Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

keske benım kocamda akşamları yemek istesee
adam delı yaa,sen yemıyosan bende yemem diyo ama laff yanı
asıl amacı sen yeterkı zayıfla ben aclıga razıyım:):)
neyse en azndan haftaiçi yemek derdsım yokk:)

ortim bende fındık yedımmm ve doydum resmen ama gözüm açç

ben geldim ama hekes çıkmış esra eda ve nesli kaynatmışsınız vallahi oku oku bitiremedim.dondurma börek olsada yesek ama yemiyecez dimi:KK56::KK56::KK56::KK56::KK56::KK56:

bugün ne yedim
sabah;menemen 2 dilim ekmek

ara;1 elma

öğlen:tavuk döner ayran

ara;1 top dondurma :KK20::KK20::KK20::KK20::KK20:

akşam;çorba ve taze fasülye

ara;yoğurt

2 litre su 30 dakika yürüyüş mutlu toplam 2.5 saat sporum var 2 bardakl yeşil çay

selam kızlar.. bi süredir hiç giremedim hakkınızı helal edin neler yaşadığımı bir bilseniz.. öyle mutsuzum ki neden benim yuvam başkaları gibi mutlu değil neyi nerde yanlış yapıyorum nerde yanlış yaptım bilmiyorum hiç.. eşimle kavga ettik aslında amaç muhabbet etmekti o beni ağır eleştirmeye başladı başkalarıyla karşılaştırmaya başladı ve ne 58 kiloya ulaşabileceğimi nede kpss den 90 alabileceğimi falan daha nice şeyler söyledi.. tartışmanın boyutu büyüdü ve çok kötü kırdık birbirmizi.. sonra koridorda tuttu kolumdan yerde çekmeye çalıştı s.git defol ananın evine orda nasıl istersen yaşa gibi şeyler söyledi.. neye uğradığımı anlayamadım hiç bir edepsizlik utanmazlık namusuma laf getirecek bişey yapmadan böyle bişeyle karşılaşmama ağladım sadece.. kalktım üstümü giyip kol çantamı alıp çıkıyorken çevirdi yolumdan affet ne olur aşkım çok özür dilerim diye konuşmadım uzun süre... bu konu tekrarlarsa benim yüzümü dahi göremezsin dedim.. 1 saat sonra eskişehirden annem ve abiciğimin eşi yengem geldi anlatmadım onlara annem elbetteki hissetmiştir ama anlatsam herşey dahada sarpa saracak.. amacım sadece eşimle muhabbet etmekti neler biriktirmiş içinde benimle ilgili.. ne çok nefreti varmışda ben görememişim.. ne alıp veremediği var anlamıyorum hiç ailesine terbiyesizlik etmedim ama o herşeyde beni üzüyor.. çok mutsuzum kızlar daha taze gelinken başıma neler geldi.. benimde imtihanım böyleymiş diyorum..Rabbime sığınıyorum..

msj 1
canım üzülme , kendini hırpalama ve herşeyden önemlisi sakın içine atma ..bazen oluyor böyle durumlar , sen sınavına odaklan , kendine güven , hayatta en önemli şey sağlık , yıllar geçince insan üzüldüğü olaylara bakıp gülebiliyor ..olayları içinde kurunca çıkılmaz bir hal alıyor ..yine de birbirinizle konuşmaya çalışın ..hayat çok çabuk geçiyor ,birlikte yaşamayı zamanla öğreniyor insan

ben geldim ama hekes çıkmış esra eda ve nesli kaynatmışsınız vallahi oku oku bitiremedim.dondurma börek olsada yesek ama yemiyecez dimi:KK56::KK56::KK56::KK56::KK56::KK56:

valla ben söz veremıycem şekerımmm
demeyı ne cok ısterdımmm ne çoookkk anlatamammm:KK14::KK14::KK14:
neyse bende fındırk yedım yaaa,ama arkadas pakedı elımden almasaydı dibini görürdüm o pakedinn:KK56::KK56:

bugün ne yedim

ara;1 elma

ara;yoğurt

2 litre su 30 dakika yürüyüş mutlu toplam 2.5 saat sporum var 2 bardakl yeşil çay

