Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

:KK1:haklısın edacım,burdan kopmak hiçbir zaman yaramıyo bana:KK34:

sen diyetisyen menülerini diyosun sanırım,aslında tekrar başlayabilirim ona,hem sıkılmadan yapıyodum onu,herşeyden yiyerek,zaten şu sağlıklı beslenmeyi bi öğrenebilsek sorun kalmayacakta :26::26:işte bi yerde film kopuyo:KK53:

evet diyetisyen menüleri çok güzeldi sende iyi yaptın birde onunla iyi verdin... filmi koparma olmayacak mı gitgellerimiz olacak ama yeni kuralları neden getirdiler sence burası yarışma yarışın daha hızlı verin diye ben bile kendimi hafif kovulur hissettim :) bizde dediklerini yapalım güzelim burda bir güzel zayıflayalım sonrasında hep beraber 2014 anneleri grubu yapalım sonrada buraya geri döneriz :)))

ara ogun yap sende findik ceviz falanla, ac beklemek iyi degil cünkü,
bende sana yorum yapayim dedim :KK1: sen herkese yapiyosun masallah sabirla :nazar:

yok sandvic buyuk degildi bi bucuk karis kadardi icinde haslanmis tavuk domates yesillik hardal vardi.
ama yaninda yedigim sey tuzluydu iste onu yemeseydim simdiye vucudum su tutmuyor olcakti :KK5:
dünki içtigim su 3 litreyi gecti isteyerek yapmadim cok acayip susadim yaniyor buralar valla :KK53:

galiba bazen kopuyor neslim :KK53:
kaçamakta yapmicaksak olmazki yaa abartmadan arada bi kaçamaklarimiz olmali yani :KK52:

ellerimin titreme sinyalini alınca hemen gittim yemeğe :KK70: evet yanımda fındık var kaç gündür iş yerine getirip götürüyorum aman biraz zorla aman biraz dur diye kontrol ediyorum kendimi benim listeme yazmamış çünkü bu hafta :KK43:

ooo güzel sandviç haşlanmış tavuk süper ayrıca sosların içerisinde kalorisi en düşük hardal bende mayonez ketçap yerine çok canım isterse onu kullanıyorum. tabi şu anda hiç bir ekstrayı istemiyorum vermem lazım benim bu kiloları yaaaaaaa:KK52:

ellerimin titreme sinyalini alınca hemen gittim yemeğe :KK70: evet yanımda fındık var kaç gündür iş yerine getirip götürüyorum aman biraz zorla aman biraz dur diye kontrol ediyorum kendimi benim listeme yazmamış çünkü bu hafta :KK43:

ooo güzel sandviç haşlanmış tavuk süper ayrıca sosların içerisinde kalorisi en düşük hardal bende mayonez ketçap yerine çok canım isterse onu kullanıyorum. tabi şu anda hiç bir ekstrayı istemiyorum vermem lazım benim bu kiloları yaaaaaaa:KK52:

aa listeyle mi yapiyorsun :KK50:
haftaya söyle ozaman mutlaka yazsin böyle acikmaklada olmaz iyi degil.

zamaninda bi diyetisyene gitmistim (bi ara 77 kilolari görmüstüm resmen :KK53:)
O diyetisyen bana demisti salatalari hardalla sosla ye diye. En hafif sos oymus gercektende.. mesela 2 kasik yogurda 1 tatli kasigi hardal koy mis gibi sos oluyor. Semiz otunu genelde oyle yerim :KK56: havuc salatasinada yakisiyor :KK34:

Eki Görüntüle 739699

şimdi kızçeler kararsız nesli bu sefer farklı bi renkle karşınızda:KK52:,şimdi deyin bakalım bu nasıl,aslında tam olarak benim istediğim böle bişi gibi:26::26:

kız bende hep elimde bu renk ile kuaföre gidiyorum beni yine sarıya çeviriyorlar sonra onunki ışıktan öyle filan. yok alt rengi tutturamadık filan diyorlar geçiyorlar...

selamlar kızlarrr :KK3:

Dünki menümü yazayım ilk sonra anlatcaklarım var

sabah
1kaşarlı poğaça
1fincan yeşil çay

öğlen
3 minik köfte 2patates ama bunlar 1 kaşıga sıgıcak kadar
1 tane zeytinyaglı minik dolma
yogurtlu semiz
yogurtlu biber

akşam
bol salata
1tane ton balıgı
1dilim ekmek

3 çay kaşığı nutella
3dilim karpuz
1bardak ıce tea

2,5lt su,2bardak yeşil çay,1saat spor

evet arkadaşlar ben gene agzımı tutamadım nutellayı yedim buarada öğle yemeklerim çok gözükmesin çünkü burda yediğimiz yer bi küçük tabaga 4 çeşit yemek alınıyor öle yer kaşık kaşık alıyoruz yani hepsi küçük porsiyonlar oluyor neyse onuda geçtim uzun zamandır ilk defa yürüyüş yaptım hareketler yaptım hemde aralıksız 1 saat yürüyüşe gitmeden önce yemek yedim saat 7bçk gibi 64.1 çıktım yürüyüşten döndüm 65.1 çıktım yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30:

menün çok güzel olmuş güzelim yanlız ice tea içerisinde fruktoz şurubu var yüklü karbonhidrat karpuz yine fruktoz karbonhidrat büyüklüğü avuç içini geçmediyse ok sonra nutellada karbonhidrat sabahta poğaça var hemde kaşarlı bunları düzeltmemiz lazımmmmmm:KK20:

helede bizim gibi ömür boyu diyet yapmaya mahkum olanlar için kaçamak kaçınılmaz çiğdemimm:KK1::KK1:ama işte bunu yapıp unutmak lazım,arkasından tekrarlamamak lazım,ben bi başladım kaçamaklara hala devam ediyorum:KK22::KK22:

:26::26:esram 3 günmü oldu canım,benim en fazla 6 gün gecikmişliğim var:KK1:sıkıntı yaptıkça gelmiyo,relaks ol biraz:KK16:

kız ne kaçamağı al eline bardağını dik kafaya koy suyu iç ne kaçamağı yahu yapma güzelimmmmmmm:KK19:

msj 3

Buarada regliyim bide akşam oldugu için genelde 1 kilo fazla çıkıorum ama beni sinir eden nası yürüyüşte kilo aldım ya ben yürürken bişey mi yedim acaba farkında olmadan delircemm yakında hee tartıya 63 görmek için çıktım 65 gördümm şoklarıma şok geldi:KK37::KK37::KK37::KK37:

tatlım demekki az ve sağlıksız besleniyorsun eğer az besleniyorsan ve lif ağırlıklı değilse sen spor yapınca vücut sinyal vermiştir depola herşeyi zorlanıyoruz diye merak etme düzenli hale geçersen alışır vücudun ilk tepkisidir bu

iste bu harikaaaaaaaaaa :KK16:
kesinlikle denemelisin neslim eminim cok hos olur sana :KK9:

yaa benimde bu daha çok içime sindi,diğeri çok iddaalı :KK23:inş.haftasonu bi aksilip olmazsa yaptırıcam,tabi kuaförüm tutturabilirse:KK51:
evet diyetisyen menüleri çok güzeldi sende iyi yaptın birde onunla iyi verdin... filmi koparma olmayacak mı gitgellerimiz olacak ama yeni kuralları neden getirdiler sence burası yarışma yarışın daha hızlı verin diye ben bile kendimi hafif kovulur hissettim :) bizde dediklerini yapalım güzelim burda bir güzel zayıflayalım sonrasında hep beraber 2014 anneleri grubu yapalım sonrada buraya geri döneriz :)))

ahh edacım takım içi kuralları ben belirledim bide:KK53::KK53:eski halime dönmem lazım bi an önce,yarın benim için yepyeni bi başlangıç olucak inş:KK34: 2014 anneleri grubu kulağa çok hoş geliyo:KK49::KK49:

O diyetisyen bana demisti salatalari hardalla sosla ye diye. En hafif sos oymus gercektende.. mesela 2 kasik yogurda 1 tatli kasigi hardal koy mis gibi sos oluyor. Semiz otunu genelde oyle yerim :KK56: havuc salatasinada yakisiyor :KK34:

şu hardallı sossu bende bi deneyim çiğdemimm:KK56::KK56:
kız bende hep elimde bu renk ile kuaföre gidiyorum beni yine sarıya çeviriyorlar sonra onunki ışıktan öyle filan. yok alt rengi tutturamadık filan diyorlar geçiyorlar...

bende gideyim bakalım ne diyecek:KK1::KK1:

diyetisyenim şu diyetkolik sitesi :)) ama msj atarım ona ilk hafta çok güzeldi fındık vardı bende gittim depolar gibi baya aldım bu hafta değiştirdi reçeller koydu kahvaltıya neyse nasılsa haftaya değiştirir listeyi onda da yoksa yazarım :)

ayyy bak havuç salatasına çok iyi gider denemeliyimmmmmm:KK56:

yaa benimde bu daha çok içime sindi,diğeri çok iddaalı :KK23:inş.haftasonu bi aksilip olmazsa yaptırıcam,tabi kuaförüm tutturabilirse:KK51:

ahh edacım takım içi kuralları ben belirledim bide:KK53::KK53:eski halime dönmem lazım bi an önce,yarın benim için yepyeni bi başlangıç olucak inş:KK34: 2014 anneleri grubu kulağa çok hoş geliyo:KK49::KK49:

şu hardallı sossu bende bi deneyim çiğdemimm:KK56::KK56:

bende gideyim bakalım ne diyecek:KK1::KK1:

güzelim balyaj yada gölge ne atacak olursa çok bekletme çok açık istemiyorum diye sık sık uyar :))) altına düz boya yaparsa olabildiğince koyu git de ayrıca bence bu saç tarzı için balyaj değil de daha ince gölgeden yanayım ben :KK3:

inşallah 2014 anneleri oluruz bizzz yaa cuma günü bizimkini doktora götürüyorum ay inşallah olur... bu arada yazı okudum spermin yumurtaya girmesi 20 dk filan alıyormuş. onun için çok kıpırdamamanı öneririm henüz işe yaramadı ama ayaklarını duvara dikip beklemek gerekiyor belinin altında yastıkla...

güzelim balyaj yada gölge ne atacak olursa çok bekletme çok açık istemiyorum diye sık sık uyar :))) altına düz boya yaparsa olabildiğince koyu git de ayrıca bence bu saç tarzı için balyaj değil de daha ince gölgeden yanayım ben :KK3:

inşallah 2014 anneleri oluruz bizzz yaa cuma günü bizimkini doktora götürüyorum ay inşallah olur... bu arada yazı okudum spermin yumurtaya girmesi 20 dk filan alıyormuş. onun için çok kıpırdamamanı öneririm henüz işe yaramadı ama ayaklarını duvara dikip beklemek gerekiyor belinin altında yastıkla...

hımm koyu renk üstüne ince gölge tamamdır canımm:KK16::KK16:

edacım bende 2 aydır bu dediğini yapıyorum:KK17:,geçen ay işe yaramadı,şimdi tekrar başladık çalışmalara,:KK23:yastık koyunca beklemesi daha kolay,öbür türlü eziyet yaa:KK53::KK53: inş.Rabbim hiçbirimizi çok bekletmez canım:KK49::KK49:

Günaydin kizlarrr :KK16::KK16::KK16:

herkes bugünü protein günü yapiyor bende mi yapsam ne ?
Ama hakkaten özlemin sordugu gibi ara ögünlerde ne yiyebiliriz arkadaslar?

Dünkü menüm:

Sabah: 1 dilim karpuz + 1 kk peynir
Ara: 1 elma
Öglen: 1 sandvic + 1 tuzlu simite benzeyen bisey sonucta hamur ucuydu :KK50:
Ara: 1 meyveli yogurt
Aksam: 1 tabak (2 kepçe) arpa sehriye corbasi + karpuz + marul salatasi
Ara: 1 avuç findik

Bu sabah kahvaltim

2 etimek
1 porsiyon sürme peynir
1 domates + salatalik
Roka + maydanoz
3 zeytin

Ara için ya armut ya elmam var, veya ikiside olabilir açligima bagli :KK23:

evet canim iyi dusmussun sen masallah :KK34:
hergün tartilmiyor musun?
Biliyomusun benimde evlendikten sonra dönüsüm 68lerden oldu
4 kilosu gitti haldi 7 kilo iste 58i görmek istiyorum hatta senin gibi bonus birakmak istiyorum kendime 55lere inerek ama o son 3 kilo zor olur kesin :KK1:
aman suan saglikli beslenmeye bakiyorum vermisim vermemisim umrumda degil stresli degilim canim :KK53:
yok canım ya her gün tartılmıyorum bi cuma sabahları kahvaltı sonrası bide haftaiçi herhangi bi gün noolmuş acaba diye merak ederek :) ayy yaa 55 olsak ne harika olur ama :) sonra yağlar gittikten sonra spora kuvvet kas da yaptıkmı üstüne daha ne :) evlennce insan hakkatende alıyo kilo iyiki erken farketmişiz yoksa bayaa bi yolu vardı.. :KK43: 58 e insek o bonusu yavaş yavaş versekte sıkıntı olmaz keyifle diyet yaparız işte bi stres sıkıntı olmadan :KK70:

bak sabit kalıyorsan yemeyi azaltmayı düşünme ara öğünlere ayırıp daha sağlıklı hale getir öğünleri... wc ye çıkma durumun nasıl?
edacım vc ye diyet yaptığım zamanlarda çıkmaya yetişemiyorum nerdeyse günümün 4de 2si wc de geçiyo.. şuan 1.5 lt suyum bitmiş durumda ama içtiğim suyu geri iade ediyorum bide acaba ziyan mı oluyo diye üzülmüyo değilim hani :S bakalım yarın ne olacak heyecanla bekliyorum yarın sabahı.. proteinim çok güel gidiyo şu anda.. az önce 1 haşlanmış yumurta 1lt sürahide ayran içtim az tuzlu ve doydum başkada bişey yiyecek yerim kalmadı :) akşama artık tavukun butunu yeme hayalim :) boyuna çay yeşil çay su içtim bugün bide türk kahvesi.. :)

hardal metebolizma hızlandırıyor tadını beyenmiyorum ama günde 1 kaşık yiyorum

benim küçük sıpa 2.5 yaşında benle çatır çatır kavga ediyor pepenin bütün şarkılarını ezbere biliyor çenesi düşük hiç susmuyo ama çişini söylemiyo kafayı yiyecem 2 gündür

yok canım ya her gün tartılmıyorum bi cuma sabahları kahvaltı sonrası bide haftaiçi herhangi bi gün noolmuş acaba diye merak ederek :) ayy yaa 55 olsak ne harika olur ama :) sonra yağlar gittikten sonra spora kuvvet kas da yaptıkmı üstüne daha ne :) evlennce insan hakkatende alıyo kilo iyiki erken farketmişiz yoksa bayaa bi yolu vardı.. :KK43: 58 e insek o bonusu yavaş yavaş versekte sıkıntı olmaz keyifle diyet yaparız işte bi stres sıkıntı olmadan :KK70:

edacım vc ye diyet yaptığım zamanlarda çıkmaya yetişemiyorum nerdeyse günümün 4de 2si wc de geçiyo.. şuan 1.5 lt suyum bitmiş durumda ama içtiğim suyu geri iade ediyorum bide acaba ziyan mı oluyo diye üzülmüyo değilim hani :S bakalım yarın ne olacak heyecanla bekliyorum yarın sabahı.. proteinim çok güel gidiyo şu anda.. az önce 1 haşlanmış yumurta 1lt sürahide ayran içtim az tuzlu ve doydum başkada bişey yiyecek yerim kalmadı :) akşama artık tavukun butunu yeme hayalim :) boyuna çay yeşil çay su içtim bugün bide türk kahvesi.. :)

güzelim anladığın kadarıyla 4 de 2 si küçük tuv. için wc de geçiyor. ama bu suyun vücutta çok gezmemesi demek yada hücrelerin suya ihtiyacı olmaması demek vücut suya neden ihtiyaç duyar kullanmak için en çokta yağları yakarken su lazım demekki yakmıyor. yani bizim spor yapmamız lazım wc ye gittiğinde bile zıpla ortalıkta dolaş filan biraz enerji harca ki vücut suyu kullansın ayrıca büyük wc yi sorayım birde eğer o da yoksa lifli beslenmiyorsundur bağırsakları bile tembelleştirmişsindir. bende bitirdim aynen 1.5 lt suyu sabahtan beri 1 kez gittim wc ye ha bir tane de yeşil çay içtiydim. ayrıca ayranı tuzsuzzzz iç ne tuzu o öyle eğer kullanıyorsanız da deniz tuzu kullanın daha iyiymiş hastanede duyduydum :) hamilelere doktor önermiş şişmesinler diye...

mutlumm:KK1::KK1:sen beni güldürdün allaht a seni güldürsün emi:KK16::KK16:

şimdi canım şöle bi durum var bi kere akşamları tabiki fazla çıkıyoruz,mesela benim 2 kg ya yakın fazlam olur:KK53::KK53:ama bu 1 kg spor öncesi sonrasıysa yürürken vücut şişmiş olabilir,hani alışkında değil ya:KK23::KK23:yada kas yapmış olabilirsin bence takılma buna devam et yürüyüşlere:KK34::KK34:

Aminn kuzumm aminnnn :KK1: :KK16: peki napmam gerek lazım acep bu durumda

Eki Görüntüle 739699

şimdi kızçeler kararsız nesli bu sefer farklı bi renkle karşınızda:KK52:,şimdi deyin bakalım bu nasıl,aslında tam olarak benim istediğim böle bişi gibi:26::26:

nesli bu renk çok güzell ben hülya avşarı sevmem aslında ama renk çok iyi koyu üstüne balyaj yaptır bencede :KK34:

ben hardal hiç sevemiyorum ya tadı hiç hoşuma gitmiyor nasıl yiyorsunuz :26:

menün çok güzel olmuş güzelim yanlız ice tea içerisinde fruktoz şurubu var yüklü karbonhidrat karpuz yine fruktoz karbonhidrat büyüklüğü avuç içini geçmediyse ok sonra nutellada karbonhidrat sabahta poğaça var hemde kaşarlı bunları düzeltmemiz lazımmmmmm:KK20:

evet aslında en başta sabahtan başlamak gerek 2gündür nası bi uykum varsa çok zor uyanıyorum apar topar çıkıyorum evden geç kalmamak için aç kalmamak içinde pogaça aldım uzun zamandır yapmıyodum bunu dün ve bgn yaptım maalesef ama çok vicdanım sızladı :KK17::KK17::KK17:
ıce teaye gelince yürüyüşten geldik içim yanmış yanmış bi baktım evde soğuk su yok ıce teanınde içi buzlu buzlu yok dedim içmicem sıcak suyu içtim sonra nası oldu anlamadım bi baktım içivermişim öle bi bardak gene utanıyorum:KK17::KK17::KK17:
nutella 3çay kaşıgı oda gözüme gözüme baktı yemekten sonra nası erimiş bide dayanamadım :KK17::KK17::KK17:
karpuz için itiraf ediyom elim kadar 3 tane yedim:KK17::KK17::KK17:

ama bgnki tek kaçamagım sabah yediğim poğaça olcak söz veriyorum :KK34:

tatlım demekki az ve sağlıksız besleniyorsun eğer az besleniyorsan ve lif ağırlıklı değilse sen spor yapınca vücut sinyal vermiştir depola herşeyi zorlanıyoruz diye merak etme düzenli hale geçersen alışır vücudun ilk tepkisidir bu

lif agırlıklı dediğin sebzeler fln olmuyor mu :26: aslında yiyorum ama neyse bgnden itibaren hergün 1 saat bu yürüyüşleri yapmaya çalışcan kısmet olursa :KK34:

diyetisyenim şu diyetkolik sitesi :)) ama msj atarım ona ilk hafta çok güzeldi fındık vardı bende gittim depolar gibi baya aldım bu hafta değiştirdi reçeller koydu kahvaltıya neyse nasılsa haftaya değiştirir listeyi onda da yoksa yazarım :)

ayyy bak havuç salatasına çok iyi gider denemeliyimmmmmm:KK56:

aa 2 gündür kk çıkıyo o diyetkolik hatta dün kayır oldum bende ama üye olmadım değişik biyer nasıl memnunmusun kaç gündür yapıyosun? bende düşünmedim değil onu ya :KK34:

Son düzenleme:
güzelim anladığın kadarıyla 4 de 2 si küçük tuv. için wc de geçiyor. ama bu suyun vücutta çok gezmemesi demek yada hücrelerin suya ihtiyacı olmaması demek vücut suya neden ihtiyaç duyar kullanmak için en çokta yağları yakarken su lazım demekki yakmıyor. yani bizim spor yapmamız lazım wc ye gittiğinde bile zıpla ortalıkta dolaş filan biraz enerji harca ki vücut suyu kullansın ayrıca büyük wc yi sorayım birde eğer o da yoksa lifli beslenmiyorsundur bağırsakları bile tembelleştirmişsindir. bende bitirdim aynen 1.5 lt suyu sabahtan beri 1 kez gittim wc ye ha bir tane de yeşil çay içtiydim. ayrıca ayranı tuzsuzzzz iç ne tuzu o öyle eğer kullanıyorsanız da deniz tuzu kullanın daha iyiymiş hastanede duyduydum :) hamilelere doktor önermiş şişmesinler diye...
canım sporu şu aralar çok boşladım ya bu hafta elle tutulur 120 dkm var başkada yok :KK43: evett yaa büyükde 2 günde bir yada her gün 1 kez bazen 3 güne uzadığı da oluyo anlamak zor :S 1 kez mi gittinnn :O oooo çok az değil mi? spor yaptığımda çok enerji sarfettiğimde bile 1.5 lt su içince en az 5 kez giderim ben ki.. kendimden şüphe etmeye başladım şu anda :S neden boyle oluyo bende yaa hastamıyım bişey mi olcak bana Aman Allah'ım ölüyormuyummm :S :KK43: :.(((( oturup ağlayasım geldi walla edacım yaa korktum şimdi ben niye bole ki bende :KK43:

X