Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

esrammm istanbulun göbegindesin gir bi kuruyemisciye al bi 200gram keçi boynuzu tadina bak. hemde taze taze ne güzel biz burda bayata talimiz
hafif sekerli oldugundan tatli ihtiyacini gideriyor ve özellikle seker hastalari icin cok faydaliymis...
yumyumda yollayim bacim sana özelden adresini yolla tadimlik yollayim valla

sulu köfte:

göz karari yapiorum miktarini bilmiyorum canim
pirinç, ince kiyilmis maydonoz, sogan, tuz, karabiber, kiyma hepicigini yogur ve misket gibi yuvarla bi tepsiye.. mesela bi gun onceden yapip dolapta bekletebilirsin..

bi tencerede yag salça kavur (istersen soganda kavur ama ozaman köfteye koyma) sonra göz karari su koy ve su kaynayinca köfteleri dök içine.
ben patatesli havuçlu severim onlarida dograyip koy köftelerle sonrada pisir gitsin mis gibi yemek.. esim köfte corbasi diyor ona ama seviyor..

selam canim hosgeldin
yeniden sifirdan baslamak iyidir bazen

evet olabilir,ben hep gülmeliymişim,sanki bilerek surat asıyorum deli yaa

çidomm bende toplasan 3 senede 5 i geçmemiştir,kuru fasulye nohut yemeği,ama ben genelde nohutu,buğdayı ve mercimeği salata yada çorba olarak tüketmeyi seviyorum,hem besleyici hemde tok tutuyo

Eki Görüntüle 734270

ahanda sana keçiboynuzu esram,bende hiç yemezdim ama kocam çok sever bende alıştım,aslında süper lifli bişey,tok tutma özelliği var,ayrıca tatlı isteğinide köreltebilir,yemesi biraz zor o yüzden tazesini almak lazım,bide başka faydalarıda var

ya esram salataya ben sumak ve nanede kattım valla nefis oldu,tavsiye ederim,sulu köfteyide önceden pirinç,kıyma baharatlarla köfteyi hazırlıyorum,sonrada ya salçalı patatesli yapıyorum yada limon suyu ve yumurta ile terbiyeli ekşili köfte yapıyorum

sehercim toparlanmana çokk sevindim

ohh maşallah enerji doluyuz bu gün

canım sanırım geçmişe pek bakamadın,bazı kurallar belirledik,yarın tekrar revize ederiz

canım istedi yaa sulu köftee :) bende mi yapsam akşama
çok şükür nesli ablacm ya kaç gündür yüzüm mahkeme duvarından farksızdı bugün yeni bi benle uyandım saat 11 de şimdi kahvaltı yapıp çayımı içicem :) geriye dönemedim pek ablacm son sayfalardan başladım okumaya maşallah pek çabuk ilerlemiş :) kurallarında etkisi mi var ne :)

Performans uygulamamız yarın itibariyle başlıyor. Duyduk, duymadık demeyin. Hayırlı olsun.

PERFORMANS UYGULAMASI
Takım ortalaması %0,30 un altında olan takımlar, her hafta etap raporunda listelenecektir.
Bir ay (4 etap) sonra iki ve ikiden fazla kez %0,30 un altında kalmış olan takımlar sarı kart alır. Bu kart kalıcıdır. Sarı kart almamış takımlar takip listesinden çıkartılır.
Bir sonraki aylık dönemde aynı işlem tekrar eder.
İkinci kez sarı kart alan takım öncelikle savunmasını sunar, almış olduğu önlemi ve uygulayacağı yaptırımı paylaşır. Ceza olarak da takip eden 4 hafta boyunca genel sıralama listesini yapar.
Uygulama 14 Haziran 2013 tarihinde, 313. etap itibariyle başlayacaktır.

evet kızlar,takımlar arası genel oylama sonuçlandı ve diğer kararlarda ortak yol bulunamadı,sonuç olarak yukarıdaki karar yarından itibariyle geçerli olucak,takım ortalamamızın % 0,30 un altına düşmemesi gerekiyo,o yüzden herkes kurallara uymak zorunda

1.TAKIM KURALLARI:

1) Her Cuma saat 13 e kadar kilo bildirimlerimizi yapıyoruz.Mazereti olmadan kilo bildirimine geç kalan yada yapmayan arkadaşlar sadece o hafta kilosu ayni/bildirimde bulunmadi olarak gösterilir. 3. Defa Tekrarlamasi halinde uyarisiz diskalifiye olacaktir.

