Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Kızlarr bana bu haftaki spor dakikalarını söyleyebilirmisiniz.

Şimdilik spor tablomuz aşağıdaki gibidir:KK34:

NOKullanıcı adıSpor dakika sayısı
1T_N-
2spirochet -
3tasan -
4garden 330
5tgdg-
6mlkfth-
7tatlikedi90
8mutlu-
9mervishnaz izinli
10crystallife -

Kızlarr bana bu haftaki spor dakikalarını söyleyebilirmisiniz.

Şimdilik spor tablomuz aşağıdaki gibidir:KK34:

NOKullanıcı adıSpor dakika sayısı
1T_N-
2spirochet -
3tasan -
4garden 330
5tgdg-
6mlkfth-
7tatlikedi90
8mutlu-
9mervishnaz izinli
10crystallife -

hey yawrumm be pırıl pırıl pırıldıyo orda 330 dakıkamm masallah..:)
haftaya bu sonuc cok zor neyse bu akşamdan bi 60dakıka yapayım barı önümüzdekı haftayı kurtarırım belkım:)

merhabalar kızlar...

bugün doktordaydım. bu sefer çok farklı bir doktora denk geldim şeker kız tatlı kız diyen bir adam çok iyiydi. yaşımız geçiyor ilaca verdiğin tepki azmış adet ol ilk gün gel iğnelere geçelim dedi yuppiiiiii bu sırada ne kadar kilo verirsen bizim için o kadar iyi dedi :KK52:

ultrasyonda da baya inceledi tek bir sorunumuz yok dedi. eşinde tedavi olacak sende de sorun var polikistik over var hepsini ilaçlarla çözebildiğimiz kadar çözeceğiz dedi sende elinden geldiği kadar zayıfla dedi. birde inofolic diye birşey var toz hamile kalana kadar kullanacaksın bunu dedi. o yardımcıymış neslicim sana verdiler mi öyle birşey???

eşime de randevu alıcaz ayrıca bu testi ilk yaptırışı 1 kez daha yapsınlar dedi doktor...

aç gittim yine kan testi yaparlar mı diye yapmadı tabi aç kalınca yine insülin dengem şaştı kızlar başım ağrıyor... annemde evde ona da vakit ayırdım. şimdi bir yürüyüşe çıkacağım yarım saat sonra gelirim :)

ya netten mini kondisyon bisikletlerine baktım hoşuma gitti yer kaplamıyor mini motorlu hemde oturduğun yerde bile yapıyorsun alsammı kızlarr???? deneyen oldumu acaba?

günaydınn kızlar
hayrlı cumalarr...
yagmurlu ve kapalı ir istanbul sabahı karşıladı bugün bizi..
ama içimiz cıvıl cıvıl öyle degilmi:)

kilom 83,8:KK76::KK76::KK76:
edamm ortimm haydı bu hafta bırıncı olalımm...

bu arada haftaya bugün son bildirimi yapıp 2 hafta izne çıkıcam kızlarr
ve haftaya regl haftam ama şu 80 grı haftaya üstümden atmaya calısıcam 83 ile izne ayrılayım bari.

keşke biraz daha verebilseydim ama 500 g da kaldım :KK43: bugün burası çok güzel sıcak sıcak sıcak :)

merhabalar kızlar...

bugün doktordaydım. bu sefer çok farklı bir doktora denk geldim şeker kız tatlı kız diyen bir adam çok iyiydi. yaşımız geçiyor ilaca verdiğin tepki azmış adet ol ilk gün gel iğnelere geçelim dedi yuppiiiiii bu sırada ne kadar kilo verirsen bizim için o kadar iyi dedi :KK52:

ultrasyonda da baya inceledi tek bir sorunumuz yok dedi. eşinde tedavi olacak sende de sorun var polikistik over var hepsini ilaçlarla çözebildiğimiz kadar çözeceğiz dedi sende elinden geldiği kadar zayıfla dedi. birde inofolic diye birşey var toz hamile kalana kadar kullanacaksın bunu dedi. o yardımcıymış neslicim sana verdiler mi öyle birşey???

eşime de randevu alıcaz ayrıca bu testi ilk yaptırışı 1 kez daha yapsınlar dedi doktor...

