Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

msj 5

arkadaşım geçmiş olsun , eklem yerindeki yaranın kapanması her zaman zor oluyor ..
benim içinde akşamları zor geçiyor , gündüz yine insan dikkat ediyor ama evde geçen saatler dolaptan uzak durmak için mücadele ile dolu..çok fazla abur cubur yemiyorum ama tatlı krizleri olunca dondurma yiyorum ...

msj 6

arkadaşlar ben çıkıyorum , gidip yıkanan çamaşırları asayım , sonra da yemek yapacağım ..akşam görüşürüz byyy..

msj 3

ben de beyaz tenliyim ama kaşım , saçım koyu kahve ..sarıya bir türlü cesaret edemiyorum nasıl durur diye ..uzun süre çikolata kahve kullandım . geçen boyamada kızıl kahve yaptık ..

güzelim bende kapkara birşeydim saç kaş göz hep kahveydi. tenim fazla koyu değildir tam beyazda değilim :) ama sarı yaptığımdan beri apaçık birşey oldum kaşlarımı da açtım. bazen lens de takıyorum yeşil/mavi... imitasyon eda diyorum hatta kendime ben seviyorum sarıyı bana hiç yakışmayacağını yıllarca söylediler. çatlak bir kuaförüm beni sarı yaptı o günden beri koyulaştırsam desem bile başka kuaförlerde pek yeltenmiyor... denemeden farkedilmeyecek bir renk bence...

öğünlerini hafif hafif geçiştir ara öğünleri de karbonhidrat yap böyle ne olacak bu menü elle tutulur yanı yok bunun çok kızdım sana hem su yok hem denge yok güzelim yemek vakti normal ye ara öğünleri meyve kuru meyve süt yoğurt ayran gibi şeylerle geçiştir... bak miktar olarak abartmamışsın ama sağlıksız bir menü

seni gözetime alacağım diğer menülerde denge istiyorum ayrıca suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu görmek istiyorum yanında 2 lt yazan

benimde akşamlarım zor geçiyor ama kocamın sayesinde evde salatalıkta bitti evde inmeyip bugün yürüyeyim bari salatalık stoğu yapayım eve tartıya çıkmaya korkuyorum da şu gece mekiklerine başlayınca karnım düz bir güven geliyor bozmayayım bari bende dondurma yemek istiyorum diyetimde de var ama her zaman light dondurma bulamıyorum algida algida duy sesiiiimiiiiii

kızz karpuzda şeker var salatalık ye koy dolaba soğuk soğuk... ayrıca donmuş çileği öneririm.

ama ama :26::26: karpuzu cok seviyodum ben yaaa :26:
nolur ki seker olsa :26: yag degil sonucta.. tamam cabuk aciktiriyor sekerin yükselmesi ama cok seviyorum
donmus cilek miiii denemem lazim valla canim istedi
donmus frambuaz yiyorumda cilegi denemedim
geçende bi arkadas donmus kiraz dedi cekirdeklerini makinayla cikarip buzluga atiyomus

esram neyle korunuyosunuz siz ayiptir sormasi
olmaz olmaz degil sen bi test yap bence 2 gün geciktiyse
haberdar et bizide

günaydın kızlarr:) herkese hayırlı ve neşeli sabahlar.. eşimi uğurladım işe kahvaltı masasını toplayıp yatakıma doğru yol alıp azcık daha uyumayı düşünüyorum.. kaç gündür böyle uyku halsizlik ama çok şükür moralim ve neşem yerinde.. dünkü yediklerimi yazıyım hemen :)
sabah; 10:30
domates salatalık
3 zeytin
2 dilim beyaz ekm
2 bardak çay
öğle; 14:00
1 kase mercimek çorba
ton balıklı yeşil salata
ara00
yarım yeşil elma
4 taze kayısı
akşam: 19:00
1 kase fasulye yemeki
1 kase yeşil salata
3 dilim tam buğday ekm.

