Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

çrş

sabah
1 kellogs kraker 66kalori
adaçayı

ara
kellog kraker

öğlen
4kaşık soyalı mantı

akşam
kahvaltı yaptık
peynir, zeytin,domates, yumurta, çay
3kaşık kadarda mercimek yemeği(tadımlık)

1,5lt su, 2fincan yeşil çay

perşmbe
sabah
1dilim peynir
1dilim ekmek
çay

öğlen
3 kalık taze fasülye
yogurtlu semiz
2-3kaşık kabak salatası

ara

1kellogs kraker

akşam
4kaşık mercimek yemeği

10tane badem
meyveli soda

1,5lt su, 1fincan yeşil çay, 1fincan 5i birarada çayı

günaydınn kızlar
hayrlı cumalarr...
yagmurlu ve kapalı ir istanbul sabahı karşıladı bugün bizi..
ama içimiz cıvıl cıvıl öyle degilmi:)

kilom 83,8
edamm ortimm haydı bu hafta bırıncı olalımm...

bu arada haftaya bugün son bildirimi yapıp 2 hafta izne çıkıcam kızlarr
ve haftaya regl haftam ama şu 80 grı haftaya üstümden atmaya calısıcam 83 ile izne ayrılayım bari.

msg 3

günaydın mutlucum

canım ben yanlışmı görüyorum sen 1,1 kg mu aldın
geçen haftaki kilon 63,4 :26:

ayyy neslimm kusura bakma yaa yanlış yazmışım 63.5 hatta fotografı bile var yani kanıtım bile var ortime gönderiyorum cuma sabahları

100gr artıdayım geçen haftaya göre

Son düzenleme:
selamlar yafrular hayırlı cumalar?
nası gidiyi özledim ya ben sizi yafff...
bu hafta sonunu iple çekiyorum
inşallah bol dinlenmeli bi hafta sonu getirceğimi umut ediyorum.
veeeeeeeeeeeeeeeee bu sabah tartıda gördüğümü hemen bildireyim.
77,6
şöyle 72 ye düşem bırakıcam artıkın. tabi bebiş varsa hepten bırakırım bilginiz ola

spor programım

gecen cuma 60dk
ctesi 60 dk
pazar 90dk
pazartesi:yok
salı:45dk
çarş:yok
perş:75dk

bu hafta toplam spor:330dk

su programım:haftaiçi hergün 2lt,her aksam 1 kupa bıtlkı cayı(yesıl cay yada dogadan kayısı cayı)

totalde kayıp 1,600

yarın tümgün koşturmaca
sabah cok hafıf bı kahvaltıyla evden cıkıcam lazerım var
ordan eve gelıcem abılerım gelecek annemlerde gelir,benım portmanto ve banyo dolaplarım yapılacak abım yapacak oyuzden ctesi ve pazar ev kalabalık olacak:)
ve pazar günü reglm olacak,ctesi yürüyebılırmıyım bılmıyorum ama pazar ımkansız
haftasonum sıfır spor gecer muhtemelen oyuzden bu akşam yapabılrsem 1,5 saat yürüyüş yapıcammm

haydi kızlar canlanınnn hop hopppp

günaydın canımm
sen nıye cumadan cumaya gelıyon buraya,cuma namazı cemaati gibi..
yogunmu işlerr ugra arada kzıım haftaiçleri??
nezaman izne cıkıyosun bakimm,
bide vayy be dedım su sonucu görünce 77 nedemek yahuuu
sundan 6-7 ay oncekı sonucunla daglar kadar fark varr
ben nerdeyse yıllardır bır ılerı,ıkı gerii
delı olucumm artık yawww
neyse su tatılı bı atlatayım ramazanda kendımıe uygun bı program yapacagım

Günaydin kizlar hayirli cumalar..

64.1'im bu hafta

Geçen haftada öyleymisim sabitim yani anlayacaginiz biktimmmmmmmmmmmmmm ya cidden...

Ortim haftaya bomba gibi olmamiz lazim :26: yetti gayri bi ileri bi geri bi sabit ne bu yaa :26:

yafrum ben de şaırdım vala. iki hafta önce 78,3 falandım
geçen hafta 78,6 oldum.
almıştım yani kilo.
bu hafta vermişim iyi oldu.
ben de bi ileri bi geriyim ama işte ilk kez bu hafta doğru dürüst vermişim.
bu sabah işe gelirsen
3 tane arkadaşım vardı yanımda onların iki tanesi benim eski halimi bilmiyorlardı
onlara cep telimden fotolarımı gösterdim. bu senin ablan tezyen falan olmalı
resmen evrim geçirmişsin diyorlar. tabi bu tuhaf bi mutluluk, tuhaf bi gurur kaynağı.
üstüme giydiğimi yakıştırmak harika esracım. 3xl tan yani 46 bedenden L bedene, 40 bedene düşmek çok güzel.
darısı tüm isteyenlerin başına... biraz daha ıkınmak istiyorum ama işte arkadaşlar böyle diyorsunuz iyisin süpersin diyosunuz
verme isteği kalmıyo bende de :)

bir de benim kalçalar hala değirmen taşı gibi ya...
onlar yürüyom yürüyom erimiyorlar delircem...

