Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

saol özlemcim,hayırlısı artık:26:

acaba diyorum gercekten anne olmayı ıstedıgın içinmi yoksa ya cocugum olmazsa korkusundan yada olmama ihtimalını çürütmek içinmi istriyosun bukadar??

şu söylediklerin aslında çok doğru bi tespit esracım,hepsinede evet diyebilirim,bunun haricinde yaş faktörüde var,ben 31 eşim 37 yaşında,bide beni bekleyen sıkıntılı bizaman dilimi biraz düşündürüyo beni,hani istiyorumki bunların hiçbirine gerek kalmadan doğal yolla olsun,üstelik hem eşimin doğumgünü hem babalar gününden dolayı belki bi sürpriz olur diye çok beklentiye girdim,hayal krıklığı çok fena oldu,sabahtan beri durduramıyorum kendimi,sürekli ağlıyorum elimde değil,eşiminde beni böyle görmesini istemiyorum,çok üzülüyo,sanırım streste etkili,dediğin gibi en iyisi oluruna bırakmak,çok düşünmemek,planlarımıza odaklanmak:KK34:

teşekkür ederim çiğdemim,kocaman amin:KK16::KK16:

haklısın tam artık rahatım derken bu ay hepten strese soktum kendimi,bizim 1 sene oldu canım korunmayı bırakalı:KK34:

o soruyu bende soruyorum durmadan daha bir cevap almış değilim...

ben 5 i kesin geçeceğim diye yazmadım desem :KK17: tamam tamam bir daha unutmam ama bak bugün 5 i geçtim :)
bugün rekor sende canım maşallah sen niye listeye girmiyorsun
çok güzel bir menü suyu çayı sporu herşey yerinde ama gece ara öğünü yapmaman sıkıntı vermiyorsa iyi... birde öğle yemeğinde de ekmek yemiyorsun akşamda, sadece çorbayı karbonhidrat sayabiliriz bence az görünüyor... ama doyuyorsan mesele yok :KK42:
açımmmmmmm açımmmmm aç ama 70 kiloya inene kadar biraz sıkı tutmak istiyorum .sabahları yiyorum ekmeği yazmayı unutmuşum çok seviyom ekmeği .gece yeme alışkanlığımı bırkmak istiyorum çok acıkıyorum ama bazen yiyorum yoğurt süt falan ne kadar az yersem o kadar kar.diyetkolik sitesine bende üye oldum ama sanırım paralı

açımmmmmmm açımmmmm aç ama 70 kiloya inene kadar biraz sıkı tutmak istiyorum .sabahları yiyorum ekmeği yazmayı unutmuşum çok seviyom ekmeği .gece yeme alışkanlığımı bırkmak istiyorum çok acıkıyorum ama bazen yiyorum yoğurt süt falan ne kadar az yersem o kadar kar.diyetkolik sitesine bende üye oldum ama sanırım paralı

evet bugün patron genel müdür kimsecikler yok danışmanlar falan filan kimse yok ohhhhh odamda gerçi yapacağım iş çok ama en azından rahatım :)

aman güzelim ne kadar az yersem deme öyle dönmüyor 1300 kalorinin altında devam edince vücut depolamaya başlıyor sende inatla azaltıyorsun ben bir ara 1000 kaloriyi bulmuyordum ama kilo veremedim üstüne az da olsa yarım kilo filan arttım. bünyene de bağlı bende insülin sorunu var belkide ondan aldım :KK43: şu an 1700 kalori verdiler ki zorla yediğimde bile bulamıyorum o kaloriyi tabi sağlıksız gıdalara atlasam geçerim :)) gece değilde yatmadan 2 saat önce metabolizmayı çalışır tutmak için süt yoğurt az da olsa tercih edebilirsin...

