Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

woww sendee neler varmış böleee evet ya süper tamam bunu denicemm :KK1::KK1:

mesela bu kezde altın çilek kuruları getirdim iş yerine sabah ara öğünü için... (asıl nedeni iş yerine önceden getirip yiyemediğim kayısı kurularımı solucanlar istila etmiş birde poşetinde delikler vardı dış mihraklar(haşereler) kemirmiş olabilir diye doğru çöpe gittiler :KK43:

sonuç iş yerine stok yapmayıp günlük getirmek lazım. eh geceleri haşerelerin farelerin bana teşekkür etmelerini istemiyorum yada bu masada onlarla sıralı yaşamayı :KK19:

selam kızlar.. bi süredir hiç giremedim hakkınızı helal edin neler yaşadığımı bir bilseniz.. öyle mutsuzum ki neden benim yuvam başkaları gibi mutlu değil neyi nerde yanlış yapıyorum nerde yanlış yaptım bilmiyorum hiç.. eşimle kavga ettik aslında amaç muhabbet etmekti o beni ağır eleştirmeye başladı başkalarıyla karşılaştırmaya başladı ve ne 58 kiloya ulaşabileceğimi nede kpss den 90 alabileceğimi falan daha nice şeyler söyledi.. tartışmanın boyutu büyüdü ve çok kötü kırdık birbirmizi.. sonra koridorda tuttu kolumdan yerde çekmeye çalıştı s.git defol ananın evine orda nasıl istersen yaşa gibi şeyler söyledi.. neye uğradığımı anlayamadım hiç bir edepsizlik utanmazlık namusuma laf getirecek bişey yapmadan böyle bişeyle karşılaşmama ağladım sadece.. kalktım üstümü giyip kol çantamı alıp çıkıyorken çevirdi yolumdan affet ne olur aşkım çok özür dilerim diye konuşmadım uzun süre... bu konu tekrarlarsa benim yüzümü dahi göremezsin dedim.. 1 saat sonra eskişehirden annem ve abiciğimin eşi yengem geldi anlatmadım onlara annem elbetteki hissetmiştir ama anlatsam herşey dahada sarpa saracak.. amacım sadece eşimle muhabbet etmekti neler biriktirmiş içinde benimle ilgili.. ne çok nefreti varmışda ben görememişim.. ne alıp veremediği var anlamıyorum hiç ailesine terbiyesizlik etmedim ama o herşeyde beni üzüyor.. çok mutsuzum kızlar daha taze gelinken başıma neler geldi.. benimde imtihanım böyleymiş diyorum..Rabbime sığınıyorum..

selam kızlar.. bi süredir hiç giremedim hakkınızı helal edin neler yaşadığımı bir bilseniz.. öyle mutsuzum ki neden benim yuvam başkaları gibi mutlu değil neyi nerde yanlış yapıyorum nerde yanlış yaptım bilmiyorum hiç.. eşimle kavga ettik aslında amaç muhabbet etmekti o beni ağır eleştirmeye başladı başkalarıyla karşılaştırmaya başladı ve ne 58 kiloya ulaşabileceğimi nede kpss den 90 alabileceğimi falan daha nice şeyler söyledi.. tartışmanın boyutu büyüdü ve çok kötü kırdık birbirmizi.. sonra koridorda tuttu kolumdan yerde çekmeye çalıştı s.git defol ananın evine orda nasıl istersen yaşa gibi şeyler söyledi.. neye uğradığımı anlayamadım hiç bir edepsizlik utanmazlık namusuma laf getirecek bişey yapmadan böyle bişeyle karşılaşmama ağladım sadece.. kalktım üstümü giyip kol çantamı alıp çıkıyorken çevirdi yolumdan affet ne olur aşkım çok özür dilerim diye konuşmadım uzun süre... bu konu tekrarlarsa benim yüzümü dahi göremezsin dedim.. 1 saat sonra eskişehirden annem ve abiciğimin eşi yengem geldi anlatmadım onlara annem elbetteki hissetmiştir ama anlatsam herşey dahada sarpa saracak.. amacım sadece eşimle muhabbet etmekti neler biriktirmiş içinde benimle ilgili.. ne çok nefreti varmışda ben görememişim.. ne alıp veremediği var anlamıyorum hiç ailesine terbiyesizlik etmedim ama o herşeyde beni üzüyor.. çok mutsuzum kızlar daha taze gelinken başıma neler geldi.. benimde imtihanım böyleymiş diyorum..Rabbime sığınıyorum..