aç gittim yine kan testi yaparlar mı diye yapmadı tabi aç kalınca yine insülin dengem şaştı kızlar başım ağrıyor... annemde evde ona da vakit ayırdım. şimdi bir yürüyüşe çıkacağım yarım saat sonra gelirim :)

ya netten mini kondisyon bisikletlerine baktım hoşuma gitti yer kaplamıyor mini motorlu hemde oturduğun yerde bile yapıyorsun alsammı kızlarr???? deneyen oldumu acaba?

hadi hayırlısı olsun hep aynı doktora gitmiyormusun

selam kızlarcımm :)
2 gündür çok güzel besleniyorum az ve sağlıklı hem iştahımda yok :) hemen yazıyım dünkü menülerimi:)
15.06.2013
kahvaltı;
4 dilim bugday ekm.
domates salatalık çay
5 zeytin ve 3 minik dilim peynir

akşam;
2 kase yoğurt çorba
1 kase yoğurt

3 lt su
60 dk yürüyüş.
kuralları çok beğendim istikrarı sağlayacagına ve devamın geleceğine inanıyorum :)

sevgilerlee :)

günaydın şekerlerr :) mutlu bi güne ve haftaya gözlerimi açtım inşallah hiç bişey moralimi bozamıycak :) şartlandırdım kendimi ne bu kardeşim bu yaşta saçlarım beyazladı ondan şartlandırıyorum artık kendimi :KK66: dünkü menümü yazıyim hemencecik dün doğumgünümdü artık 24 den gün alıyorum :)
sabah;
salatalık domates
5 zeytin bi dilim peynir
öğle;
atıştırmalık kraker
ara;
3 kayısı 2 hurma
akşam;
1 kase kurufasulye
3 ç.k pilav
1 kase yoğurt
1 kase yeşil salata
dün tartı 64.500ü gösteriyordu umarım haftasonuna kadar sağlıklı ve kalıcı şekilde dahada çok vermiş olarım :)

günaydın kızlar güzel bir hafta sonu geçirdim annem eşimin yeğenleri ev güzel kalabalıktı. en sıkıcı yanı 4 bir yandan bastıran bebek muhabbetiydi...abartmadım kaçırmadım evde durmadan iş yaptım dışarı çıktığımızda bol bol yürüdüm. pazar günü 1 saat yürüyüşüm var :) cumartesi hep ev temizledim ama spordan saymadım akşam yarım saat jimnastik yaptım. mekik yarım şnav sayıları az ama ısınma hareketleri kol bacak derken ortaya karışık oldu. hafta sonu toplam 90 dakikam var cuma da yine dolanmıştım ama 30 dakikası aralıksız hızlı tempo yürüyüş. inşallah spor yapma kısmını oturtacağım. :) bugün yine danışmanlar gelecek giremeyebilirim.

selam kızlarcımm :)
2 gündür çok güzel besleniyorum az ve sağlıklı hem iştahımda yok :) hemen yazıyım dünkü menülerimi:)
15.06.2013
kahvaltı;
4 dilim bugday ekm.
domates salatalık çay
5 zeytin ve 3 minik dilim peynir

akşam;
2 kase yoğurt çorba
1 kase yoğurt

3 lt su
60 dk yürüyüş.
kuralları çok beğendim istikrarı sağlayacagına ve devamın geleceğine inanıyorum :)

sevgilerlee :)

çok güzel bir menü anladığım kadarıyla sabahla öğleni birleştirip geç kahvaltı yapmışsın. öyleyse ekmek gayet normal yanlız hep birleştirme güzelim olurmu böyle alıştırma hafta sonu için çok iyi ama su süper spor var birde az yemene rağmen dinç hissediyorsan çok iyi meyven eksik onu da tamamlarsın eh bağırsakları boş bırakmamak lazım lif yok napacak :KK39:

günaydın şekerlerr :) mutlu bi güne ve haftaya gözlerimi açtım inşallah hiç bişey moralimi bozamıycak :) şartlandırdım kendimi ne bu kardeşim bu yaşta saçlarım beyazladı ondan şartlandırıyorum artık kendimi :KK66: dünkü menümü yazıyim hemencecik dün doğumgünümdü artık 24 den gün alıyorum :)
sabah;
salatalık domates
5 zeytin bi dilim peynir
öğle;
atıştırmalık kraker
ara;
3 kayısı 2 hurma
akşam;
1 kase kurufasulye
3 ç.k pilav
1 kase yoğurt
1 kase yeşil salata
dün tartı 64.500ü gösteriyordu umarım haftasonuna kadar sağlıklı ve kalıcı şekilde dahada çok vermiş olarım :)

