Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

aynen aksesuarları ya yeşil yapıcam yada lıla,yada ıkısnı bırden..:)
kırmızıyı co ıstesemde yapamadım bıturlu olmuyo uyduramıyorum hıcbıyere
banyoyada dolap yaptırıyorum banyo aksesuarlarını kırmızı yapıcam bari ordan yakalıyım:)

banyoda cok asil duruyor kirmizi bence en güzel yere koyuyorsun :KK9:
mutfaktada lila ve yesil hakkaten iç açar ah ah :KK31: agiz tadiyla kullan insallah canim :KK34:

bende kaçiyorum kizlar :KK19:
yarin görüsürüz :KK3:

keske benım kocamda akşamları yemek istesee
adam delı yaa,sen yemıyosan bende yemem diyo ama laff yanı
asıl amacı sen yeterkı zayıfla ben aclıga razıyım:):)
neyse en azndan haftaiçi yemek derdsım yokk:)

ortim bende fındık yedımmm ve doydum resmen ama gözüm açç

keşke yemese bizimki ben diyet yapınca bana yedirmeye yarışa giriyor. bu bozulmuş mu bu şöyle mi böyle mi illa tadına baktıracak yahu ben tadına bakınca devamını getiriyorum ama anlamıyor adam...:KK5:

ben şimdi çok tokum hayret yani ne yedim yazayım

sabah: 1 kepekli tost + salatalık domates

ara: 6 altın çilek

öğle: fırın tavuk vardı (yine tavuk :KK43: domates biberden daha çok aldım + şehriye çorba + yoğurt

ara1: karpuz avuç içi kadar

ara2: 2 kepekli galeta

ara3: 4 kırmızı erik

akşam: zyt taze fasülye + yoğurt + 2 dilim ekmek

ara: canım çekmiyordu 2-3 kaşık yoğurt kaldı akşam yemeğinden yatmadan 1 saat önce onu yicem :KK70:

2 lt su, ayrıca akşam iş çıkışı pazara gittim uffff birde akşam trafiği hem yürüdüm hem heryere yetişeyim diye baya uğraştım 1.30 saat :KK70: spora sayalım çünkü yarım saatini hızlı yürüdüm :KK70::KK8:

ben geldim ama hekes çıkmış esra eda ve nesli kaynatmışsınız vallahi oku oku bitiremedim.dondurma börek olsada yesek ama yemiyecez dimi:KK56::KK56::KK56::KK56::KK56::KK56:

olsada yesek demeyelim yememiz gerekince bunlar her zaman oluyor...

bugün personelim dondurma almış ben diyetteyim diye maraş almışlar saolsunlar olmasssssssss olmasssss dedim :KK43:

şuankı hali böyle biraz dagınık ama kusura bakma misafir gelecektı o gün:)

alt kapakları koyu olan renge
üst kapaklarıda açık olan renge degiştiricem..
yukarda gösterdıklerıme..

bencede alt kapaklar çok kirleniyor koyu olması daha iyi üstlerde kesinlikle açık olsun geniş ferah gösteriyor... şimdi sana rengarenk birşeyler yapsan dicemde bende hep o fikirle çıkarım yola sonra koyu kahve krem karışımı birşeyler alırım o yüzden akıl vermiyorum o konuda ama bende isterdim mutfak dolaplarım altlar yeşil üstler sarı olsun ohhhh en sevdiğim renk ikilisi... banyom turkuaz olsun salonum fuşya oturma odam turuncu kahve yatak odası mor nere kaldı yahu sanırım kalmadı inşallah bir gün kısmet olur :)

tükkanı ben açıyorum ben kapıyorum :) hadi hepinize iyi geceler... inşallah bu gece hepiniz rüyanızda çok güzel şeyler görürsünüz öpüldünüzzzz

