Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Dünkü menüm

Sabah: Roka + beyaz peynir + salatalik (ekmek yemedim canim istemiyordu)
Ara: 1 armut
Öglen: 1 tas çorba 3/4 dilim ekmek
Ara: 1 yumyumu cips halinde yedim cok kalorik degil sadece 290 bi paketi
Aksam: 2 minik biber dolmasi + 2 ka$ik yogurt + karpuz + ananas
Ara: 1 nestle bar + badem

2 litre su, 1 kupa yesil çay

derken bugün baya bi arti ciktim

neyse bugün dengelerim insallah hiç sevmedim dünkü menümü

Bu sabah: 2 haslanmis yumurta + beyaz peynir + maydonoz

Sonrasini bilmiyorum simdilik :)

günaydın kızlar,

bu grip beni bitirdi yaaa yaz günü başıma gelene bak ya

dün ne yedimmm dünkü yazdığım listeye harfiyen uydum. akşam salata yapmaya üşendim birde gece süt içecektim uyuyakalmışım. bugün içinde dünden taze fasülye yaptım koydum dolaba eşim yine şehir dışına çıktı ohhh gelsin diyetli günler geceleri hiç fazla kaçırmayacağım söz veriyorum hepinize 1.5 litrenin yarısı bitti hadi kızlar ya hareketlenin biraz su içmesi bu havada çok kolay dolaptan soğuk değilde oda sıcaklığında için eğer olmuyorsa bari karıştırın ben grip dolayısıyla yeşil çayla olan bağımı koparıp adaçayına geçmiş bulunuyorum

bugün spor yapmam lazımmm boş günüm olursa cuma filanda denize giderim :)

evet bu aralar azim geldi bana ciddi ciddi... akşam eşim gözümün önünde aldığı ekmeği böldü dumanlar çıkıyordu ekmekten eskiden diyet bile olsam ucundan alırdım yok kabuğundan koparırdım bu sefer elimi bile sürmedim hatta gözümün önünde ekmekten çeyrek kalana kadar yedi bir güzel kocacım. bende 2 dilim kepek ekmeği yedim dolaptan çıkardığım soğuk ekmekler

şekersiz bir ölçüde masumlaşıyor ama süt tozunda kalori var hani normalde kahve sıfır 60 kalori ise o 60 sadece süt tozundan geliyor eğer ekleyebilirsen süt ekle olmazsa günde 1 tane herhalde çok olmaz ama ara öğünde süt + meyve yapıyorda sütün yerine tüketiyor gibi düşün. yinede nereye koyarsam koyayım zararlı be kardeşim :26: ben sabah 1 tane içiyorum bazen 2 ye çıkıyor ama sütsüz şekersiz ve mümkünse klasik

ellerine sağlık püsküütcüm amanın bu günleri de görecek miydim yahu sanırım en çok veren gibiyim. galiba ben bu insülin direncimi kırdım. artık veriyorum

çok güzel değişiklik iyidir sevindim hadi güzelim canlanalım ya kurtulalım şu kilolardan...

Günaydın arkadaslar..
Benim iznim bitti sanırım artık listeye girebilecek miyim?
Biraz kilo aldım ama
Keyifler nasil? Ben yokken Neler oldu?
Özledim sizi yaaaaaaaaaaaa

ama ama amaaaa ya bak ekmek canın istemedi yemedin öğlende yediğin az nolmuş öğleden sonrası iyi gelmiş. 290 kalori bir ara öğün için çok fazla bir daha yeme güzelim olur mu???

ayrıca akşam biber dolma içi pirinç karbonhidrat karpuz karbonhidrat ananas ta öyle burası kötü bir birleşim. hafif görünsede içerik olarak olmamış biliyorum sıcakta en çok istediğimiz şey karpuz ama lütfen öğünlere ekleme güzelim. ben dün karpuz aldım kestim eşime de koydum bende ara öğünde yerim dedim oda olmadı gözümde kaldı ama yememem lazımdı. bugün sabah yedim bende birde onca meyve onca karbonhidrat yetmemiş nestle bar yemişsin kalori olarak eminim uygundur ama sağlıklı diyemem güzelim...

mesela bugün sebze yemeği ye. iş yerinde biber dolma olunca ben resmen çöp topluyorum içlerini veriyorum kabuğunu alıyorum. domates biber bir dolmanın da içi 2 kaşık eder o 2 kaşık 1 dilim ekmek ediyor zaten... salata sevmiyorsan benim gibi marulları yıka doğramadan salatalığı bütün yıka ye... mesela öğlen protein yok akşamda sadece yoğurt oda az böyle olunca peynir ye güzelim 1 dilim...

nesliiii akşam olmamış akşam sende biliyorsun tabi :) dün sebze yememişsin bugün sebze ye salata ye ben aç yatmaya karşıyım tabi olanak varsa yatmadan 2 saat önce meyve süt yoğurt birşeyler ye bende 2 saatten az ise yada uyudum uyuyacağım modundaysam yemiyorum acaba iyi mi yapıyorum yersem hemen uyuyacağım hatta uyumam kolaylaşacak oda direk depo olacak diyorum :44:

sabah ve öğle güzel gitmiş en azından arkadaşlar menüleriniz konusunda birşey rica edeceğim mesela (bende yapıyorum bende düzelticem söz) tavuk yediysen mesela haşlama but göğüs filan yazalım yada meyve yazıyorsunuz ben çok güzel diyorum da el kadar karpuzu götürdüysen bu iyi değildir. ayrıntı yazın detaya girin belki patlıcan yemeğidir ama kızartılarak yapılmıştır sende tutup yemeği koymadan tabağa peçete sermişsin ve susuz almışsındır. böyle detayları hem hayatımıza hem burda yazdığımız menüye ekleyelim ki nasılsa yapıyoruz diyeti nerede hatamız var kısmını görelim :)