bu menü daha güzel:nazar::nazar::nazar: ama öğle yemeklerini es geçiyorsun :KK20:

dün sabah yumurtalı ekmek yaptım. kepek ekmeklerini incecik dilimledim. yumurta peynir çörekotu az da zeytinyağı ekmeklere sürüp fırına çok güzel oldu. sabah 2 dilim birde domates salatalık ohh basit kahvaltı oldu geri kalan menüyü de yazayım.

ara: yok :KK43:

öğle: fırın tavuk + salata + ayran

ara: 2 top dondurma (listemde vardı yaşasın :)

akşam: geç oldu diye geçiştirdim. 2 galeta + 1 bardak süt

2 lt su

Günaydin kizlar :KK16:

geçen hafta cok cok yogundum ugrayamadim, insallah bu hafta öyle olmam :KK52:

haftasonumda hiç dikkat etmiyorum artik ama her zamanda haftaya ekside basliyorum cumaya göre...
Insallah bu eksimi korurum :KK53:

Dün hayvanat bahçesine gittik resmen 8 saat yürümüsüz ayaktaydik :KK52:
o kadar yemeye içmeye bile dün aksam 63 leri gördüm yatarken ama sabah yeniden 64'e cikmisim onuda anlamadim :KK53: gece yiyip içtimmi naptim haberim yok :KK9:

bol eksili bi hafta olsun insallah hepimizede :KK16:

çok güzel bir menü anladığım kadarıyla sabahla öğleni birleştirip geç kahvaltı yapmışsın. öyleyse ekmek gayet normal yanlız hep birleştirme güzelim olurmu böyle alıştırma hafta sonu için çok iyi ama su süper spor var birde az yemene rağmen dinç hissediyorsan çok iyi meyven eksik onu da tamamlarsın eh bağırsakları boş bırakmamak lazım lif yok napacak :KK39:

evet edacım meyveye hiç dikkat etmiyorum canım istemiyo çünkü meyveyle aram iyi değil malesef ki :KK43:
bu menü daha güzel:nazar::nazar::nazar: ama öğle yemeklerini es geçiyorsun :KK20:
haftasonu olduğu için es geçtim canım ya geç uyanıyoruz geç yiyoruz derken öğlen aksıyor ister istemez ama hafta içi düzene giriyo çok şükür..ama dün öğlen sonu tartıya çıktığımda çok sevindimmm 65 zincirimi kırdım gibi görünüyo hadi bakalım inşallah dedim :)
not almışım şubat ayında 69.800 müşüm 70 i görmüşüm walla.. :KK43:

acıktım sanki çorba ve salata yemeği düşünüyorum.. kızlar kimse yok bugün yaa ben gidincemi gelceksiniz :) sorada muhabbeti kaçırıyomm.. gelince okuycam artık :) seviom sizi kendinize iyi bakın emi canlarım :)

tünaydın kızlarr anca gelebıldımm
feci bir haftasonu geçirdimmm bugün resmen şubede dınlenıyorum hemde bu yogunluga ragmen
ayakların altının nasıl zonkladıgını ve yorgunluktan uyunamadıgını dün ögrendım:)
ama sonuc güzel olacak gibi,bakalımm eklerımsıze resım:)
bu cuma benım son bıldırımım sonra ızne cıkıyorum önce şarkoy sonra çeşme toplam 11 günlük tatıl programım var gelınce 3-5 günde ist.da işimi gücümü hallederım artık:)
gel tatill gel:)

yeme düzenım bozulmuş durumda,ama okadar yiycek şey yapıp dogru dürüst hiçbirinden yiyiemedım okadar yogun okadar yorucuydukı anlatamam..
bu arada regl çok şaşmaz benım dün olmam gerekıyodu,bugün bu saat oldu hala yok..acaba mı dedım kendı kendıme..
ama sonra yokk ya ımkansız dedım,heralde yorgunluktan falandır..

X