canım neler yaşamışsın öyle çok üzüldüm inşallah herşey yoluna girer allah yardımcın olsun zor bir durum

Selam kızlar, günaydınlar hepimize:KK34:

naptın güzelim yedinmi???????

yok tatlım yemedim aslında sabah ilk işe geldiğimde yazmıştım buraya uzun uzun sonra dışarı çıkmam gerekti iş için gönderdiğimi sanıyodum ama yollamamışım meger :26:

neyse dün balık ve kalamar hayaliyle yanıp tutuşurken program değişikliği oldu ve köfte salata yedik haftasonuna kaldı artık pazar günü falan yaparım belki :KK34: canım çok istiyodu ama neyse kaloridende kurtulmuş oldum :KK1:

buarada bgn sabah kahvaltı yapmadım cnm istemedi yanıma 2 tane kellogs kraker aldım 66kalori olanlardan sabah kahvaltı niyetine 1 tanesini yedim diğer çeşitinide şuan yiyorum ara öğün niyetine :KK34:

Allah yardımcın olsunn canımm çok üzüldümm eşin için neden böyle oldu ki çok ayıp etmiş gerçekten :KK14:

Ama geçer inşallah kötü düşünme önünüzde daha uzun yıllar var herşey hallolur.

Siz severek mi evlendiniz yoksa görücü usulüylemi:44:

bilmiyorum neden 2 gündür sağ gözüm kanlı sabah biraz geçmişti gene başladı :KK43: kendimi toparlayıp yazarım yine canlarım.. noolur dua edin bana çok ihtiyacım var.. Allah'a emanet...

güzelim biz 2. yılımızı bitirdik ama hala dediğin şekilde kavgalar devam ha ne zaman şu son sakin dönemimize girdik ben kendimden gayet emin karşısına oturup ayrılalım dediğimde... bazen kavga edince bana da herşeyi söylüyor seni çok iyi anlıyorum dışarda herhangi biri söylese uzaktan tanıdığın bir insanın bile iftira atıyor diyebileceği şeylerdir. ama içinde farklı duyguları var nasıl çıkarıyor nerden çıkarıyor şaşırırsın. ben neyi öğrendim ben ağzımı açmıyordum çünkü tükürdüğüm yüze bakamam diye olumsuz şeyleri bile söylemiyordum bırak ağır hakaretleri ama söylemek lazımmış sende içinde birşeyler varsa söyle biriktirme... ooo bende neler neler duydum kendi içinde senaryolar yazmış oynamış hiç tepki vermiyorum artık kendin yazıp kendin oynuyorsun diyorum... sakın takılma laflarına bazen annemiz babamızla anlaşamıyorduk kaldıki o el oğlu... sen hedeflerini ideallerini düşün başka birşeyin seni etkilemediğini gördükçe sen onu sinir edersin ve huylarından yavaşça vazgeçirirsin... ayrıca kocanın ve senin burcun ne ???? :)))

bu arada günaydın herkese bu gün abime gidicem o yüzden akşama ancak girerim gitmeden size bakıp haber vereyim dedim akşam görüşürüz:KK55:

sağolun kızlar umarım hersey girer yoluna.. biz severek evlendik üniversitede tanıştık 6.yılımızda evlendik.. ama insan hiç tanıyamıyormuş sevdiğini bile.. içim sıkılıyor sürekli bunalıyorum.. hayal kuramıyorum kurduğum hayallerde kpss yi kazanırsam olurmuş kazanamazsam insan yerinedemi koymayacak bilmiyorum..