2) Her gün öğünlerde yediğimiz yiyeceklerimizi ve o gün yaptığımız spor aktivitelerimizi yazarak hem kendimizin hem de arkadaşlarımızın yorumuna sunmak gerekir.

3) Her gün en az 5 mesaj yazma kuralımız vardır. Bu kurala uyulmadığı taktirde ilk hafta uyarılarak sonraki hafta kilosu ayni yazilacaktir. Ayni sekilde 3 hafta üst üste mesaj kuralina uymayanlar diskalifiye olacaktir.

4) Cuma günü takımın en az yüzdeye sahip üyesine ceza verelim,örneğin sonraki hafta bütün takımdaki üyelerin,menülerini,günlük msj sayısını ve sporlarını takip etsin(yada başka öneriniz varsa o olsun)

5) Koçluk sistemi; yani takımdaki üyeler 2 şer kişilik gruplara ayrılsın ve herkes birbirinden sorumlu olsun,cumaya kadar hertürlü motive etsin birbirini,Cuma günü verilen kiloya göre 1.grubu seçelim ve yine sonuncu olan gruba ceza verelim.

1.TAKIM GÖREV DAĞILIMI:

T_N :(KAPTAN) genel kontrol

garden :(TAKIM İÇİ MOTİVE EDİCİ,MORAL VERİCİ) ayrıca öğünlerde yenilecek şeylere karar verme,öneride bulunma

tatlıkedi :(KAPTAN YARDIMCISI) genel kontrol

tasan : ( MSJ TAKİPİ) günlük 5 msjın altına düşenleri not alıp cuma günü bildirecek,ona göre ceza uygulaması yapılacak.

mutluluknerdesinbenibul :(SPOR TAKİPİ) günlük yapılan sporları not edip cuma liste yapmak

mlkfth : (SPOR VE EGZERSİZ LE İLGİLİ BİLGİLER EKLEMEK) takımda en çok kiloyu veren olduğu için ayrıca önerilerde bulunmak

crystallife :(GÜNLÜK MENÜ TAKİPİ) herkesten sabah ilk iş bi önceki günün toplu menüsünü istemek,yazmayanları uyarmak

tgdg : (TAKIMA HERGÜN SAĞLIKLI BESLENME VE DİYETLE İLGİLİ BİLGİ EKLEMEK)

mervishnaz : (GÜNLÜK SU VE BİTKİ ÇAYI TAKİPİ) az içenleri uyarma

spirochet : (YAPILAN MENÜLERE YORUM YAPMA)

1.TAKIM 2 Lİ GRUP DAĞILIMI

1.grup : garden (85,4) / spirochet (85)

2.grup : T_N (76,6) / mlkfth (78,5)

3.grup : tasan (73,5) / tgdg (69,5)

4.grup : crystallife (65,5) /mervishnaz (64,4)

5.grup : tatlıkedi (64,1) / mutluluknerdesinbenibul (63,5)

bugün canım çok sıkılıyor ya birsürü saçma evrak işi var boğulacağım içlerinde

hepsi bir yana karar veremiyorum kadın doğum uzmanına gitsemmi çok yerde okuyorum yaşın geçmesi çok büyük bir sorunmuş. tek sorunun kilo dedi geçti o doktor ama böyle umarsız davranmakla elime de birşey geçmez. gitmediğim az doktor kaldı onlara da gidip en azından içimi mi rahatlatsam??? özel hastanede birini buldum telefon açtım randevu için sistem gitmiş yarın arayın dedi :S acaba uğraşmamam lazım bunlar işaret mi kafam karmakarışık... birde gerçekten isteme durumu var püfff yarın yine 1 randevu aldım devlet hast den özele de gidersem eğer 1 ayda 4 kadın doğumcuya gitmiş olacağım

nasıl bir psikiyatri ilacıysa artık ağlayamıyorum da ağlamamı durdursun diye alıyordum şu anda bir ağlayıp içimi boşaltamıyorum

bu arada sabah 84,5 gördüm. yarın olaki hastanelere yine aç gidersem giremeyebilirim beni böyle kaydedin yada modum düzelmişse gece yada sabahtan damlarım...

dimmiii dogru soyluyosun valla çidommm
yıllardır hiç merak edıpte almadım bu ne diye:)
hatta kucukken onu kurutulmuş çalı fasulye sanardım,ne salakmışım yaw:)
bu sulukofteyı denıycem en kısa zamanda
bu ctesi abimler eşlerı bızde olacaklar,yıne bi masa donatmak şart oldu:)
belkı o gün yaparım..

