Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Gülnihal ablacım inşallah özgür beklediğinden çok iyi bir sonuç alır

Edacımm senin doktorda afedersin ama çok malmış tamam kilo verceksin ama o kadarda düşmedik daha sende bundan sonra çok dikkat et bak beni bu yaştan sonra doktor katili yaptırma

Esracım mayo çok iymiş ya resmini gönderdiğin farklı aldım demişsin ama eminim oda güzeldir ben seviyorum siyah güle güle kullan ohh mis gibi yüz mayocugunla

Çidoommm ortağımmm

Neslicimm ve melekçim ve dier arkadaşlar hepinizee selamlarr

Dün yediklerimide yazıyım ben hemen

sabah
peynir ve domatesli sandivç
adaçayı

öğlen
tavuk
ayran
azcık patates

akşam
3kaşık pilav

2kayısı,3erik,4-5tane kiraz

1fincan yeşil çay , 1,5lt su

ya buarada kızlar beni bu su içmek maf ediyo hala alışamadı bünyem ya akşama kadar tuvaletten çıkmıom
üstüne üstük öle tok oluom ki yeşil çay içmeye mecalim kalmıo

Buarada edacım sana benimde bir sorum olacak ben bu ara öğünleri hep kaçırıyom,unutuyom hatta çoğu zaman çay kahve içiom ara öğün niyetine ara öğün niyetine çay olmaz mı :26:

oo sende baya azla yetinmissin helal valla..
yaninda 20 gr tek porsiyon sürme peynir yedim (40 kalori)
2 etimek yedim (64 kalori)
3 tanede zeytin yedim.

off hayatta yapamam alisveris yapmak gerek ona göre
sevmiorum esime ayri kendime ayri yaptigim zaman onun yemeyecegi seyler var bide
neyse ben yine devam dikkat ederek beslenmeye
ama sen yapabilirsin bak o koca karpuz için

kuzumm selamm

sporu ben tutuyorum, haftasonu ne kadar spor yaptın ben kaçırmışım

arkadaşlar hepimiz sporlarmızı yapalım bende hemencik bi liste oluşturayım spor için hatta eski listeden devam ediyim

selam fıstıkk hoşgeldın..
cuma 60dk
ctesi 60dk
pazar 90dk
ptesi boş...
bu akşama kısmetse yıne 60dk olacak:)

Kızlar bşy sorcam size akşam balık yicezde yanında birazcık kalamar yapmak istiyorum acayip canım istiyor çidem ortim dondurulmuş yap dedi ama daha önce hiç yapmadım bilmiyorum şu hazır dondurulmuşlardan alsam nasıl yaparım sodaya una falan bulama işlemi nasıl oluyor biliomusunuz bekletilmiyor dimi :26:

Buarada edacım sana benimde bir sorum olacak ben bu ara öğünleri hep kaçırıyom,unutuyom hatta çoğu zaman çay kahve içiom ara öğün niyetine ara öğün niyetine çay olmaz mı :26:

üsgünüm güzelim ama olmaz... bak bir ara halkla ilişkiler bölümünde çalışıyordum birsürü insan gelip gidiyordu (belediye:))) meyve yiyemiyordum bazen aklıma bile gelmeden çayla gidiyordu gün o zamanlar kuru kayısı filan bir yana kuru dut a dadanmıştım :))) daha minik ve hafifti... çaylada güzel gidiyordu şekerli öneririm... ayrıca kepekli minik galetalardan grisinilerden al yanlız paketinden çıkar masanın üstüne 2 tane koy onları ye paketle çıkarınca ben birden 4-5 gidiyorum :)))

