Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

yarına proteın bugün dengelı beslenme ile kesınlıkle cuma eksılere gecersın
nekadar su içtin bacımmmm bugün??
bide varmı kaçamk falan gün içinde heee söyle söyleee

menü yazmaya utanıyom valla esra:26::26:akşama kadar fena gitmiyoda bu hafta akşamları hep bi şekilde bozuldu,dünde dondurma,ve minik börek yedim geç saatte

su şimdiye kadar 1 litre bitti,işten çıkana kadar 2 olur evdede 3 e tamamlarım o konuda sıkıntı yok ama canım olmadık şeyler istiyo,bide hep aynı şeyler yemekten bıktım,bugün öğlen çiğköfte dürüm yedim yanında ayranla,330 kaloriymiş çokta değilmiş dimi

yok yaww şuan kımsecıkler yok valla resmen saltanat sürüyorumm:)
1lt su içtim şimdi gidip şişelerimi doldurucam tekrar bide piss bi hıçkırık tuttu anlatamam
hek hekk bedenım sarsılıyo resmen:)

bide bugün volkanın sınav sonucu açıklanacak,şu 17 hazıranda gitmiştik ya ankaraya o sınavv
heyecanla onu beklıyoruzz
sen bakma ben bakıp haber verıcem sana dedım
adam korkudan arayamıyo bile benı

bence oglen için iyi bi kalorı mıktarıı
ama hadı dondurmayıda geçtimde börek nedır yahu akşam akşam aaaa

benımde canım sabahtan berı absürd şeyler çekıyo direnıyorummm dayanıyorummm
senin öncelıkle aklındakılerden kurtulman lazımm
kafana taktıklarını sal gitsin,onlar senı bunalttıkca sen rahatlama yolu arıyosun dolayısıyla yemege sarıyosun..
oyuzdendir ki şekerımmm bu akşamı benım için hafif atlatt be elıne zararlı bişi aldıgında benım yüzümü hayal et
sana böyle bakıyor olacagımm

SELAM FISTIKLAR........

fen istiyordu.ama olmayacak gülüm ya..o kadar üzgün ki..kaç gündür babasıyla aquaparkta yaşıyorlarmutlu olsun diye

evde yeterince çikolata var..ben de onlarla çikolata diyeti mi yapsam acep:26:
sen başlattın eda

amin canım.inşallah..

inşallah canım..seneye senin yerinde olmak istemezdimçok zor bi süreç..ne bişey söylemeye geliyor sıpalar ne susmayaşimdiden başlasın hazırlanmaya bence..

kızlar öfke anında beylerin söylediklerini gerçek duyguları sanmayın yaaa..bir erkek eğer bir halden, davranıştan vss..sıkıntı duyarsa bunu en normal zamanda da pat diye söyler. Onlar öyle. Çok zeki olanının haricinde genelde böyleler. Zeki erkek sayısı inanın çok az
şimdiii gelelim bu kavgaya. Muhtemelen başlangıçta seni motive etmeye çalışıyordur. Dozu ayarlayamamıştır. Sen kızınca da ..eee..serde erkeklik var. Altta kalmamak için bastırmıştır. Genelde böyleler
sen akıllı ol prenses. Onun sende odaklandığı iki konu var. Sınav ve kilo. Kilo annesi sebepli duruyor. Sınav elbette önemli. Senin geleceğin sınava bağlı maalesef. Bu kadar eğitimle evde oturamazsın. Bunun gereksiz gerginliğini de yaşarsınız.
psikolojide odak değiştirme önemli. Erkeklerde kolay olur. İşin tartışmaya gittiğini hissettiğinde onun öncelik verdiği, sana zararı olmayan başka bir konuyu gündeme getirmen kafasını dağıtıronu konuşmaya başlarsınız
sen biraz kendine gel.yine konuşuruz bunu inşallah..19-20 yıldır evliyim.tartışarak bişey halledemedim.kadın aklını kullanmalı

yarına proteın bugün dengelı beslenme ile kesınlıkle cuma eksılere gecersın
nekadar su içtin bacımmmm bugün??
bide varmı kaçamk falan gün içinde heee söyle söyleee