Günaydın arkadaslar..
Benim iznim bitti sanırım artık listeye girebilecek miyim?
Biraz kilo aldım ama
Keyifler nasil? Ben yokken Neler oldu?
Özledim sizi yaaaaaaaaaaaa

günaydın hoşgeldin güzelim. nesli söyler liste durumunu... naptın da aldın

ooo neler neler oldu sen bayadır yoksun kızzz... bizde özledik seni...

kilon icin tebrikler canim harikasin

annene cok cok gecmis olsun yaa yaninda biri varmi :26:
cok sukur biseyi yokmus canim benim :26: onla gecmis olsun :26:

canım geçmiş olsun umarım annenin birşeyi yoktur.bide sabah aç karnına ve tuvalet sonrası ve kıyafetsiz çıplak tartıl en doğru tartı bu olur.gidiğin kıyafete ve yediklerine göre kilon değişir

kızlar ilginizden dolayı çok çok teşekkür ederim annem çok şükür iyi bu haftasonu da olmak üzere giremedim nete.. eşimle günü birlik silifke gezisi yapıp geldik ondan öncede Eskişehir.. sonrada kayınvalidemlerdeydik yemekte falan bırakmadılar.. iyi gelmesi gerekiyordu bana aslında ama hala bitkinlik yorgunluk psikolojik olarak tükenmişlik ne zaman biticek artık bıktım ama bitmiyo işte.. çok şükür sağlığımız yerinde herkes iyi ama ben ruhumun yara beresinden ne zaman arınıcam bilmiyorum... diyetim 3 kaçamak dışında iyi gidiyo ilkinde kayınvalidem içli pişi diyo biz pesmet diyoruz ondan yapmış onu yedim ikincisi dün sprite içtim 3.süde cumartesi günü makarna yedim bi porsiyon kadar bana ceza verebilirsinz kabulümdür

Elif hosgeldin

Hatirladigim kadariyla özet geçeyim :

Grup olarak depresyona girdik ciktik: Tükenmislik sendromu diyoruz biz buna
Yeni kurallar aldik, uygulamaya calistikca battik ama toparlaniyoruz insallah artik
Esra tatile çikti
Bizde burda sürünüyoz iste

Neeeeeeeeee desen haklisin
Bende dün aksam tam tersi kabugunu attim icini yedim, kabugu sertti biberin
Aksam hafif yiyim bari salata tarzi.
Peki öglen ne yicem

ohooo tek kacamaklarin o olsun güzelim cidden iyi tuttmussun kendini, bol bolda gezdiysen bu hafta baya eksi cikarsin
makarna arada bi iyidir o kaçamak degilki...
içli pisi dedin ya bittim bittim valla olsada yesek suan diyet umrumda olmazdi o peynirli sicak sicak pisilere dayanamam

Selamlar kızlar nabersiniz

Dün yediklerimi yazıyım

sabah
kepek simit
adaçeyi

öğlen
patates köfte (ama küçük küçüktü toplasan 2 çorba kaşığına sıgıcak kadar)
3kaşık yogurtlu patlıcan közlemesi (eda cnmı çok istetmiştin dün şansıma yemekte vardı)
2kaşıkta barbunya yemegi

ara
tadella şekersiz diyabetik çikolata 88 kaloriymiş

akşam
(yemek yapmaya üşendim)
çok az sucuklu yumurta
1dilim ekmek
bol salata

türk kahvesi
6tane çilek

2,5lt su, 1fincan yeşil çay

Bu sabah kahvaltı etmeden çıktım hem canım istemedi hemde geç kalmıştım evden çıkarken 6-7 tane badem aldım elime yiye yiye geldim yanımada kellogs kraker almıştım şu 62 kalorilikten saat 11 gibide onu yedim saat 1 oldu hala yemege çıkmadık patronla çıkcazda onu bekliyorum protein agırlıklı yicem ama

Son düzenleme:

protein ağırlıklı birşeyler olabilir tavuk döner bile olabilir tabi gecikmediysem tavsiyede bulunmakta :)

canım menün güzel de sabahları kepekli simidi alışkanlık yapmasan iyi olur yada yanına ekleyebilirsen domates salatalık yeşillik en azından peynir... ara öğündeki diyabetik tadelle de güzel ama kalori olarak sağlıklı mı dersen değil... onuda arada yap yine alışmasın metabolizman böyle karbonhidrattan oluşan öğünlere...

akşamı mükemmel kapatmışsın inşallah yağsız yapmışsındır yumurtayı... gece ara öğünü birde süt yoğurt birini tüketeydin iyiydi...

menüsünü yazmayan arkadaşlar bak kızıyorum ama hadi artık yazın... kaçamak bile yaptıysanız yazın yazarken sizde faredeceksiniz. en azından sonraki günü düzeltiriz...

akşama ne yicem bilmiyorum evdede yemek yok patates salatası yapcaklarmış msj attılar ben ne yesem ki ya

canım öğle protein yediysen akşam patates salatasından ye ama bir küçük patatesle olacak kadarını yanında yoğurt ye salata ye bitti. biber varsa ocakta közleyebilirsin domates te aynı şekilde hatta abart birde patlıcan... yine işi patlıcana getirdim yahu nedir benim bu patlıcan sevdam neyseki akşama taze fasülyem var yoksa sana yazdığımı yapıverirdim :)

yeni yeni kurallarımız oldu mesela ben menülere yorum yapmaktayım. günlük msj yazma sınırımız var artık 5 mesaj yazılacak. menü yazılacak. spor su........ filan filan

tabi birde ben babamı kaybettim

biliyorum Canim o zaman ben buradaydim konuştuk seninle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…