30dk

2,5 litre su

Ara öğünlerde bişeyler yersen süper olcak.

Gubaydiinn :) İkinci listede benden olsun. Sabah: 1zeytin , 20gr labne, 50gr sucuk, 1tatli kasigi recel , 2dilim tam tahsilli ekmek. Ara: Şeftali Öğle: Yeşil cay ( 4 fincan) Aksam: Enginar yemeği susuz, bol salata 2.5dilim tahilli ekmek. Ara: muz. Çok düzensiz aralar felan karisik bende ama bugün düzene girer artik :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Günaydın fıstıklar hadi toplasin bakalım bura çok yağmurlu işe gelene kadar sırılsıklam oldum

Aynen canim ya eskisehir de hep yagmurlu. Aman dikkat havalar aldatici hasta olmamak lazim. Kolay gelsin :)

2,5 litre su

Senin daha duzenliymiscanim yaa tebrik ederim biz bu isi kivircaz :)

Gubaydiinn :) İkinci listede benden olsun. Sabah: 1zeytin , 20gr labne, 50gr sucuk, 1tatli kasigi recel , 2dilim tam tahsilli ekmek. Ara: Şeftali Öğle: Yeşil cay ( 4 fincan) Aksam: Enginar yemeği susuz, bol salata 2.5dilim tahilli ekmek. Ara: muz. Çok düzensiz aralar felan karisik bende ama bugün düzene girer artik :)

Öğlen yememişsin canım neyse düzene gircem demissin
2.5 litre su ve 1saat fitness.

Su ve spor iyi olmuş.
Aynen canim ya eskisehir de hep yagmurlu. Aman dikkat havalar aldatici hasta olmamak lazim. Kolay gelsin :)

Aaaa Eskişehir demisin sen.benim eşim Eskişehir li.19 Mayıs haftası gelmeyi düşünüyoruz

Senin daha duzenliymiscanim yaa tebrik ederim biz bu isi kivircaz :)

Ooo sağol tatlım :) inşallah kıvırcaz sende güzel yapmışsın sabah reçele dayanamadın dimi :)) bence o kadar sıkmaya gerek yok, paldır küldür verirsek geri alırız o yüzden senin menün iyi başlangıç için :)

Öğlen yememişsin canım neyse düzene gircem demissin

Su ve spor iyi olmuş.

Aaaa Eskişehir demisin sen.benim eşim Eskişehir li.19 Mayıs haftası gelmeyi düşünüyoruz

Aa ben buradayim o zaman görüşelim :)

Dünkü menüme gelince
-sabah 2 ince dilim ekmek
1 yumurta haşlama
1 çorba kaşığı krem peynir
arada bir şey yiyemedim
-öğlen ızgara köfte salata 1 ayran
-akşam 2 kaşık pilav 6 yemek kaşığı az yağlı türlü
çay 2 bardak maalesef şeker attım:KK50:
spor yapamadım :KK50:

X