güzelim biz 2. yılımızı bitirdik ama hala dediğin şekilde kavgalar devam ha ne zaman şu son sakin dönemimize girdik ben kendimden gayet emin karşısına oturup ayrılalım dediğimde... bazen kavga edince bana da herşeyi söylüyor seni çok iyi anlıyorum dışarda herhangi biri söylese uzaktan tanıdığın bir insanın bile iftira atıyor diyebileceği şeylerdir. ama içinde farklı duyguları var nasıl çıkarıyor nerden çıkarıyor şaşırırsın. ben neyi öğrendim ben ağzımı açmıyordum çünkü tükürdüğüm yüze bakamam diye olumsuz şeyleri bile söylemiyordum bırak ağır hakaretleri ama söylemek lazımmış sende içinde birşeyler varsa söyle biriktirme... ooo bende neler neler duydum kendi içinde senaryolar yazmış oynamış hiç tepki vermiyorum artık kendin yazıp kendin oynuyorsun diyorum... sakın takılma laflarına bazen annemiz babamızla anlaşamıyorduk kaldıki o el oğlu... sen hedeflerini ideallerini düşün başka birşeyin seni etkilemediğini gördükçe sen onu sinir edersin ve huylarından yavaşça vazgeçirirsin... ayrıca kocanın ve senin burcun ne ???? :)))

benim burcum ikizler onunki yengeç.. :KK43:

dün yediklerimi yazıyım
sabah
domates,peynirli sandivç

öğlen
4kaşık barbunya
kuru cacık
yogurtlu patlıcan ezmesi

akşam
5tane küçük köfte
bol salata
3-4 kaşık mercimek yemeği

meyve

meyveli soda, 2lt su

selam kizlar

hizlica yazip kacicam yogunum malesef..

Sehercim cok üzüldüm yasadiklarina canim :KK43: Allah esine akil fikir versin gül gibi karisini baskalariyla nasil karsilastirir insan anlamiyorum evlenmeden önce pervane oluyordun yaa karin için :KK50:
Insallah esin düzelir biran önce...

eda sen burclari sormussun anliyor musun burclardan :26:

ben kova esim aslan nasil geçimimiz :KK1::KK1::KK1::KK1:

geçen gün kayinvalidemlerde otururken tv'de bi programda burçlardan acildi laf, o arada kayinpederim bi anda patlatti "kovayla aslan anlasmazligi cok meshurdur hiç anlasamazlarmis" diye :KK1::KK1: adam kötü niyetine söylemedi bilmiyormus oglunun aslan benim kova oldugumu ögrenince herkes koptu o anda :KK1::KK1::KK1: çok güzel bi ani kaldi bu valla :KK16:

Bu sabah süper dengeli beslendim sanirim :KK1:

1 haslanmis yumurta + beyaz peynir + maydanoz :KK56:

benim burcum ikizler onunki yengeç.. :KK43:

oyyy güzelim daha yeni başlamışsın yengeç erkeği ile yüzyüze kalmayao kavgayı çok sever çok uysal görünür bir anda içinden bir canavar çıkar sonrada gönlünü alır ama bu hep böyle olur yani onun sakinleşmesi düzelmesi gibi birşey umut edeceğine (bak sadece umut diyorum) alışmaya çalış boşver duymamazlıktan gel... sizin tek anlaştığınız alan sokaktır iyi gezer tozarsınız eğlenirsiniz arkadaş evlerinde iyi görünürsünüz ama ev içerisinde tüm nazı sanadır. başka birine kızar sana patlar sana önceden birşeye kızmıştır sonra patlar... o biriktirip patlar sonra rahatlar sende alış...

su grubu erkeklerinin çoğu kadını erkek gibi görmez yada kabullenmez o söyledikleri gerçek hissettikleri... onunla aşırı ilgilenmen lazım senin için zor olmayacaktır. etrafında pervane birini ister gözüne baktığında anlayan bir eş ister her dk ona motive olmalısın... haa bu egoları tatmin olmazsa bunları açık etmeden sana bir konu bulup çatacaktır...