nasıl heyacanlıdır şimdi,eee kaçta açıklanacakmış bu sınav,bak bizde merak ettik,inş.beklediği gibi sonuçlanır

evet esram kafamdaki sorunlar beni yemeye yönlendiriyo,ne vardı mutsuz olduğunda canı sıkıldığında yemeği unutanlardan olsaydım,ben sevincimide,üzüntümüde yemekten çıkarıyorum yaa

tecrübe diye buna deniyo galiba,akıllı ablam benimsenden öğreneceğimiz çok şey var bizim,sen hep bizimle ol

abla valla ne güzel yazmışsın yaa,sen zamanında benıde cok güzel frenlıyodun tartışmalarda..
gerçi ben çok susamıyorum ama neyse oda zamanla olacak heralde:)
özgürde çok umutsuzluga kapılmasın hakkında hayırlısı olsıun bakalımm nezaman acıklanacak bu sonuclar?

ayy ne heyecan hemdee sonuclar acıklanmadan benı arama esra diyo her aradıgında kalbım carpıyo dıyo
cok emek verdı cok calıştı
ve bu sektorde karıyer yapmak için çok motıve ettı kendını
zaten takıntılı bi tip,şimdi kazanamazsa hem kendıne hem bana dunyayı dar eder valla:=)

bende senın gibiyim işte iştah her daim açık
ve resmen yemek yemek için sebep arayanlardanımm:)
aslında bız boyle krıze gırdıgımızde kendımızı yemek yerıne spora versek varyaaa
ne fit oluruz düşünsene

kızlarrrrrrrrr

volkan sınavı kazanmışşşşş,ayy sabahtan beri takıpteydım ekler eklemez yakaladım valla:)
kocacıgım 81ile aldı sertıfıkasını maşallah..:)
baraj 70tii
ayy cok mutlu oldummm cokkk

geçen haftaydı sanırım eşimin canı tatlı çekti neyse dışardan az alayımda sadece sen yiyeceksin kalanı da bana kalmasın dedim aldım ama ne güzel görünüyorlar kendime de light dondurma alayım bari dedim ara öğünde yazmışlar alternatiflere pehhh öyle büyük pastanede herşey var light dondurma yok alamadım eşim karşımda pasta yerkene bende yoğurdu kaşıkladım. dondurma yazmışsın okuyunca isteğim depreşti bugün benim light dondurma bulmam lazım yaaaaa amaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa gelelim böreğe o hiçte masum değil güzelim...

su güzel gidiyor bende 1 lt bitirdim tam bu saatlerde genelde wc de olup geç yazıyorum kusura bakmayın :)

çiğköfte fena değil ekmek olmadıktan sonra...

yuhhhhhhhhhhh ablam çikolata diyetimi evde olan şeylere bakarsak yandık benim evi aburcubur dükkanına çeviren bir kocam var

nefsimizi böyle sınamaya başlayalım önümüz ramazan ablacım evdekileri yemicez bugün gelirken tost yaptırdılar bana sordular yok dedim önde oturuyordum aldı sıcacık bana verdi tut diye sonra illa sıcak ya canın çeker ye dediler yooooooooook dedim olmaz o dakikadan beri ne yesem doymayacağımı anladım ama el uzatmak yok

Rabbim inşallah kocacına gönlündekini verir... eh bende gözüm dönünce neler yediğimi tahmin bile edemezsiniz şu yaşıma kadar gözüm dönüpte hiç spor yaptığım olmadı

oyyy gözünüz aydın... maşallah güzelim eh bugün kutlarsanız diyetimizi hatırlatayım

esramm çok çok sevindim,alkışların en büyüğü volkiye puanıda maşallah çok iyi
ee hadi bunu kutlayalımm

off pişman oldum zaten,eşim için yapıp buzluğa attığım mercimekli böreklerim vardı,akşam onları pişirdim ertesi gün için ama sıcak sıcak pek güzel koktular bitanecik yedim,ama çokta güzel yapmışım yawwgerçi börek dediğime bakmayın benim 1 yufkanın 6/1 i kadar içinde yeşil mercimek var,hem protein deposu değilmiydiki oo