bu arada sımdı bunları yazarken herıfın bırı geldı burnumun dibine kadar
uyuz oluyorum soyle masanın arkasına geçenlere,allah allah yaaa
neyse kovaladım:)

aa neslim bunun içinden çıkan o 3 grlık sekerle nasıl bi güç kuvvet oluşur bılmıyorum
mesır macunu daha ıyı olmaz mı kı acaba:)
şu sumak nar ekşisi sirke vs. yanı tüm ekşi şeylere bayılıyorum..
şimdi şöyle bi kısır olsada üstüne nar ekşisi döküp yesek beee
off be offf

valla mi çok yemeyim bari

eksili köfteyede bayilirim hiç yapmadim henüz ama denemem gerek
mercimegin kalorisi cok yüksekmis bacim corbasini içerken dikkat et

yeni kurallar gelmis hosgelmis insallah basaracagiz yaa

selem kızlar sabah erkenden kalkıp temizliğe başladım daha yeni bitirdim geçmişi çok okuyamadım ama yine kaynatmışsınız maşallah

bugün iş yapacam diye pek bişey yemedim ,
sabah sandeviç yedim bide az önce çorba içtim akşama yemem sanırım yada yoğurt yerim 2 litre su içtim yeşil çay içmedim bugün pek düzenli yiyemedim

kızlar bizde burcu vardıya mezun olmuştu geçmiş mesajlara bakarken gördüm hamillelik takvimi oluşyurmuş

eyvah yandık desene daha dikkatli olalım artık:18::18::18::18:

günaydın kızlar...kpss koşuşturmasından dolayı giremiyorum hakkınızı helal edin...ben kpssye kadar izin alabilirmiyim çünkü sadece kilo bildirimi yapabiliyorum hakkınıza girmek istemem. Allaha şükür kilo almıyrm koştrmadan :26: kilom 64.4

msj 1

günaydın takımın fıstıkları

geçen hafta :69.5

bu hafta :69.2

giden : 300 gr

başlangıç : 70.0

hedef : 58

bugün okullar tatil , daha sık görüşmek ümidiyle ..

günaydın mervecim,kalplarimiz birmiş bende sana istersen sınava kadar izne ayrl diyecektim,o halde bu hafta seni iziznli yazıyorum,amaaa sınavdan sonra tam gaz burdasın ona göre
msj 1

günaydın takımın fıstıkları

geçen hafta :69.5

bu hafta :69.2

giden : 300 gr

başlangıç : 70.0

hedef : 58

bugün okullar tatil , daha sık görüşmek ümidiyle ..

günaydın deryacım

ohh azda olsa kilolar gidiyo

hepinize günaydın takımımın fıstık hatunları,bugün gönlüzünden geçenlerin gerçekleşeceği bi gün olsun,hayırlı cumalar

hemen kg bildirmimi yapayım,dünki protein ve akşamki 1,5 saat yürüyüş eksi olarak döndü bana çok şükür

geçen hafta :76,6

bu hafta :76,1

aslında 500 gr bu kadar artıdan sonra çok az ama bu hafta biliyosunuz hiç doğru dürüst diyete odaklanamadım,ee bide regl şişkinliği vardı,buna şükür diyip önümüzdeki maçlara bakıyoruz artık

artık bahane de kalmadı,haftaya en az 1 kg vermeyi gözünüzün önünde taahhüt ediyorum vermezsem tez elden vurun kellemi

Günaydınlarr hepinizee

Hayırlı cumalar olsunnn inşallahh

Dün giremedim kusuruma bakmayın aslında tam yazcaktım ama bende bi patron var inanın insanın emdiği sütü burnundan getiriyo geçmişe baktım ama çok uzundu çok fazla okuyamadım şimdide patron gelmeden hemen yazayım diye acele ediyorum.

Kilom bugün 64.5 ortim ne durumda bikaç saat sonra öğreniriz

Edaaaa gördümm burç muhabbeti dönmüşş benim burcum başak sevgilim terazi bide bizi yorumlasana kız uyarmıyız

tatlım hadi hayırlı ugurlu olsunnn tebrik ederimmm benimde kardeşim sınavı geçmiş bizde çok sevindikk valla Allahım emeklerini boşa çıkartmadı çok şükür

günaydın mutlucum

canım ben yanlışmı görüyorum sen 1,1 kg mu aldın
geçen haftaki kilon 63,4 :26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…