çaydan da kurtulamıyorum seviyorum diyorsan bal karıştır nasılsa karbonhidrat alıp ara öğün yapacaksın posadan kaybedersin ama enerji almış olursun... ayrıca unutmamak için benim gibi sakin olduğun zamanda yiyeceğin kadarını çıkar bir kağıdın üstüne koy biraz ortalarda rezil oluyor ama unutmuyorsun

msj 1

merhaba kızlar nasılsınız , ben de eve geldim , akşam misafir gelecekmiş ,şimdi önce yemek sonra misafire hazırlık aşamasına geçeceğim ..aslında canım eline kitap alıp okurken uyumak istiyor , tatil gelse de uyusam bir güzel ,,

bugün menü

sabah

peynir , domates salatalık , çay ve 2 yeşil zeytin

ara

2 dilim küçük kepek ekm , 1 dilim peynir

öğlen

ıspanak , cacık ve evde yapılmış vişne suyu

ara

2 kaşık yoğurt

akşam

1 tane bibr dolma

salatalık

1 lt su ( su çok fazla içemiyorum , belki yatıncaya kadar miktarını artırırım )

aynen wc den hiç çıkmayasım geliyor alışsan bile durum bu daha ne kadar alışacağız bugün yeşil çaya bende yeltenemedim evde içerim artık iş yerinde oturamadım bir koltuğa

ayırca akşam yemeği neden böyle güzelim ekle birşeyler söğüş domates salatalık birşeyler ekle 1 kasecikte benim için yoğurt ye tabi bir daha böyle bir menü denersen

woww sendee neler varmış böleee evet ya süper tamam bunu denicemm

eşim yapıyordu galeta ununa batırıyordu ıslatıp sonra kızartıyordu ama sen yapma bence yada fırına versen olurmu ki ????

valla edacım dün akşam öle yorgundum ki ayakta durcak mecalim yoktu yemek yememeyi düşünüyodum açmıyım değilmiyim böle tuhaftı midem ama baktım pilav varmış evde hadi dedim bundan 3-4 kaşık yiyim boş geçmesin öle oldu yani

selam fıstıkk hoşgeldın..
cuma 60dk
ctesi 60dk
pazar 90dk
ptesi boş...
bu akşama kısmetse yıne 60dk olacak:)

msj 2

ben de gündüz her iki bacağımı çalıştırdım ve yarım sa yürüyüş yaptım ..inş tatilde bol bol spor yapıp su içeceğim ..

havalar halen yağmurlu ve okulun içi buz gibi , dışarısı daha sıcak ..

msj 3

şimdilik çıkıyorum kızlar işler beni bekliyor , akşam yine geç bir saatte uğrarım .siz yoksunuz ama yazdıklarınızı okuyorum ...

msj 4

akşam kimsecikler gelmemiş ...

tartıya çıkmıyorum , cumayı bekliyorum , bakalım ne olacak ..boğazım çok ağrıyor bu geçiş mevsimi beni perişan etti ..hem grip hem ağrılar , ilaç kullanmak istemiyorum ...

msj 5

SBS sınavına giren bütün öğrencilere gönüllerinin istediği yerlere gidebilmeleri için dua ediyoruz , inş ablacım seninde oğlunun sonuçları iyi gelir , haftaya ünv sınavı var , seneye benim oğlum da nasip olursa sınava girecek...

günaydın güzeller...

bugün herkes yerli yerinde patron genel müdür bende tabe deli gibi çalışıyorum :) az bakabilirim...

dün yazdığım menüden şaşmadım ne planladıysam akşam onu yedim afferim bana :) su 2.5 lt de kaldı... eve gidip annecime kavuştum spor yalan oldu yahu benim spor yapmam lazım hani herşey bir yana içimde istek yok bugün rahat bir terlik giydim inşallah işten sonra yürümeyi planlıyorum...

o zaman iyi yapmışsın diyelim aç yatmak çokta iyi birşey değil ben baş ağrısıyla uyanıyorum bitkin uyanıyorum falan filan bana gelmiyor yani :)

pilav konusunda da farklı şeyler denemeye karar verdim öyle kavurup güzel pilav tutturacağım diye uğraşmayıp, içine dereotu limon ve kabuğu bezelye koyacağım pilavlar yapacağım pirinci de sadece suda bekletip yıkayıp pişiricem sıfır yağ... eşim buna 1 gün katlanır mı acaba yaaa ???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…