yengeç erkeği zordur ama kadın gibi hissettirir seni yere göğe sığdıramaz bazen ve bunu etrafına göstermekten de çekinmez...:nazar::nazar::nazar:

selam kizlar

Sehercim cok üzüldüm yasadiklarina canim :KK43: Allah esine akil fikir versin gül gibi karisini baskalariyla nasil karsilastirir insan anlamiyorum evlenmeden önce pervane oluyordun yaa karin için :KK50:

geçen gün kayinvalidemlerde otururken tv'de bi programda burçlardan acildi laf, o arada kayinpederim bi anda patlatti "kovayla aslan anlasmazligi cok meshurdur hiç anlasamazlarmis" diye :KK1::KK1: adam kötü niyetine söylemedi bilmiyormus oglunun aslan benim kova oldugumu ögrenince herkes koptu o anda :KK1::KK1::KK1: çok güzel bi ani kaldi bu valla :KK16:

yanlış biliyorlar daha dolu anlaşamayan burç var size sıra gelmez... eğer saygıyı resmiyeti korursanız mükemmel bir ilişkidir. çünkü aslan saygıyı bırakıp biraz serbestliğe alıştımı yandın... birde fazla mükemmeliyetçidir her an ayrıntı kollar, sözlerinde bile uzun zaman sonra bile parçaları birleştirir önüne koyar ona karşı hiçbir zaman gardını düşürmemelisin rahat huzurlu bir aileden vazgeçip bir savaşta olduğunu düşün düşman uyumaz de her an tetikte ol :) kova çok uyumludur helede bayanı... onla anlaşamaman normaldir de onun senle anlaşamaması tuhaftır... bu ilişki devam eder aslan bağırır çağırır tabiri caizse kükrer sonra yerine oturur... dışarda biraz uçarı bir tip olarak görünür helede fiziği iyiyse egosundan geçilmez... onu pohpohlayacaksın zeki kadın sever ama kimse kendinden daha zeki değildir. o yüzden olsan bile belli etmeyeceksin... helede ailesi akrabası yada tanıdıklarının yanında onu pohpohlarsan senden iyisi yoktur uçar havalara o inene kadar herşeyi yapabilirsin :)))

slm kızlar,sabahtan beri bi türlü giremedim kk ya:26::26:

çok şükür bugün normale döndüm,ama tartıda pek güzel rakamlar göremiyorum,sanırım reglin etkisi,bakalım yarın saf protein yapıcam biraz şaşırtayım bünyeyi,belki cumaya biraz kıpırdama olur,takım ortalamasının % 30 un altına düşmemesi gerekiyo:KK34::KK34:

konu bir anda nerden nerelere geldi dimi
küfürler hakaretler havada uçuştu
tipik yengeççç,
harfı harfıne aynıları dahada agırlarını yaşadım
ama ben susmuyorum,ben sükunetımı daha sözlüyken bıraktım
banane yaa o kufretcek bagırcak cagırcak ben susucam oldu,,
o bir dedı ben 2,o 2 dedı ben 5...
hoş degıl güzel degil kesınlıkle ama içe ata ata insan dert sahıbnı oluyo sehercımm..
defalarca tecrübe ettınkı üstünden yarım saat geçince sankı hiçbirini o yapmamış gibi..eee sen nıye içine atıp dertlenıyosun
çatışma anında konusabıldıgın kadar güzel konus baktın anlamıyo eee yettı beaa diye başla sende
valla ben bu yontemı kullanmak istemezdım ama azda olsa bu yontemle yola getırdım..
delı delıyı görünce çomagıı saklıyo artık bi çıglık at bak nasıl kaçıyo:)
iyi bi örnek degılım ama en azından bu sekılde başa çıkıyorum..
ve adım gibi emınımkı harıka bir eştir,sadece şu kavga anları hariç..
yalnız degılsın canımm:)

oyyy güzelim daha yeni başlamışsın yengeç erkeği ile yüzyüze kalmayao kavgayı çok sever çok uysal görünür bir anda içinden bir canavar çıkar sonrada gönlünü alır ama bu hep böyle olur yani onun sakinleşmesi düzelmesi gibi birşey umut edeceğine (bak sadece umut diyorum) alışmaya çalış boşver duymamazlıktan gel... sizin tek anlaştığınız alan sokaktır iyi gezer tozarsınız eğlenirsiniz arkadaş evlerinde iyi görünürsünüz ama ev içerisinde tüm nazı sanadır. başka birine kızar sana patlar sana önceden birşeye kızmıştır sonra patlar... o biriktirip patlar sonra rahatlar sende alış...