özlem menün kusursuz canım valla bravoo
çok taktır ettım senıı
iştye buuuuu
bu cuma görsünler bakalımmm o ibre nerelere inmiş oalcakkEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

menü yazmaya utanıyom valla esra:26::26:akşama kadar fena gitmiyoda bu hafta akşamları hep bi şekilde bozuldu,dünde dondurma,ve minik börek yedim geç saatte:KK22::KK22:

su şimdiye kadar 1 litre bitti,işten çıkana kadar 2 olur evdede 3 e tamamlarım o konuda sıkıntı yok ama canım olmadık şeyler istiyo,bide hep aynı şeyler yemekten bıktım,bugün öğlen çiğköfte dürüm yedim yanında ayranla,330 kaloriymiş çokta değilmiş dimi:KK34:

msj 2

neslihancım , ben de aynı dertten sıkıntılıyım ,,akşama kadar çok iyi gidiyorum , sonra kendimi kaybediyorum ( çok değil ama ) aslında tam tersini yapmalıyım , sabah kahvaltısı kralllar gibi , öğlen prens , akşam fakir gibi yemek yemeliymişiz ..
bu akşam arkadaşa gideceğiz , şimdi nasıl yemeyeceğim sen düşün artık ..neyse inş salata tarzı yapmıştır , çok abartmam ..

msj 3

Özlem ortak maşallah çok iyi gidiyorsun bu hafta en çok kiloyu sen vereceksin anlaşıldı , ben de sabırla cumayı bekliyorum hiç tartılmadım , yoksa moralim bozuluyor , yaptığım diyet gidiyor ..

dondurmayı diyetlerde veriyorlar diye biliyorum , abartmamışsın zaten 1 top gayet iyi ..

yanlış biliyorlar daha dolu anlaşamayan burç var size sıra gelmez... eğer saygıyı resmiyeti korursanız mükemmel bir ilişkidir. çünkü aslan saygıyı bırakıp biraz serbestliğe alıştımı yandın... birde fazla mükemmeliyetçidir her an ayrıntı kollar, sözlerinde bile uzun zaman sonra bile parçaları birleştirir önüne koyar ona karşı hiçbir zaman gardını düşürmemelisin rahat huzurlu bir aileden vazgeçip bir savaşta olduğunu düşün düşman uyumaz de her an tetikte ol :) kova çok uyumludur helede bayanı... onla anlaşamaman normaldir de onun senle anlaşamaması tuhaftır... bu ilişki devam eder aslan bağırır çağırır tabiri caizse kükrer sonra yerine oturur... dışarda biraz uçarı bir tip olarak görünür helede fiziği iyiyse egosundan geçilmez... onu pohpohlayacaksın zeki kadın sever ama kimse kendinden daha zeki değildir. o yüzden olsan bile belli etmeyeceksin... helede ailesi akrabası yada tanıdıklarının yanında onu pohpohlarsan senden iyisi yoktur uçar havalara o inene kadar herşeyi yapabilirsin :)))

edacimmmm aynen kocami anlatmissin inanmiyorummmm :KK1::KK1::KK1::KK1:
saygiyi korumaktan yanayim ben ama o laubalilesiyor yavas yavas hic hosuma gitmiyor bu durum :KK19::KK20: bi çare bulmali :KK9:
rimelimin rengine kadar farkediyor asiri detayci biridir bazen gicik olabiliyor mesela gizli aldigim biseyi hemen farkeder :KK9:
cok bagirmasada bagirdiktan sonra kedi gibi oluyor cok hosuma gidiyo o hali :KK52:
fizigi eskiden iyiydi ama artik egosu sifir bu konuda :KK9: göbek yapti simdi :KK53:
pohpohlanmayi cokkkk seviyor, övüp övüp bazen istedigimi yaptirabiliyorum :KK52:

ellerine saglik edacim harika anlatmissin :KK1::KK9:

çiğdemimm:KK16::KK16:senden bu hafta çok umutluyum,maşallah sporun diyetin gayet güzel gidiyo:KK34::KK34:

kayınpederinde fena pot kırmış:KK1::KK1:

yok canim nerdeee ben umutlu degilim siskinlik var öglen sirf yesil salata yememe ragmen acayip sistim :KK52:
spora gitmedim bgn yarin gitcem insallah :KK31:

menü yazmaya utanıyom valla esra:26::26:akşama kadar fena gitmiyoda bu hafta akşamları hep bi şekilde bozuldu,dünde dondurma,ve minik börek yedim geç saatte:KK22::KK22:

su şimdiye kadar 1 litre bitti,işten çıkana kadar 2 olur evdede 3 e tamamlarım o konuda sıkıntı yok ama canım olmadık şeyler istiyo,bide hep aynı şeyler yemekten bıktım,bugün öğlen çiğköfte dürüm yedim yanında ayranla,330 kaloriymiş çokta değilmiş dimi:KK34:

dondurma iyiymiste börek olmamis, sen henüz toparlanamadin neslim tatil dönüsü :KK25:
anliyorum seni, içine diyet istegi gelemedi bi türlü :26:

cigköfteyi lava$lami yedin :KK52: o halde 330 kalori mi :KK31: supermis yaaaaa :KK54::KK54::KK54: afiyet bal seker olsun :KK56:

esraaaaaaaaaa kocacigina tebrikler canim simdi nolcak sinavi kazandi :KK9:

demin uzun uzun yazmistim internetim kesildi hepsi gitti yaaaaaa gicik oldum :KK50:

msj 4

haklısın arkadaşım , oku oku bitiremedim maşallalh siz de olmasanız çok sessiz olacak takım , ben de yakında gündüz yazmaya başlarım inş ..ben bugün okulda 1 dilim kıymalı su böreği yedim :KK47:
yıl boyunca arkadaştan istedim annen yapsın diye şimdi yemesek olmaz değil mi ?:KK52:

bugün ipin ucunu kaçırmam inş ,neyse yarın toplarım , sanki böyle göbeğim biraz indi gibi ..beyin gücü ile zayıflamaya karar verdim :KK52:

msj 5

Esracım tebrikler eşin sınavı kazanmış ...herşey gönlünüze göre olur inş ...

ben çıkıyorum kızlar , akşam için çocuklara yemek yapayım , sonra 7 de ark gezmeye gideceğim ...:KK54:

4üncü mesajim sanirim bgnki :KK31:

aksam annem sulu köfte yapmis pirincli oluyor yesemmi yemesemmi kizlar, sirf salata yogurtlu corba da icebilirim gerci corbada da var pirinc :KK22:

edacimmmm aynen kocami anlatmissin inanmiyorummmm :KK1::KK1::KK1::KK1:
saygiyi korumaktan yanayim ben ama o laubalilesiyor yavas yavas hic hosuma gitmiyor bu durum :KK19::KK20: bi çare bulmali :KK9:
rimelimin rengine kadar farkediyor asiri detayci biridir bazen gicik olabiliyor mesela gizli aldigim biseyi hemen farkeder :KK9:
cok bagirmasada bagirdiktan sonra kedi gibi oluyor cok hosuma gidiyo o hali :KK52:
fizigi eskiden iyiydi ama artik egosu sifir bu konuda :KK9: göbek yapti simdi :KK53:
pohpohlanmayi cokkkk seviyor, övüp övüp bazen istedigimi yaptirabiliyorum :KK52:

ellerine saglik edacim harika anlatmissin :KK1::KK9:

yok canim nerdeee ben umutlu degilim siskinlik var öglen sirf yesil salata yememe ragmen acayip sistim :KK52:

dondurma iyiymiste börek olmamis, sen henüz toparlanamadin neslim tatil dönüsü :KK25:

cigköfteyi lava$lami yedin :KK52: o halde 330 kalori mi :KK31: supermis yaaaaa :KK54::KK54::KK54: afiyet bal seker olsun :KK56:

esraaaaaaaaaa kocacigina tebrikler canim simdi nolcak sinavi kazandi :KK9:

demin uzun uzun yazmistim internetim kesildi hepsi gitti yaaaaaa gicik oldum :KK50:

aksam annem sulu köfte yapmis pirincli oluyor yesemmi yemesemmi kizlar, sirf salata yogurtlu corba da icebilirim gerci corbada da var pirinc :KK22:

çidommm nerelerdeydınnn kuzummm
eda ne güzel anlatmıs dimi,biliyo bu işi hatun :)
saol canım kazandı cok sükür,bitti o stres hem kenıdnı hem benı bunalttı saolsun:)
bundan sonra mevcut işyerinden atılmayı bekleyecek,tazmınatını alabılmek ıcın..
sonrasında da bu aldıgı sertıfıkayla çok fazla iş imkanı var bakalım artık hayırlısı
yıl sonuna kadar çıkamazsa yakar belkıde tazmınatını:)

sen nezaman izne çıkıyodu canım??
bidse sen şimdi çorba dedın yaa canım boyle mıss gibi bi şehriye corbası istedi hmmmmm:)

keske benım kocamda akşamları yemek istesee
adam delı yaa,sen yemıyosan bende yemem diyo ama laff yanı
asıl amacı sen yeterkı zayıfla ben aclıga razıyım:):)
neyse en azndan haftaiçi yemek derdsım yokk:)

ortim bende fındık yedımmm ve doydum resmen ama gözüm açç

keşke benimde yemek sorunum olmasa esra,valla sırf ona yapıyorum diye kendimde yiyorum,bide mutlaka her akşam tatlı kuruyemiş götürüyo karşımda gelde bu durumda diyete odaklan:26::26:
bugün ne yedim

ara;1 elma

ara;yoğurt

özlemcim menün gayet güzel canım:KK9::KK9:spor içinde bravo valla,cumaya artıların hepsi uçacak gibi görünüyo:KK34::KK34:
nesli tavuk tarifi süper gözüküyo akşama yapsammı acaba ?
bende akşam eve gidince karar vericem,kocişimin sporu var bugün,eğer çarşıda oyalanmadan gidersem o gelinceye kadar vaktim olur yapmaya:KK56::KK56:
msj 2

neslihancım , ben de aynı dertten sıkıntılıyım ,,akşama kadar çok iyi gidiyorum , sonra kendimi kaybediyorum ( çok değil ama ) aslında tam tersini yapmalıyım , sabah kahvaltısı kralllar gibi , öğlen prens , akşam fakir gibi yemek yemeliymişiz ..
bu akşam arkadaşa gideceğiz , şimdi nasıl yemeyeceğim sen düşün artık ..neyse inş salata tarzı yapmıştır , çok abartmam ..
offf off hepimizin bildiği ama uygulamaya gelince yapamadığımız yöntem maalesef deryacım,akşam yeme işini bi bitirsem kilolarda tıkır tıkır gidecek ama nerdeee:KK50::KK50:

:

evet canım lavaşla yedim:KK56::KK56:bol yeşillikli valla süperdi,ben çikolata,kahve bide çiğköfte yerken aynı hazzı alıyorum yaa,mutlulukkk:KK52::KK52:varmı böyle bişey:KK1::KK1:

aynen canım hala toparlanabilmiş değilim,bi boşvermişlik var üstümde,ama bu ölü toprağını atmam alzım,yoksa yine kıyafetlerrim olmayacak,ben en iyisi kendime küçük beden kıyefet alayım,içine sığmak için hırs yapayım:KK34::KK34:

hımm bence ikisinden birini tercih et canım,yanında ekmek yemezsin zaten,bide bol salata al sana sağlıklı bi menü:KK34:

kızlarrr sıze göstermeyı unutmuşum benımmutfagın alt üst dolap kapagı renklerı böyle
aslında ara fayans taşlarıda var pcmde ama yukeleyemeıdm onları

kahveden cok sıkldım mutfakta böyle yapıcam degısıklık olsun:)

