Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

aynen öyle dün dünde kaldı boşvermek lazım
yoksa yaşamak çekilmez bir hal alır:)
bu arada şube yasta resmen herkes çıkma ızne boşver dıyo
tabı enayı yok burda baska her işe koşturan
ohh sefam olsu arasınlar biraz beni
yoklugumda darma duman olsunlar:)

Neslihan mutluya katiliyorummm nere gidiyosun sen
sensiz birinci takim olmaz
sensiz biz takim olmayiz kal orda

aynen mutlunun dedigi gibi hepimiz insaniz inislerimiz olcak cikislarimiz olcak

seviyoruz seni neslim

ay insallah o günler cabuk gelsin benim için bunaldim esram
sen simdik istikamet nere bidaha saysana canim

onlar beter olsunda biz napcaz be esram sensiz motivasyonumuzun hali nolur

geri geldiginde 62leri görmüs bi cigdem olurmuyum ki

bak asiri yemek yeme sende bogazindan gecen her lokma icin gercekten acmiyim yoksa keyfi mi yiyorum diye kendine sor
almasi bele$te vermesi cok zor

kızlar istersiniz kaptanınızı değiştirebilirsiniz,çokk üzgünümm

yok öyle malesef sen kaptan sın yani gemiyi batmadan terk edemezsin hatta batsa bile terk edemezsin yani üzgünüm bir yere gidemezsin.hem gitmek istedin diyelim kimse senin yerine geçmez bir sor bakalım senin yerine kaptan olmak isteyen varmı.biz kilo aldığımızda yada kilo bildirmediğimizde sen bizi takımdan gönderdin mi.sema ve elif diskalifiye olur diye izinli yazdın .şu duran kadın eylemine bende varım.BİR YERE GİDEMEZSİN .ne yedin bakam sen bu gün.seni takım olarak takibe alıyoz bu hafta seni sıkıştıracaz haberin olsun

hadi bakam herkes 1 büyük bardak su içsin yeşil çay üstüne mis gibi oh.hadi ne duruyorsunuz oturmayın bakıyım

esram seni arayacak olanlar sadece şubedekiler değil bilesinçok özletme kendini,bol bol eğlen,güneşin denizin tadını çıkar,full enerjiyle dön vede öyle kal canım,şimdiden iyi tatiller
Neslihan mutluya katiliyorummm nere gidiyosun sen
sensiz birinci takim olmaz
sensiz biz takim olmayiz kal orda

aynen mutlunun dedigi gibi hepimiz insaniz inislerimiz olcak cikislarimiz olcak

seviyoruz seni neslim

:18::18::18:

bende sizi çok seviyorum,hepinizin yeri çok ayrı bende

ama işte takımın sorumluluğu çok fazla,bide bu hafta benim yüzümden takım ortalaması düştübu beni inan çok üzdü,kendi kendime dedim ne biçim kaptansın sen,ya kendine gel yada terket burayı,tabi burayı kolay kolay bırakamam ama kimseninde hakkını yemek istemiyorum canım:26::26 yüzden bu hafta son kez şans veriyorum kendime,bidaha eksi bildirim yapmak yok

özlemcim canımsın yaasöylediklerinle çok mutlu ettin beni,evet ben kimseye kıyamıyorumama kendime gelince biraz acımasız olmam lazım,hımm beni takibe alın anacımm yaa:18::18:

şeyyy bugün nemi yedimm:26:

sabah : 2 minik muffin (kendim yaptım üzümlü)
öğle: tavuk,2 kaşık bulgur pilavı ve ayran
ara: dondurma (son kez yiyeyim dediydim)
akşam: evde tavuğum var dünden yaptım ama ben bol salata ve yoğurt düşünüyorum

hadi bakam herkes 1 büyük bardak su içsin yeşil çay üstüne mis gibi oh.hadi ne duruyorsunuz oturmayın bakıyım

ben 2 litre suyumu ve 1büyük kupa yeşil çayımı bitirdim bilee

Kuzum ben şuan itibariyle hazır paket içeçekten vazgeçtimm

yapp ben daha çok yaparımm kiii hııh

Haklisin guzelim ama ekmekleri kesince benim seker dengem sasiyor simdilik iyiyim devam edeyim listede ne verirlerse uyacagim ben gercekten zor veriyorum