su grubu erkeklerinin çoğu kadını erkek gibi görmez yada kabullenmez o söyledikleri gerçek hissettikleri... onunla aşırı ilgilenmen lazım senin için zor olmayacaktır. etrafında pervane birini ister gözüne baktığında anlayan bir eş ister her dk ona motive olmalısın... haa bu egoları tatmin olmazsa bunları açık etmeden sana bir konu bulup çatacaktır...

yengeç erkeği zordur ama kadın gibi hissettirir seni yere göğe sığdıramaz bazen ve bunu etrafına göstermekten de çekinmez...:nazar::nazar::nazar:

altına imzamı atarım yazdıklarının..
ev içinde isterse kolumuzu bacagımızı kıralım,dışarı cıktıgımız anda allahımmm allamalarr pullamalarrr
iyice gıcık oluyorum,,ben bagırıyorum o sus rezıl olucaz dıyo:)

slm kızlar,sabahtan beri bi türlü giremedim kk ya:26::26:

çok şükür bugün normale döndüm,ama tartıda pek güzel rakamlar göremiyorum,sanırım reglin etkisi,bakalım yarın saf protein yapıcam biraz şaşırtayım bünyeyi,belki cumaya biraz kıpırdama olur,takım ortalamasının % 30 un altına düşmemesi gerekiyo:KK34::KK34:

yarına proteın bugün dengelı beslenme ile kesınlıkle cuma eksılere gecersın
nekadar su içtin bacımmmm bugün??
bide varmı kaçamk falan gün içinde heee söyle söyleee:KK53::KK53:

msj 3

şimdilik çıkıyorum kızlar işler beni bekliyor , akşam yine geç bir saatte uğrarım .siz yoksunuz ama yazdıklarınızı okuyorum ...

deryacım bi türlü karşılaşamıyoruz,neyseki bu hafta okullar kapanıyo,daha sık görüşürüz inş.:KK16:
bu arada geçmiş olsun canım,mevsim geçişleri maalesef bünyeyi zorluyo,dikkat et kendine:KK34::KK34:
günaydın güzeller...

bugün herkes yerli yerinde patron genel müdür :KK43: bende tabe deli gibi çalışıyorum :) az bakabilirim...

dün yazdığım menüden şaşmadım ne planladıysam akşam onu yedim afferim bana :) su 2.5 lt de kaldı... eve gidip annecime kavuştum spor yalan oldu yahu benim spor yapmam lazım hani herşey bir yana içimde istek yok bugün rahat bir terlik giydim inşallah işten sonra yürümeyi planlıyorum...

off edacım spora benimde dönmem lazım,yüzmeye gidecektim oda bi süre askıya alındı,ben sporsuz zor vericem bu artıları:26::26:

sehercim 3-4 gündür girmeyince ne yalan söyleyim aklıma bi problem olduğu geldi,sanki tahmin ettim böyle bişeyler yazacağını,belkide eşinin daha önce bahsettiğin huylarından dolayı(özellikle şu mantar konusu)
inan çok çok üzüldüm,işte erkekler bi anlık sinirlerine hakim olamayıp yıkıp geçiyolar herşeyi ama sende unutulmayacak izler bıraktığını hiç hesaba katmıyolar...ama demişsin ya taze gelinken başıma neler geldi diye,evliliğin ilk yılları maalesef böyle şeyler oluyo,çoğumuz yaşadık bunları,bi bakıyosun çıkarken tanıdığın o adam gitmiş bambaşka biri gelmiş,biraz daha zaman geçince evlilik oturuyo,gereksiz tartışmalar yerini gülüp geçmelere bırakıyo,inş.eşinde bu olayı tekrarlamaz ve hatasını telafi eder:KK34:
sen lütfen kendini üzme,gel bizimle paylaş derdini,her zaman seni dinlemeye hazır arkadaşların var unutma:KK16::KK16:
selam kizlar

çiğdemimm:KK16::KK16:senden bu hafta çok umutluyum,maşallah sporun diyetin gayet güzel gidiyo:KK34::KK34:

kayınpederinde fena pot kırmış:KK1::KK1:
tünaydınn kızlarrr
ugrayamadım bi türlüüü,geçmiş yogun gibi bi okuyup geleyımm

esramm:KK16::KK16:nasılsın,yoğunmu şube:26:

X