Eklentiler

• $Mobilya_2359559[1].jpg
    $Mobilya_2359559[1].jpg
    32 KB · Görüntüleme: 19
  • $0401[1].jpg
    $0401[1].jpg
    29,1 KB · Görüntüleme: 23
çidommm nerelerdeydınnn kuzummm
eda ne güzel anlatmıs dimi,biliyo bu işi hatun :)
saol canım kazandı cok sükür,bitti o stres hem kenıdnı hem benı bunalttı saolsun:)
bundan sonra mevcut işyerinden atılmayı bekleyecek,tazmınatını alabılmek ıcın..
sonrasında da bu aldıgı sertıfıkayla çok fazla iş imkanı var bakalım artık hayırlısı
yıl sonuna kadar çıkamazsa yakar belkıde tazmınatını:)

sen nezaman izne çıkıyodu canım??
bidse sen şimdi çorba dedın yaa canım boyle mıss gibi bi şehriye corbası istedi hmmmmm:)

valla masallah iyi biliyo eda cidden :KK1:
esin insallah kovulur ozaman canim simdi :KK1: hayirlisi hakkinizda emeklerinin karsiligini almis ne güzel :KK34:

sehriye corbasi deme yaaa :KK53: yaz geldi esim çorbaya düstü her aksam arpa yada tel sehriye corbasi istiyor :KK37:
benim icim soguk bisey ister o sicak corba istiyor :KK53:

iznim 15 agustos canim daha cok var :KK25::KK25:

ya internetimiz kesikti ugrayamadim pek bugün :KK14: simdi geldi iste birikti :KK53:

evet canım lavaşla yedim:KK56::KK56:bol yeşillikli valla süperdi,ben çikolata,kahve bide çiğköfte yerken aynı hazzı alıyorum yaa,mutlulukkk:KK52::KK52:varmı böyle bişey:KK1::KK1:

aynen canım hala toparlanabilmiş değilim,bi boşvermişlik var üstümde,ama bu ölü toprağını atmam alzım,yoksa yine kıyafetlerrim olmayacak,ben en iyisi kendime küçük beden kıyefet alayım,içine sığmak için hırs yapayım:KK34::KK34:

hımm bence ikisinden birini tercih et canım,yanında ekmek yemezsin zaten,bide bol salata al sana sağlıklı bi menü:KK34:

afiyet seker olsunnnn cigkofte bende de cok mutluluk yapar yaaa :KK53: turkiyeye gelince bol bol yiyorum hatta o benim ana degil ara menüm oluyor :KK53: istahim cok aciliyor orda ya bu sene dikkat etmem lazim görümcemin dügünü var gelince fit olmam lazim :KK52:

aynen ekmekle aram yok aksam yemeklerinde, belki corba alirim canim köfte istemedi bol salatayla iyi olur corbada :KK31:

hirsin geri gelir canim sikma kendini, ayrica sporla verdigin icin geri almazsin hizlica :KK34:

şuankı hali böyle biraz dagınık ama kusura bakma misafir gelecektı o gün:)

alt kapakları koyu olan renge
üst kapaklarıda açık olan renge degiştiricem..
yukarda gösterdıklerıme..

Eklentiler

• $23022013480.jpg
    $23022013480.jpg
    51,6 KB · Görüntüleme: 22
şuankı hali böyle biraz dagınık ama kusura bakma misafir gelecektı o gün:)

alt kapakları koyu olan renge
üst kapaklarıda açık olan renge degiştiricem..
yukarda gösterdıklerıme..

hmm anladim canim bu haliyle bile guzelmis :KK34:
koyu renk guzel olcaktir.. lila yada kirmizi süsler koy bide cok hos olur yada yesillll :KK52:

hmm anladim canim bu haliyle bile guzelmis :KK34:
koyu renk guzel olcaktir.. lila yada kirmizi süsler koy bide cok hos olur yada yesillll :KK52:

aynen aksesuarları ya yeşil yapıcam yada lıla,yada ıkısnı bırden..:)
kırmızıyı co ıstesemde yapamadım bıturlu olmuyo uyduramıyorum hıcbıyere
banyoyada dolap yaptırıyorum banyo aksesuarlarını kırmızı yapıcam bari ordan yakalıyım:)

X