evet site ücretli ben her gördüğüm diyetle alakalı şeye atladığımdan ona da atladım 6 aylık üyelik aldım ama menüleri güzel egzersiz planları var su takibi var yediklerini girmeyince sayfaya girdiğinde seni uyarıyor girmiyorsun diye birde alternatif listeler var... ben bir ara bir diyetisyene gittiydim bundan 3 sene önce ayda 150 tl bayılıyordum onun listelerinin aynısı o yüzden hemen üyelik aldım o bana verdirmişti ayda 4,5 kg... heh birde ekmeği bol tutmuş listede o yüzden favorimdir o site :KK56:

evett hanımlarrr
bende öğlen yemegı işini hallettım geldımmm
burda bı koftecı vardı fiyatları uçmuştu müştewri kaybedınce aşagı çekmısler tekrar
ama ben köfte degıl ızgara tavuk+ayran+salata yedım:)
çok mutluyummmm:KK16::KK16::KK16:

haydı menüleri çarpıştıralımmm kım ne yaptıı...
bu arada suyumuda aldım geldım masama,haydı sızlerde kapın sularınızı,

sporu kım lıstelıyodu bu hafta??
ben dun spor yapmadım haftasonu cok yaptım dıye ama bugün tekrar dönüyorum sahalara:)
son 2 haftammm o tatıleee ince gitcemmm
mayomu aldım bu arada lcw dan
size gösterdıgım korselıden yoktu bende farklı bı model aldım
ilk defa sıyah bı mayom oldu:)

özlemcımmm bu lıste senı 70in altında da görecek az kaldı haydıı
bu arada spor durumun nedr??
bide gece yeme alışkanlıgın varsa en fazla 9,5-10 gibi beyaz leblebı ye bı su bardagı
tabı kucuk bi su bardagı:)
çok işe yarıyo

bu arada mesaj sayım ya 4 ya 5 oldu sanırım yarın sayıcam mutlakaa

evet bugün patron genel müdür kimsecikler yok danışmanlar falan filan kimse yok ohhhhh odamda gerçi yapacağım iş çok ama en azından rahatım :)

aman güzelim ne kadar az yersem deme öyle dönmüyor 1300 kalorinin altında devam edince vücut depolamaya başlıyor sende inatla azaltıyorsun ben bir ara 1000 kaloriyi bulmuyordum ama kilo veremedim üstüne az da olsa yarım kilo filan arttım. bünyene de bağlı bende insülin sorunu var belkide ondan aldım :KK43: şu an 1700 kalori verdiler ki zorla yediğimde bile bulamıyorum o kaloriyi tabi sağlıksız gıdalara atlasam geçerim :)) gece değilde yatmadan 2 saat önce metabolizmayı çalışır tutmak için süt yoğurt az da olsa tercih edebilirsin...

evet site ücretli ben her gördüğüm diyetle alakalı şeye atladığımdan ona da atladım 6 aylık üyelik aldım ama menüleri güzel egzersiz planları var su takibi var yediklerini girmeyince sayfaya girdiğinde seni uyarıyor girmiyorsun diye birde alternatif listeler var... ben bir ara bir diyetisyene gittiydim bundan 3 sene önce ayda 150 tl bayılıyordum onun listelerinin aynısı o yüzden hemen üyelik aldım o bana verdirmişti ayda 4,5 kg... heh birde ekmeği bol tutmuş listede o yüzden favorimdir o site :KK56:

ekmekçi ortimm benımmm:)
hemen hemen bı cok dıyetısyen ılk 2 hafta falan 6 dılım ekmek verıyo yahu
benım eskı lıstelerım mevcut
bi medıcana bide ermenı hast. dıyetısyenıe gtmiştim
artık geri kılo alacagıma nasıl emınsem saklamışım listeleri sonra lazım olur yıne dıye:)
benım dıyetsyene gitmemdekı tek amac kontrol mekanızması
herhafta o tartıda degişen rakamı görmek,yoksa liste olayını artık çözdükk yıllardır:)
ortimm öncelıkle lısten süpermışş,suyunda var zaten..
hergün yedıklerımızı yazalım bide spor programı yapalım aksatmayalım
takıma fark atalımmm:emir_bebek::KK1::KK1:

ben gelınce herkes kayboluyo yahuuuu
ya zamanlamamda sıkıntı var ya da artık siz benı sevmıyosunuzz:KK14::KK14::KK14::KK14:
kıloluyum diye beni dışlıyosunuz:KK1::KK1:

ben seni seviyom:KK16::KK54:

bende senı sevıyomm:)

sabah yazamadım ama özgürün sınavı hayırlı sonuclanıcak ınsallah
şımdı cok stres yaptıysa belkı dogru yaptıklarını bıle net hatırlamıyodur..
bu sbs sınavıydı degılmı??
ne ıstıyo okul olarak fen mi anadolu mu??