Çok teşekkür ederim güzelim sonunda veriyorum... ekmek gerçekten yenmeli aynen dediği gibi birşeye saldirmiyorsun

toparlanıyorum kuzum benim size örnek olmam lazım,kaptan olarak,hergün menü ve sporlarımı yazıcam,burdan uzaklaşmak yok,haftaya dereceyle bomba gibi dönücem inş.

Menügüzel olmuş ... bende neslinin eski menü lerini görmek istiyorum
hımm ben onu bilmiodumm ozaman edacımdan özür dilerim ben ekmeğe biraz takığımmmda

Çidommmm tebrik ederimm kuzummm süpersinnn yaaa

Çok karbonhidrat alıyorsun özellikle sabah mühim muffinle başlama güzelim takımdan ayrılma kısmını duymamış olayım daha 2014 anneleri olacak

msj 1

günaydın hanımlar , mutlu bir hafta sonu diliyorum ..

Kaptanım sensiz bir 1. takım düşünemiyorum , aklından dahi geçirme , herkesin kendini bıraktığı dönemler olabilir ...bizi bırakırsan daha kötü olursun . seninle mutluyuz biz yoksa dağılırız ..

en kısa sürede toparlayacağına eminim , hem tatil dönüşü olur böyle bırakmalar , önümüzdeki maçlara bakacağız ..

7. olmuşuz , ama diğer takımlara da baktım bizden çok farklı değil sonuçları , belki sayıları az ondan ortalamaları yüksek çıkmış olabilir ..
yaz dönemi herkes tatile gidiyor , ramazan gelecek , eskisi gibi diyete ve spora ağırlık veremeyebilirler ...en azından bu sürede birbirimize destek oluruz ve kilo almayız ..

pazartesi görüşürüz ...mutlu kalın ve gülümseyin ..

noisim-güncumapztsalıçrşprş
1-t-n+
2-garden-
3-tatlıkedi+
4-tasan+
5-mlkfth-
6-crystallife-
7-tgdg+
8-spirochet+
9-mutlu+
10-
11-
başardım galiba liste yapamayı

noisim-güncumapztsalıçrşprş
1-t-n+

2-garden-

3-tatlıkedi+

4-tasan+

5-mlkfth-

6-crystallife-

7-tgdg+

8-spirochet+

9-mutlu+

10-

11-

beyendinizmi kızlar nasıl olmuş güzelmi uğraşa uğraşa buldum nihayet

şu saate kadar 0 kaçamak yaptım millet inşallah bu saatten sonrada yapmam bugün ne yedim ,

sabah:yarım simit ve az peynir bol yeşillik

ara:1 elma

öğlen;bezelye ve 2kaşıkpilav

ara;keten tohumlu yoğurt

ara;10 tane fındık

akşam;çorba ve haşlanmış et

3 litre su ve 3bardak yeşil çay ve yarım saat yürüyüş

Selamlar kızlarr, hayırlı günler hepimizee

Geçmiş kandillerimiz mubarek olsun hepimizin..