2.5 lt su

msj 1

ne desen haklısın , kızın bana su içmem gerekiyor ama elime alamıyorum , zorla olacak bu iş ..bir ara düzenli içiyordum , sonra eve gelince vücudum su istiyordu ..bugün alışveriş yapayım , kahvaltı için , sabah evden kahvaltı yapmadan çıkınca okulda millet simit yiyor ben de atlıyorum ...hiç olmuyor ....sen beni denetle canım ...hep kendimce bahaneler üretiyorum , ben de biliyorum ..yeter ki iste , herşeyi yapabilirsin ...

günaydın kızlar,

bugün yine danışmanlık firmasından gelecekler sabah sabah hemen sizlere yazayım girmem mümkün olmuyor onlar gelince hurra işe girişiyoruz...

dün ne yedimmm

sabah: yarım susamsız simit + peynir + 2 dilim salam domates

ara: 1 kayısı kuru yetiştiremedim

öğle: 1 kaşık dolma içi 2 biber dolması kabuğu 1 pişmiş domates 1 kase yoğurt + şehriye çorba

ara: 1 yeşil elma

ara: 2 kepekli galeta

akşam 19.30 yarım susamlı simit ve peynir

akşam 21.00 salata

ara: 1 bardak süt yarım yağlı

akşamları böyle oturtacağım eşimle sadece salata yiyeceğim pek memnun değildi akşam ama napalım taaaa 9 da geliyor yaaaa

ben bayılıyorum donmuş çileğe çıkar buzluktan bi 5 dakika beklet ve ye ımmmmmmmmmmmmmm

aslında üzüm de var da ben şekeri fazla diye hep çilek atıyorum aslında kirazda iyi fikir... şeker olsa nolur yağ değilki demişsinnn olurmu hiç şekerin fazlasını da depo ediyoruz yaaaa

çok güzel bir menü eğer yatana kadar birşey yemedin ve acıkmadıysan da ayrıca

msj 2

hepinize günaydın , ben de dün yediklerimi yazayım ve okula gideyim ...

sabah 9.00

1 kase çorba

ara yok

öğlen

salata , patlıcan yemeği , 2 kaşık pilav ve 1 dilim ekm

akşam

çok yorgundum ve belim ağrıyordu , uyumuşum , uyanınca sadece çay içtim galiba ...

çok düzensiz bir menü oldu ..ancak 1 lt su içebildim ..bugün daha iyi olacağım söz ..

okuldan gelince görüşürüz , iyi bir gün geçirin

günaydınnnnnn 1 takımın en zayıf kızları hafta sonu bozduğum rejime pazartesi itibarıyla devam ediyorum sıfır kaçamak yapıyorum maşallah banabugünkü menüm

sabah;peynirli omlet 2 dilim ekmek yeşillik

öğlen;ekmeksiz tavuk döner ve ayran

akşam:çorba ve kabak yemeği

3 litre su 3 bardak yeşil çay 1 saat yürüyüş

edacım ara öğün ne yiyeyim hele bir fikir ver bana

tatlım benim gayet normal canının istemesi simitte kötü değil ama haftanın 1 günü ye yada 2 olmadı yarım ye susamsız ye nerden kısarsan o kar...

su içme konusunda bende kötüydüm bu su meselesi için ne çok uğraştım. kendime değişik değişik bardaklar aldım. gözüne güzel gelen seni çeken bardaklar al ama önerim renkli cam ve kocaman olanlardan özellikle ince uzun bardaklar... sonraaaa yeşil çay içmek için de yine sana değişik gelecek kupalardan al ama hacmi büyük olsun eh sonuçta bitki çayı olduktan sonra ne kadar içsen kar... ayrıcaaaaaaaaaaa 1.5 lt lik su taşımayı öğren. bak iş yerine 1.5 lt lik su getiriyorum. birde yarım litrelik yarım litreliğe bittikçe dolduruyorum hem yarım litreyi içmesi kolay hem 1.5 lt den günlük suyumu takip etmek kolaylaşıyor ve siteye her girdiğinde alışkanlık edin bir ara ben hep yazıyordum hadi benim için su için hadi fondip filan alışkanlık oldu siteye ne zaman baksam hemen suyumu kafaya dikiyorum.... bu siteye her girdiğinde dik kafana 1 bardak yada 1 şişe...