ya ben bu aralar magnumun espresso olanına taktım,tam benlik,ama oda çok masum değil,en iyisi haftada 1 ödül olarak yemek

ayyy yeşil mercimek yiyebileceğim yer arıyordum salata yapıyorum yemiyor eşim börek olursa yer bende içini mi yesem hemen tariflere bakayım :) tamam su böreğinden masum ama yaparken ne kadar yağ kullandın bilmiyoruz

ben eskiden hiç yapmazdım edacım bu böreği eşim alıştırdı,çok sever bizimki

ben mercimeği iyice haşlıyorum soğanı kavurup mercimekle buluşturuyorum,tuz,karabiber hoop içi hazır,öyle bile çokgüzel bence,bide son zamanlarda hazır yufka böreği yaparken yağın içine biraz un koyuyorum tamam kalorili oluyo ama çıtır çıtır süper lezzetli bişey çıkıyo ortaya,2 yufkayı aralarına bu yağdan sürüp sonra üçgen şekilde 8 e bölüyorum ve kalın sigara böreği gibi sarıyorum,harika oluyo,fazladan yapıp buzluğada atabilirsin

oyyy gözünüz aydın... maşallah güzelim eh bugün kutlarsanız diyetimizi hatırlatayım

aynı sey aklıma geldı heee bıan cok mutlu oldum yaa amaaannn boşver rejımı bunu kutlamalıyım dedım
bana ne oluyosa:)
aynen dondurmayı haftada 1 ye neslım magnum baya kalorılı
az once konustuk eee nasıl kutluycaz dedım koşu bandında dıyo:)
sonra yok yok dısarı cıkalım dedı ama boşver dedım evde otururz kutlarız başbaşa dedım dizilerim varrr hayatta cıkmam çarşamba akşamı dışarı:)

benım kayınvalıdede bikere tahınle yesıl mercımegı karıstırıp iç hazırlamıştı
fena degıldı ama ben pek sevmedım ne yalan söyliyim:)

zaten yesıl mercımegıde sevmem,kara şimşekk:)

ayy ne yesek yawww acıktım beenn

ben akşam için güzel bi tavık tarifi buldum,hemen sizinlede paylaşayım

tavuk tandır

malzemeler
1 bütün tavuk
1 tatlı kaşığı şeker
1 tatlı kaşığı tuz(tepeleme)
1/2 limon suyu
1/2 bardak su

tavuğu yıkayıp kurulayın,sonra hazırladığınız bu sosun içine batırın,arada test düz edin,30-40 dakika bekletin,sos iyice tavuğa nüfus etsin,sonra düdüklü tencereye alın,(sos alınmayacak) en kısık ateşte 70-80 dakika pişirin,kendi suyunda pişecek,piştikten sonra fırın kabına alıp ızgarada yüzünü pembeleştirin.

benim 15.30 ara öğünüm 2 kepekli galeta ohh mideme hamur girdi biraz doydum gibi :)

ben bayılırım yeşil mercimeğe bi 5 kg verirsem kendime söz yapıcam ve yicem tabi 1-2 dilim öğle yemeğinde :)) şimdi yapmayayım dayanamam filan nedense böyle bir listeye uyupta durmadan su içtiğim vakitler katı gıdalara özlem duyuyorum midem gölet gibi oluyorrr acaba ben haftalardır hatta aylardır diyet yaptığımı mı sanıyordum

valla güzelmişte akşam eve gittiğim aç modumu düşünüyorum da düdüklüden çıkıpta tepsiye yerleşemez kanaatindeyim

tarifi okuyup yaptığımı hayal etmek bile nefesimi daralttı ayhhhhhhhhhh burnuma pişmiş kokusu mu geliyor neee

banane ya kocama da ambargo var gitsin dışarda yesin aaaaaaaaaaaa burda zor birşeyi başarmaya uğraşıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…