yarında benım kocamın sınav sonucu acıklanıyo bakalım kazancakmı yoksa çakacakmı:)

evett hanımlarrr
burda bı koftecı vardı fiyatları uçmuştu müştewri kaybedınce aşagı çekmısler tekrar

ben dun spor yapmadım haftasonu cok yaptım dıye ama bugün tekrar dönüyorum sahalara:)

benim menüm herkesi döver :))))

sabah: kepekli tost sıfır yağ :) + salatalık

ara: 5 altın çilek

öğle: 3 yk tavuk sote + 1 kase yoğurt + 1 dilim kepek ekmeği

ara1: avuç içi kadar dilim karpuz

ara2: 2 kepekli galeta + çay

ara3: elma

akşam: ızgara çupra + bol yeşil salata

ara: 1 bardak ayran + 10 kiraz :KK70:

öğle sebze yemem lazımdı balığı çıkardım çünkü akşam için yapmam lazım bende tavuklarından almadım domates biber soğanlarını aldım az aldım doymadım tabe Allahtan ara öğün çok :))))

özlemcımmm bu lıste senı 70in altında da görecek az kaldı haydıı
bu arada spor durumun nedr??
bide gece yeme alışkanlıgın varsa en fazla 9,5-10 gibi beyaz leblebı ye bı su bardagı
tabı kucuk bi su bardagı:)
çok işe yarıyo

bu arada mesaj sayım ya 4 ya 5 oldu sanırım yarın sayıcam mutlakaa

ekmekçi ortimm benımmm:)
hemen hemen bı cok dıyetısyen ılk 2 hafta falan 6 dılım ekmek verıyo yahu
benım eskı lıstelerım mevcut
bi medıcana bide ermenı hast. dıyetısyenıe gtmiştim
artık geri kılo alacagıma nasıl emınsem saklamışım listeleri sonra lazım olur yıne dıye:)
benım dıyetsyene gitmemdekı tek amac kontrol mekanızması
herhafta o tartıda degişen rakamı görmek,yoksa liste olayını artık çözdükk yıllardır:)
ortimm öncelıkle lısten süpermışş,suyunda var zaten..
hergün yedıklerımızı yazalım bide spor programı yapalım aksatmayalım
takıma fark atalımmm:emir_bebek::KK1::KK1:

hehehe demekki ben ondan diyetin ilk haftalarında iyi gidiyorum sonradan çozutuyorum :)))

ben liste olayını çözemiyorum kendimde bilmeme rağmen böyle gün gün ne yiyeceğimi yazacaklar meyvesine kadar :)

ne farklar atacağız bekle bizi 1. takım :p :KK49:

benim menüm herkesi döver :))))

sabah: kepekli tost sıfır yağ :) + salatalık

ara: 5 altın çilek

öğle: 3 yk tavuk sote + 1 kase yoğurt + 1 dilim kepek ekmeği

ara1: avuç içi kadar dilim karpuz

ara2: 2 kepekli galeta + çay

ara3: elma

akşam: ızgara çupra + bol yeşil salata

ara: 1 bardak ayran + 10 kiraz :KK70:

öğle sebze yemem lazımdı balığı çıkardım çünkü akşam için yapmam lazım bende tavuklarından almadım domates biber soğanlarını aldım az aldım doymadım tabe Allahtan ara öğün çok :))))

kiraz cok şişiriyo benı ama cokta sevıyorum valla
menu süperrr dalar döver ezer geçer yanı o derece ortimm:)
haydııı su içelımm şerefinee:KK14:

hehehe demekki ben ondan diyetin ilk haftalarında iyi gidiyorum sonradan çozutuyorum :)))

ben liste olayını çözemiyorum kendimde bilmeme rağmen böyle gün gün ne yiyeceğimi yazacaklar meyvesine kadar :)

ne farklar atacağız bekle bizi 1. takım :p :KK49:

bu hafta şöyle güzel bi sonuc alalımda motıvasyonumuz artsın
sen bu hafta lısteye girdin dimi edacann

azıcık işe bakım kimseden cevap yok dedim asıl siz beni mi bekliyorsunuz :)))

valla inat ettım actım beklıyodum gelmenızı
neysekı cokkk bekletmedınn:KK16::KK16:

kiraz cok şişiriyo benı ama cokta sevıyorum valla
menu süperrr dalar döver ezer geçer yanı o derece ortimm:)
haydııı su içelımm şerefinee:KK14:

bu hafta şöyle güzel bi sonuc alalımda motıvasyonumuz artsın
sen bu hafta lısteye girdin dimi edacann

valla inat ettım actım beklıyodum gelmenızı
neysekı cokkk bekletmedınn:KK16::KK16:

ben tüm kırmızı meyveleri seviyorum :))) şişirsin mümkünse yer kalmasın kaçamak yapmama :))) içelim güzelim ohhh bir yarım litrelik şişeyi daha çöpe gönderdim. 1.5 lt oldu gidene kadar bir yarım daha içersem 1 lt eve kalıyor :)

aslında listeye girmem lazım da hep benim birşeylerim çıkıyor cuma günü meydanlarda olamıyorum :KK50: bu sefer giremeyecek olursam perş gününden yazarım :)

ben buralardayım evraklarda düzeltme yapıyorum hiç üretime uğramadım bile bonesiz maskesiz eldivensiz dalıyorlardır meyve sularıma :18:

evett hanımlarrr

kuzumm selamm

sporu ben tutuyorum, haftasonu ne kadar spor yaptın ben kaçırmışım :KK34:

arkadaşlar hepimiz sporlarmızı yapalım bende hemencik bi liste oluşturayım spor için :KK34: hatta eski listeden devam ediyim:KK34:

Kizlarrr masallah cosmus burasi :KK1:

menü mü kapistiriyorsunuz bakim :KK1:

ben yine noodles yedim ama uzun zamandir yemiodum kizmayin bana tanesi 290 kalori, bana yetiyor.

disardan yemek almak icin vaktim olmadi is yerindede hazir bu noodle olunca yedim :26:

sporumu yaptimda geldim hemde 45 dakika eliptik yaptim :KK53:

2 litre suyumu bitirmeme cok az kaldi bide :KK34:

Ramazana kadar verdim verdim sonra verecegimi sanmiyorum :KK5:

Son 1 ay kaldi ramazanada :KK53:

--

Eda bisey sorcam canim, sabah canim karpuz istedi 2 koca dilim yedim :KK1: kötümü ettim iyimi ettim acaba :KK31:
bu karpuz diyeti yapanlar napiyolar bi arastirim bakim :KK31:

Son düzenleme:
Kızlar spor listemiz aşağıdaki gibidir şuan sadece çiğdeminkini gördüğüm için yazdım lütfen herkes bugüne kadar ne kadar spor yazdığını yazabilir mi :KK54:

NOKullanıcı adıSpor dakika sayısı
1T_N-
2spirochet -
3tasan -
4garden 210
5tgdg-
6mlkfth-
7tatlikedi45
8mutlu-
9mervishnaz -
10crystallife -

Son düzenleme:
Kizlarrr masallah cosmus burasi :KK1:

menü mü kapistiriyorsunuz bakim :KK1:

ben yine noodles yedim ama uzun zamandir yemiodum kizmayin bana tanesi 290 kalori, bana yetiyor.