bir de benim kalçalar hala değirmen taşı gibi ya...
onlar yürüyom yürüyom erimiyorlar delircem...

kalça için plates yapp kız erir ozaman
yada şöyle yatar pozısyonda ayakları yere degmeden indir kaldır ki bu bewnım nefret ettıgım bı harekettır:)o cok işer yarıyomus kalçada
olmadı duvardan duvara vur,yagları parçaladıgını duymuştum.kocakarı reçetesi gibi:)ama işe yarar belkımm:)

vayy sizde örtmen hesabı he,1 ay tatil ohhh bahcede kavun,kelek yan gel yat melek

ohh maşallah kuzumaa

nihayet özlediğimiz esramız geri döndü,valla o 1,6 kg yu ben vermiş kadar sevindim,haftaya 83 zincirinide kırarsın sen eminimm

msg 3

ayyy neslimm kusura bakma yaa yanlış yazmışım 63.5 hatta fotografı bile var yani kanıtım bile var ortime gönderiyorum cuma sabahları

100gr artıdayım geçen haftaya göre

anladım zaten mutlum

meleğimm tebrik ederim canım,valla ilk zamanlar aramızdaki kaç kg vardı şimdi maşallah sen bana yetişdin,bu gidişle geçicende

bu arada bende kırmızılar geldi,umutlar bi dahaki aya kaldı,inş.sen güzel haberler verirsin canım

bide daha sık uğra takıma,hatta günlük 5 msj yazma şartımız var,valla acımam basarım sıfırıı

günaydın çiğdemimm

ne 64 müş kuzum yaa,kurtulamadın bi türlü,bu hafta farklı şylermi denesen acaba:26:

evet kızlar seher ve özlem kaldı kg bildirmeyen,özlemden çok umutluyum bu hafta,%0,30 un üstüne çıkamamız lazım,artık eksi bildirim yapma lüksümüz yok kızlar ona göre,ne yapıp edip 200-300 de olsa o kilolar eksilecekk

haftaya 1 kılo atabılsem kırıcam şu 83 lanetını
ne bela bı rakammış yaa nezaman sınırlarında dolansam yukarı atıyo benı trambolın gibi
trambolın demısken neslim yapıyomusun sen bunu yaa
alsammı acaba dedım gecenlerde ama koşu bandı yeter dedı volkan bunu yap daha nee dedı vazgectım

diğer spor aletleri gibi oda kaderine terkedildi esram öyle salonda bi köşede bekliyo,bazen yeğenim geldiğinde halam hadi zıpzıplayım diyo,o kadar,

bencede koşu bandı yeter sana,onu zaten uzun süre yapamıyosun

günaydınlar.hayırlı cumalar.....maşallah ne güzel kilolar verilmiş..
esracım kendi sıkıntımdan atladım ama unuttum sanma canım.eşinin sınavı kazanmasına sevindim.inşallah sen de kpss yi kazanırsın.
bugün oğlumun mezuniyeti var kızlar.akşam cüppesini ütüledim.kepi falan yanına koydum..ne çabuk büyüyorlar yaa..
ayrıca iznimi yazdırdım.pazartesi bana da mesai yok:))ama tatile henüz çıkamıyoruz.çarşamba falan didimdeyim inşallah..

günaydın kızlarr; nasılsınız bakalımm ben bomba gibiyim her an enerji dolu çok şükür iyiyimm :) ayy size ne anlatıcamm yaa kayınvalidemler 1 hafta pamukkaleye tatile gittiler.. dün akşam kayınbiraderim kız arkadaşını getirdi eve.. kız benden büyük diye kayınvalidem aklıbaşında insanlar ikiside kız mesleğini yaşını almış falan diyodu.. gööya ben küçüğüm diye hep eşimi uyarmış aman oğlum kıza bişe yapma falan diye tööbe estafurullah.. ben kaç yıl çıktım eşimle ama hiç böyle bi eve atma durumu olmadıydı ayıp şeylerlede karşılaşmadıydım hiç.. kayınvalidem bu durumu duysa ne diyecek kimbilir aklıbaşında insanlar ya... komşular gördüyse diye üzülür bence insanların açıklarını bulmaktan hoşlanmazdım ama hayat insanı değiştiriyomuş bunu öğrendim Büyüdükçe!! :))) her neyse her zaman derim ve inanırım Allahh çokkk Büyükk!!

başlangıç; 67.100
geçen hafta; 65.500
bu hafta;65.300
şu 65 zincirini kıramadım bende bi ya 2 geri bi ileri off

hayrı hayır..sen büyü ama değişme.olumlu özelliklerini kimseye öfke duyarak bozma fıstık.başkalarının hataları seni mutlu etmesin.ben seni bu güzel halinle seviyorum.zamanla göreceksin,gerçekten iyiler kazanır.ya burda ya Rabbiyle başbaşa kaldığında...

ahh ablacım yaa bu yorumun şifa gibi geldi.. Allah razı olsun.. Bende seni çok sevdim Rabbim her zaman yar ve yardımcınız olsun her zaman hayırlı ve iyi kapılar açsın.. bu gece rüyamda abiciğimi gördüm beni başkalarına karşı koruyodu.. onu çok özlüyorumm çokk özlüyorummm...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…