Ben hemencik patron gelmeden yediklerimi yazayım

cuma
sabh
kepekli simit
çay
öğlen
domates peynirli sandivç
ayran
akşam
3-4 taze fasülye
2-3kaşık börülce
2kaşık makarna
salata

meyve
türk kahvesi
2lt su,2fincan yeşil çay

cmt
sabah
3dilim ekmek
peynir
zeytin
sucuk
yeşillik
domates
çay

türk kahvesi
1 bar çikolata

meyve (öğlen yemeği)

akşam
1tane fırında enfes çipura
bol salata
1 bardak kola

su içtim ama miktarını bilmiyorum:44: yeşil çay yok maalesef:44:

pazar
sabh
simit
peynir
1tane yumurta
4tane sucuk
bol yeşilllik
domates
çay

türk kahvesi
2bar çikolata

meyve

akşam
6 tane minik zeytinyaglı dolma (3 normal boy)
yogurt
1 minicik bardak gazoz

meyveli soda

su nekadar içtim bilmiyorum :44: yeşil çay gene yok :44:

haftasonu oldugu için suyu biraz ihmal ettim şişemde yoktu yanımda gene içtim ama ne kadar oldugu konusunda bi fikrim yok
yeşilçayıda içemedim çünkü hem evde değildim hemde inanılmaz ötesi sıcaktı spor amaçlı yürüyüş yapamadım ama öle çok gezdim ki spor yapcak zaman kalmadı

buarada sabah 62.8 gördüm inşallah böle devam eder ya cumaya kadar birazda sıkılaşsam daha iyi olcak :44:

Son düzenleme:
buarada neslicim ben sana pztden itibaren protein agırlı yapalım die söz verdim fakat bu işe gelip bi kepekli simit hüpletince aklıma geldi

bundan itibaren başlasam olur mu kepekli simit yenir mi ki protein agırlıklıda :44::44:

günaydın kızçeler hepinize

musmutlu bi hafta olsun hepimiz içinnihayet ben eski irademe döndüm,haftasonu diyet açısından fena değildi,hatta cumartesi pazar tartıd eksi bile gördüm,ama dün bağ evindeydik akşama kadar haliyle çok su içemedim ve ödemim var,bugün eminim gider bol suyla

mutlumm ben sabah yulaf kepekli tostumla başladım güne,sen simiti hüpletmişin artık olan olmuş günün geri kalanını proteine ayır olmamı

özlemcim tablo içinde ellerine sağlık,çok güzel olmuş,artılarla dolsun inş.

ohh iyi hadi kendine gelmene çok sevindimmmmm

simit hüplettim ama kepekliydi neyse öğleden itibaren protein ağırlıklı gidiyorumm artık ohh iyi hadi bu hafta bana iş çıktı sabah akşam ne yicem die düşünürüm artık

günaydın kızlar,

çok güzel bir hafta sonu geçirdim yaa... hafta sonu alanyaya gittim. bol bol yürüdüm. hatta cmrt gecesi bir yürüdük sahilde spor yaptık püfff müthişti. pazarda sudan çıkmadım yemekler konusunda da irademi bozmadım. eşimin yeğenine gittim. bana börek yapmışlardı kahvaltı dahil yemedim size cmrt pazar menülerimi yazayım fazla yememek için az yedim sofralara oturmaktan kaçtım azı var çoğu yok :)

cmrt sabah: peynir, yumurta, 2 dilim kepek ekmeği, 1 kaşık reçel yeşillik

ara: yok

öğle: ne yazıkki dışardaydık çıtır tavıklardan aldık dışını soydum. 3 parça tavık 1 coreslaw salatası

ara: kiraz

akşam: közde patlıcan bol pişmiş domates biber 2 dilim kepek ekmek ayran

pazar sabah: peynir, 5 adet zeytin, salata 3 dilim kepek ekmeği

ara: algidanın sade maraş kap dondurması

öğle: közde patlıcan domates yeşil,kırmızı biber 2 dilim çavdar ekmeği

akşam: haşlanmış mısır

öğünler geç kalktığımız için kaydı. akşam da otobüsteydim dönerken abartmayayım diye mısır yedim bol bol su içtim 2 günde de suyum 3 lt yi geçti alanya yanıyordu...

müthiş menü

meyveli sodaların çoğunda da gereksiz extra şeker var kızlarrrr... bu arada güzel menüler olmuş. meyveleri de normal ölçülerde tükettiysen çok güzel sabah ağırlıklı menüler olmuş :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…