günaydın kızlar,

şu geçemediğimizi sandığımız denetimden geçmişiz artık ürünleri bim satacak :) peehhh bende azıcık rahatladık nasılsa diye benim tam gün olan çalışma planımı annem geldiği için eski düzenine çekeyim dedim ama genel müdür den red geldi iyi valla 1.5 senedir aynı maaşla çalışıyorum yahu ne zam var ne bişey sinirlerim kalktı kariyere bakayım bakalım bana iş varmı???????? :KK5:

günaydın kızlar,

şu geçemediğimizi sandığımız denetimden geçmişiz artık ürünleri bim satacak :) peehhh bende azıcık rahatladık nasılsa diye benim tam gün olan çalışma planımı annem geldiği için eski düzenine çekeyim dedim ama genel müdür den red geldi iyi valla 1.5 senedir aynı maaşla çalışıyorum yahu ne zam var ne bişey sinirlerim kalktı kariyere bakayım bakalım bana iş varmı???????? :KK5:

günaydın canımmm ne ürünü satacak bim,meyve suyumuydu??
bence kesınlıkle şu iş sag. ve güvenlıgı uzmanlıgı sertıfıkası al,mukemmel iş imkanları var
hatta karıyerden bak okadar cok ılan varkı bu sektorde alım yapan

günayydın gençlikkk
bu sabah çok keyıflı basladı maşallahhh,bikere şube sessız sakın daha ötesi yok benım için:)

dün kutlama yaptık çekırdek,fındık,karpuz,ve şarapla:)

yemek yemedık birewr kase corba ıctık sadece akşam:)
ama ben spor yapmadım dun aksam
bu aksam acısını cıkarıcam artıkk

günaydın canımmm ne ürünü satacak bim,meyve suyumuydu??
bence kesınlıkle şu iş sag. ve güvenlıgı uzmanlıgı sertıfıkası al,mukemmel iş imkanları var
hatta karıyerden bak okadar cok ılan varkı bu sektorde alım yapan

evet güzelim meyve şurubu diyelim yine konsantre içecek satacağız.

üff o belgeyi almam lazım ama tembellik ediyorum ben 1 yıldır :KK43:

Günaydin hanimlar :KK16:

bugünü cuma saniyorum yaa :KK30: halbuki daha persembe... intikamda yokki izleyek aksam :KK52:

Dünkü menüm

Sabah: 1 haslanmis yumurta + maydanoz + beyaz peynir
Ara: Keçi boynuzu
Öglen: Sirf marul salatasi + 1/2 hindi salami + browni + dondurma
Ara: yok
Aksam: 1 tabak hatta 2 kepçe yayla çorbasi + 2 kepçe sulu köfte + bol salata
Aksam yatmadanda biraz findik ve 1 tane seftali yedim..

Dün spor yoktu bugün gidicem insallah :KK76:

---

edacim hadi gözünüz aydin iyi satislar olsun :KK34:

esra cokta kacirmamissin bugün spora dayan ama yarin eksi cikmak lazim biraz :26:

günaydın hatunlar:KK3::KK3:cuma öncesi keyifler iyidir umarım

ben güne güzel başladım,her ne kadar tartı aksini iddaa etsede bozmadım moralmi,2 yımırta haşladım,o haşlanana kadar saçlarımı kıvırcık yaptım,makyajımı yaptım,renkli bişeyler giydim,ohh bee dünya varmış,kaç gündür salmıştım iyice kendimi:KK76::KK76:

bugün proteine ve suya yüklenicem,yarın ne kadar eksi çıksa kardır diye düşünüyorum:KK34::KK34:

ben güne güzel başladım,her ne kadar tartı aksini iddaa etsede bozmadım moralmi,2 yımırta haşladım,o haşlanana kadar saçlarımı kıvırcık yaptım,makyajımı yaptım,renkli bişeyler giydim,ohh bee dünya varmış,kaç gündür salmıştım iyice kendimi:KK76::KK76:

bugün proteine ve suya yüklenicem,yarın ne kadar eksi çıksa kardır diye düşünüyorum:KK34::KK34:

günaydin canim ohhh enerjini te burdan hissettim :KK1:
hep böyle ol insallah :KK16:

çidomm dün senden özendim bende sulu köfte yaptım iyimi,aslında tavuk yapıcaktım ama baktım yetişmeyecek,buzlukta kendi yaptığım köfteciklerim vardı kocişimde çok sever,hemen onu yaptım yanına çoban salata,bide renkli kapya biberlerinde soteledim üstüne yoğurt ohh mis oldu:KK56::KK56:bi ara elim ekmeğe gitti salatanın suyuna banayım diye ama esra gözlerimin önüne geliverdi valla:KK52::KK52:hemen bıraktım:KK1::KK1:

bu akşam içinde dünki tarifini verdiğim tavuğu yaptım,sadece fırınlaması kaldı,ama o haliyle bile süper gözüküyoddu,lokum gibi oldu,tavsiye edilir yanii:KK34::KK34:

çidomm dün senden özendim bende sulu köfte yaptım iyimi,aslında tavuk yapıcaktım ama baktım yetişmeyecek,buzlukta kendi yaptığım köfteciklerim vardı kocişimde çok sever,hemen onu yaptım yanına çoban salata,bide renkli kapya biberlerinde soteledim üstüne yoğurt ohh mis oldu:KK56::KK56:bi ara elim ekmeğe gitti salatanın suyuna banayım diye ama esra gözlerimin önüne geliverdi valla:KK52::KK52:hemen bıraktım:KK1::KK1:

bu akşam içinde dünki tarifini verdiğim tavuğu yaptım,sadece fırınlaması kaldı,ama o haliyle bile süper gözüküyoddu,lokum gibi oldu,tavsiye edilir yanii:KK34::KK34:

ohhh ellerine saglik valla canim buzluk cok kurtarici yaa, azcik bosalsinda bende köfte kizartip koycam birazda sulu köftelik yuvarlayip atim diyorum... hakkaten inanilmaz kolaylik buzluk.. zor durumlarda iyi oluyor :KK31:

tavugun tarifini görmedim ben ama heralde marineledin dolapta bekletiyosun dimi ? 1 gün bekletince sosu iyice icine cekiyor cok leziz oluyor uzun zamandir yapmam tavuk haftaya yapim bende :KK14::KK56:

günaydin canim ohhh enerjini te burdan hissettim :KK1:
hep böyle ol insallah :KK16:

inşallah çiğdemim,ama işte insan hep böyle olamıyo elinde olmadan,kocamda dün akşam diyo düzeldinmi,gülsün artık yüzün diye,ben surat asınca yaşlı kadınlar gibi oluyomuşum:63::63:

ohhh ellerine saglik valla canim buzluk cok kurtarici yaa, azcik bosalsinda bende köfte kizartip koycam birazda sulu köftelik yuvarlayip atim diyorum... hakkaten inanilmaz kolaylik buzluk.. zor durumlarda iyi oluyor :KK31:

tavugun tarifini görmedim ben ama heralde marineledin dolapta bekletiyosun dimi ? 1 gün bekletince sosu iyice icine cekiyor cok leziz oluyor uzun zamandir yapmam tavuk haftaya yapim bende :KK14::KK56:

evet yaa kesinlikle çalışanlar için süper oluyo,bende genelde kızartmalık ve köftelik çokça yapıp atıyorum buzluğa,bakliyatları bile çokça haşlayıp atıyorum,mercimek,nohut özelliklede aşurelik buğday hazırda olunca kurtarıcı oluyo:KK34::KK34:

canım tavuğu limon suyu,şeker,tuz ve su ile 1-2 saat beklettim sonrada düdüklüde 70-80 dakika en kısık ateşte pişirdim,fırında üstü kızarana kadar pişirmekte gerekiyo ama onu akşam yapıcam:KK34:

inşallah çiğdemim,ama işte insan hep böyle olamıyo elinde olmadan,kocamda dün akşam diyo düzeldinmi,gülsün artık yüzün diye,ben surat asınca yaşlı kadınlar gibi oluyomuşum:63::63:

evet yaa kesinlikle çalışanlar için süper oluyo,bende genelde kızartmalık ve köftelik çokça yapıp atıyorum buzluğa,bakliyatları bile çokça haşlayıp atıyorum,mercimek,nohut özelliklede aşurelik buğday hazırda olunca kurtarıcı oluyo:KK34::KK34:

canım tavuğu limon suyu,şeker,tuz ve su ile 1-2 saat beklettim sonrada düdüklüde 70-80 dakika en kısık ateşte pişirdim,fırında üstü kızarana kadar pişirmekte gerekiyo ama onu akşam yapıcam:KK34:

hahaha yasli kadinlar gibi mi dedi :KK1::KK1::KK1: keyfini yerine getirmesi için demistir :KK53:

bak ben haslamalik hic atmadim bgne kadar.. onuda deneyim :KK52:
daha evleneli bi kere fasulye bi kere nohut pisirdim desem :KK52: buranin kuru bakliyatlari cok kart yaa hic sevmiorum :26:

vuu tavuk baya guzel pismis olcakkk :KK56: ziyafet var desene bu aksam :KK9::KK9:

evet güzelim meyve şurubu diyelim yine konsantre içecek satacağız.

üff o belgeyi almam lazım ama tembellik ediyorum ben 1 yıldır :KK43:

hmm evet bimde denk geldım konsantre içeceklere,orda oluyo çeşit:)
hiç içmem ben sevmıyorum:)
valla edacım bence erteleme acaip bi b planı:)

Günaydin hanimlar :KK16:

bugünü cuma saniyorum yaa :KK30: halbuki daha persembe... intikamda yokki izleyek aksam :KK52:

Dünkü menüm

Sabah: 1 haslanmis yumurta + maydanoz + beyaz peynir
Ara: Keçi boynuzu
Öglen: Sirf marul salatasi + 1/2 hindi salami + browni + dondurma
Ara: yok
Aksam: 1 tabak hatta 2 kepçe yayla çorbasi + 2 kepçe sulu köfte + bol salata
Aksam yatmadanda biraz findik ve 1 tane seftali yedim..

Dün spor yoktu bugün gidicem insallah :KK76:

---

edacim hadi gözünüz aydin iyi satislar olsun :KK34:

esra cokta kacirmamissin bugün spora dayan ama yarin eksi cikmak lazim biraz :26:

keçiboynuzu nedir ya bi ben bulup yıyemedım şundan:)
benm senden özenıpte hala yıyemedıgım 2 şey
biri kecıboynuzu biride yumyum:)
valla hırs yapıcam arıycam bulcam yıycem:)
aslında çok yemedık yaa
bi kase çekırdek tuzsuz
bi kase fındık
bi tabakta karpuz vardı
hepsını 2 kişi yedik oyle abartı yaglı maglı seyler yoktu sonucta ama yınede çorba sonrası için belkı daha hafıf olabırdı
mesela sadece karpuz olsa ıyı olurdu ama neyse
bu akşam bol spor:)

yaaa öyle gözüm üstünde iştee
yok ekmek mekmek..:)
banada şu sulu kofte tarıfını verın yahu bende yapayım bı ara hiç denemedımm
o salata suyuna ekmek banmakta ne keyıflı seydır arkadaşş çok severımm

selammm :) kızlarcım hepinizin yazdıklarını okudum alıntılarla cevap yazarken bilgisayar kapandı.. hepinize çok çokkk teşekkür ediyorum iyiki varsınız.. neslihan ablacım çok çok teşekkür ederim bende sizleri çok çok seviyorum iyiki tanımışım sizi ve burayı..
baya toparlandım 1 haftadır pek dikkat edemedim yidiklerime bana ceza verebilirsiniz.. ama kilo aldığımı sanmıyorum pek dikkat edememiş de olsam iştahım olmadığından dengesiz yedim :S :) bugünden itibaren sıkı bir programa giriyorum.. herşeye sünger çekip yeni bir ben geliyooorrr :) he bu arada msj 1 msj 2 die mi yazıyoz ? rastladım bi kaç kaz ama bilemedim :)

X