disardan yemek almak icin vaktim olmadi is yerindede hazir bu noodle olunca yedim :26:

sporumu yaptimda geldim hemde 45 dakika eliptik yaptim :KK53:

2 litre suyumu bitirmeme cok az kaldi bide :KK34:

Ramazana kadar verdim verdim sonra verecegimi sanmiyorum :KK5:

Son 1 ay kaldi ramazanada :KK53:

--

Eda bisey sorcam canim, sabah canim karpuz istedi 2 koca dilim yedim :KK1: kötümü ettim iyimi ettim acaba :KK31:
bu karpuz diyeti yapanlar napiyolar bi arastirim bakim :KK31:

güzelim karpuz şeker açısından zengin filan değülll :) tek sorunu miktarını az tutmanın zorluğu... bizim öğle yemeğinde vardı herkes 2 dilim yedi ben 1 karpuz diliminin 3 te 1 ini mini mini parçalara ayırıp koydum tabağıma ara öğün vakti için... eh sen o 2 dilimle günün tüm meyvelerini bir çırpıda yemiş oluyorsun :KK56: kötü edip etmemene yorumu anca yanında yediklerinle yapabilirim :) karpuz diyetinin en güzel kısmı peynir+karpuz ikilisi protein+karbonhidrat yani yinede bir araştırayım bakayım bende hafta sonu karpuz almıştık eşim şehir dışında annemle ben nasıl bitireceğiz koca karpuzu bari diyetini yapayım :)))

7 günde 5 kilo

1.GÜN
Sabah
2 bardak su , 1 dilim karpuz , 1 dilim light ekmek
Ögle
1 dilim karpuz , 30 gr. peynir , 1 dilim light ekmek
Ara ögün
1 dilim karpuz
Aksam
200 gr. izgara tavuk gögsü,Salata, 1 dilim light ekmek
Gece
1 dilim karpuz
1 dilim light ekmek
2.GÜN
Sabah
Aç karnina 2 bardak su, 1 dilim karpuz, 1 fincan çay
1 adet yumurta , 1 dilim light ekmek
Ögle
1 dilim karpuz, 200 gr. patlican salatasi
200 gr. light yogurt, 1 dilim light ekmek
Ara ögün
1 dilim karpuz
Aksam
200 gr. izgara biftek ya da yagsiz teflonda sote yapilmis 200 gr. kusbasi et , Salata , 1 dilim light ekmek
Gece
1 dilim karpuz, 30 gr. peynir
3.GÜN
Sabah
Aç karnina 2 bardak su, 1 fincan çay, 1 dilim light ekmek
Ögle
200 gr. balik, Salata, 1 dilim light ekmek
Ara Ögün
1 dilim karpuz
Aksam
200 gr. light yogurt, Haslanmis kabak, Salata
Gece
4. GÜN
Sabah
Aç karnina 2 bardak su,1 dilim karpuz,1 dilim light ekmek
Ögle
Yagsiz mantar sote, Salata, 1 dilim light ekmek
Ara ögün
1 dilim karpuz , 200 gr. light yogurt
Aksam
200 gr. yagsiz kiymayla yapilmis köfte, Salata
Gece

5.GÜN
Sabah
Aç karnina 2 bardak su
1 dilim karpuz
30 gr. peynir
Ögle
Firinda kabak mücver
1 dilim light ekmek
Salata
Ara Ögün
1 dilim karpuz
Aksam
200 gr. kusbasi et ve karisik sebzelerle hazirlanmis firinda güvenç, Salata
Gece
1 dilim light ekmek
1 dilim karpuz

6.GÜN
Sabah
Aç karnina 2 bardak su, 1 dilim karpuz
2 yumurta aki, bir yumurta sarisi ve 30 gr. peynirle yapilmis omlet, 1 dilim light ekmek
Salatalik , Domates
Ögle
200 gr. light yogurt
Haslanmis sebze
Ara Ögün
1 dilim karpuz
1 dilim light ekmek
30 gr. peynir
Aksam
200 gr. light yogurt, Haslanmis sebze
Salata
Gece