güzelim menün çok güzel hem lif hem protein olmuş aralarda karbonhidrat alabilirsin yani meyve :)))) karbonhidrat deyince birsürü şey geldi aklıma ama meyveeeeee işteysen tahıl barlar olabilir öğleden sonra kuru kayısı kuru üzüm ve taze meyveler... öğleyi yemeden eğer denersen tavuk döneri peçetenin arasında biraz tut yağını çeksin boşa yağ alma güzelim... birde yatmadan önceki ara öğününe süt yoğurt ekleyebilirsinnnnnnn ayrıca fazla olmamak kaydıyla menün çok güzel dondurma da yiyebilirsin ara öğünde... bana 2 top dondurma yazıyor öğleden sonra ve akşam için

oyy keşke uyanınca birde yoğurt yiyeydin aklında olsun böyle uyuyakalırsan benim başıma çok gelir hazırda ayranın varsa onu iç yat yoksa yoğurt ye hani diyetten ziyade ben bazen 9 da uyuyakalıyorum gece 1 de kalkıyorum midem kazınıyor tabi yemek istemiyorum suya dayanıyorum öyle geri uymaya çalışırsam ya açlıktan uyku tutmuyor ya zorla uyuyorum başım ağrıyor sabah. o yüzden hem su içiyorum hem yoğurt

Günaydınlar

Hepinizden çok özür dilerim bikaç gündür giremedim, haftasonum koşuşturmaca geçti nişan hazırlıkları yapıyoruzda elbise bohça işlerine girşitik sonraki günlerde erkek için kıyafet arayışları fln derken zaten tükenmişim pzt doktor işimiz oldu sevgilim için, sonra regl oldum dün baya bi kötüydüm hatta öğleden sonra izinliydim fln öle bi yogundu yani

Şimdi iyiyim çok şükür

Neslicimm ev çok önemli evden önemliside huzur inşallah gönlünüze göre biyer bulursunuz hayırlısıyla kuzum buarada sarı saç istiyosan benim naçizane fikrim yavaş yavaş dön gözünde alışır hem

Edacımm iyi bi doktor bulmana çok sevindimm inşallahh artık Rabbim hayırlısıyla bebişler nasip etsin sizlere hee buarada benim sevgilimle burç yorumumuzu yapmadın unutmadım sanmaa Ben başağım sevgilim terazi dökül bakalım astromühendiyestisyen hanım

Melekçimm geçmiş olsunn eline noldu ben biraz geri kalmışım inşallah önemli bişey yoktur

Esraaa naptın baktın mı merak ettim dogrusu inşallah hayırlısı olur, teyze yap bizi

Özlemcimm merhaba aman dolaptan uzak dur

Çidomm

Başka kim kaldı hepinizi öpüyorumm

selam kızlarr günaydın
hala regl olamadım delirecemm
durcak durcak tatılde gelıcek tatılım mahvolcakk
gecenhaftasonu cok kosturdum cok yoruldum ee streste vardı halıyle ona baglıyorum artık
hamılelık konusunu düşünmüyorum degılımdır zaten ınsallah:)

bugünlük elma diyeti yapmayı düşünüyorum detoks nıyetıne
bide benım portmantom bıtmedı hala kaç gündür onla ugrasıyoruz ev havadaa
benım daha tatıl hazırlıgı yapmam lazım evı düzene sokmam lazım vs.. çok işim var çookkk
kocamada uyuz oldum bu sabah bi dolu laf saydık bırbırımıze
bu ara sogudum sanırım ondanda,
anlayacagınız bana tatil şartt:)

çok güzel bir menü eğer yatana kadar birşey yemedin ve acıkmadıysan da ayrıca
canım ya akşam seksenleri izlerken meyve salatası yapmıştım eşimle birlikte yedik yazmayı unutmuşum ki
canım ya Allah gönlüne göre versin :) strese girdikçe geleceği varsada gelmiyor reglin.. kan tahlili yaptırsana o zaman 3 gündede çıkıyor diye biliyorum ben.

Günaydin kizlar

Kalori sayimi yapmadigm icin dün ne yedim hatirlamiyorum bile :26:

Neyse bu sabahi diyim bari

1 dilim karpuz
1 kk peynir
Maydanoz / Roka

Öglen ne yerim hiç bilmiyorum çok aciktim su an

spora gidemedim daha bu hafta insallah yarin gidicem

mutlu

esra bi test yapsana sen :26:

nesli nerelerde görünmüyor

eda çilegi denicem en yakin zamanda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…